Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Aralık '16

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
107
 

Yine Gözyaşı ve Acı

Yine Gözyaşı ve Acı
 

Anadolu Ajansına Aittir.


Yine terör, yine ölüm ve kan... Yine gözyaşı ve acı... İçimiz kan ağlıyor, yüreklerimiz yanıyor... Ülkemiz hayati önemde bir süreçten geçmektedir. Emperyalist güçlerin içeriden ve dışarıdan ülkemizi Suriye gibi bir iç savaşa sürükleme gayretleri çok açık bir şekilde görülmektedir. Üç yönden gelen terör saldırıları, terör örgütlerine verilen dış silahlı ve siyasi destek, sınırlarımızda beliren tehditler, ülkemizin aynı anda bir çok cephede ve çok dikkatli bir mücadele yürütmesini gerektirmektedir.    

 

Artan ve yaygınlaşan terör süreci, Büyük Ortadoğu Projesi'ne uygun olan ülkemizi istikrarsız bir Ortadoğu ülkesi haline getirmeyi ve siyasi yapımızı bozmayı amaçlamaktadır. Terörün arkasında emperyalist devletlerin desteklediği gizli örgütler vardır. Ülkemizi terör bataklığına dönüştüren olayları önleyecek irade ve yeteneğe sahip yöneticilere her zamankinden daha çok ihtiyacımız vardır. 

 

Ülkemiz çok yönlü saldırı altında kaldığı bu süreci, ancak demokratik sabır, olgunluk, hukukun üstünlüğü ve sağduyulu davranışla aşabilir. Terör bir insanlık suçudur. Hiçbir gerekçe terörü haklı ve meşru kılamaz. İstanbul'daki bu alçakça saldırıyı şiddetle lanetliyor ve kınıyoruz. Bu hain ve menfur saldırıda şehadete eren 38 vatan evladımıza Cenab-ı Hakk'tan rahmetiyle muamele eylemesini, acılı ailelerine sabr-ı cemil ihsan eylemesini niyaz ederiz. Yaralı gazilerimize de acil şifalar dileriz. Vatan sağ olsun. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bu vesileyle görüyoruz ki Türk'ün Türk'ten başka dostu yok:( Tanrı yardımcımız olsun, çocuklarımız ölmesin, huzur gelsin güzel ülkemize. İyi Yıllar dostum. Selam ve sevgiyle.

Ata Kemal Şahin 
 30.12.2016 8:36
Cevap :
Merhabalar Atabey, Hoş Geldiniz. Blog sayfama yapmış olduğunuz ziyarete ve değerli yorumunuza çok teşekkür ederim. Selam ve muhabbetlerimle.  04.01.2017 23:38
 

Ülkemizin içinde bulunduğu durumu yalnızca dış düşmanlara bağlamak bana pek mantıklı gelmiyor.

Kerim Korkut 
 19.12.2016 14:16
Cevap :
Merhabalar Kerim Korkut. Blog sayfama yapmış olduğunuz ziyarete ve değerli yorumunuza çok teşekkür ederim. Görüşlerinize katılıyorum. Evet, eşeğin büyüğü içeride. Selam ve dualarımla.   20.12.2016 10:36
 
 
Toplam blog
: 118
Toplam yorum
: 480
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 483
Kayıt tarihi
: 12.01.12
 
 

Lise mezunu, bir kamu kurumu emeklisiyim. Her konuda okumayı, yazmayı, araştırma yapmayı seviyoru..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster