Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Ekim '07

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
449
 

Yine gitti 13 civan!

Yine gitti 13 civan!
 

"Şehitler ölmez, vatan bölünmez" diyerek; sen her gün bizim vatani göreve gönderdiğimiz çocuklar için endişe içinde olmamızı engelleyemezsin. Senin işin, askerimizi yaşatmaktır. Görevin budur. Çocukların kahpe kurşunlarla, katledilmesine göz yummak değildir!

Kahpece öldürülen çocuklarımızın ailelerini, şehitlik mertebesine erişti diyerek, nereye kadar avutacaksın? Benim gözbebeğim, senin ayak bağların yüzünden ölüyorsa, beni şehitlikten başka kandıracak neyin var?

Şehitlik enayilik oldu. ABD' nin bir tane askeri ölse, adamlar çıldırıyor, ülkeleri yok ediyor. Biz oturup, yarın kaç çocuğumuz ölecek diye mütevekkil vaziyette bekliyoruz.

Bazı adamların, ABD' de işleri bozulmasın diye, daha kaç çocuğumuzun öldürülmesine razı olacağız? O ölenlere, şehitlik payesi vermekten başka ne yapıyoruz?

Bana göre, babalar gibi satmakla değil, babalar gibi savaşarak şehit olunur. Ölmüş çocuklara şehit olmadılar demiyorum. Onları, aptalca ölüme sürenlere, aklınızı başınıza alın diyorum. Kimse, vatani göreve gönderdiği evladını bedavadan öldürülsün diye göndermiyor!

Hükumetin acil olarak bu işe çözüm bulmasının zamanı çoktan geldi.
ABD müsaade ederse, 2 günde PKK filan kalmaz!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

kalemine saglık,evlatlarımız ne yazıkki öldügü ile kalıyor,bir evlat kolay yetişmiyor.savaşta olsak hep beraber savaşalım,vatanımızı kurtarmak için,ne kadar şehit oldular desekte bence bir hiç ugruna ölüyorlar,hepimizin içi yanıyor ama gerçekten yanması gerekenlerin artık harekete geçmesi gerkenlerin degil,yazık.saygılar

sar_dünya 
 11.10.2007 8:11
Cevap :
Sevgiler..Pisi pisine ölmesin çocuklarımız. Anaların yüreği yanmasın!  11.10.2007 11:11
 

Şimdi birlik ve beraberlik zamanıdır...Türk Bayraklarını evlerinize asınız...

Mesut Selek 
 08.10.2007 22:13
Cevap :
astık  08.10.2007 23:02
 

SEHITLIK ENAYILIK DEGILDIR. OYLE YADA BOYLE VATAN ICIN ÖLÜYORLAR ONLAR.. hEM NEDEN KIZIYORSUNUZ KI, YAKINDA BIR TORUNU DAHA OLUR SAYIN BASBAKANIN!! GITMISKEN SORAR BELKI SEVGILI YANSADLARINA, NE YAPALIM IZIN VERELIM MIIII VERMEYELIM MI DIYEE... AZ KALDI, BUNLARIN HESABI BIR BIR SORULACAK HEPSINDEN.. mILLETCE BASIMIZ SAGOLSUN.

Beyhan BiÇKİN KOZANOGLU 
 08.10.2007 9:33
Cevap :
sayın Kozanoğlu, Atatürk'ün," size ölmeyi emrediyorum" dediği zaman şehit olmak başka...  08.10.2007 19:21
 

Yazınızın her satırı, "yumruk atar" gibiydi ama bu cümle; belden aşağı vurmak gibi oldu. Ne acıdır, bağımsızlığımızı kazanırken vatanın her karış toprağı şehit kanlarıyla sulanmışken...bağımsız gibi bir hale düşürülüp, hala şehitlerin olması...acı... Televizyonlarda haberin duyuruluşu ya da duyurulmayışı; daha da acı!

derinmavi.. 
 08.10.2007 9:21
Cevap :
Kovboylar, belden aşağı çok vuruyor!  08.10.2007 19:24
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 288
Toplam yorum
: 1350
Toplam mesaj
: 205
Ort. okunma sayısı
: 1152
Kayıt tarihi
: 18.01.07
 
 

Kendi halinde yazar, çizer, çapraz bulmaca çözerim. İki yüzyıl, bir binyıl gördüm. En sevdiğim hoca ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster