Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Eylül '15

 
Kategori
Danışmanlık
Okunma Sayısı
214
 

Yoga, Pilates, Koçluk, Danışmanlık, Matematik ve Hayata Dair..

Yoga, Pilates, Koçluk, Danışmanlık, Matematik ve Hayata Dair..
 

Merhabalar Sevgili Dostlar,

Yediden yetmiş yediye, tüm bireylerin sağlık, mutluluk, başarı ve huzuru bulabileceği; matematik, geometri, yoga, pilates, danışmanlık, profesyonel koçluk alanlarında zamanı zamanla yenerek kaliteli hizmet verme misyonu ile çıktık yola..

Temel Yoga, Yoga Terapi, Yin Yoga, Vinyasa, Power Yoga, Yüz Yogası, Nefes Terapi, Meditasyon, Hamileler İçin Yoga, Pilates ve Koçluk, Çocuk Yogası, Pilates, Yaşam Koçluğu, Matematik Özel Ders ile ihtiyacı olan herkese hizmet verebilme ile bütünleştik..

Yoga çalışmalarımız Yoga Alliance ve Herkes İçin Spor Federasyonu, Pilates çalışmalarımız ise Türkiye Cimnastik Federasyonu standartlarında yapılmaktadır.  

Temel Yoga ile başlangıç seviyesindeki yoldaşlarımıza hizmet sunmayı hedefledik.

Yoga Terapi sınıfımız Baş Ağrısı, Depresyon, Aksiyete, Solunum - Sindirim Sistemi Rahatsızlıkları, Sırt ve Bel Ağrıları, Omurga Rahatsızlıklarını önleme ve iyileştirmeye yönelik.

Yin Yoga sınıfında pozda kalma, odaklanma, kontrol, sebat etme, dayanıklılık ve denge becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Vinyasa Akım Stüdyomuzda, Hatha Yoga asanalarını akışta kalarak ardışık yapabilir, denge - hız- akış - düşünceler arası hızlı geçişleri deneyimleyerek özde kalmayı gerçekleştirebilirsiniz.

Power Yoga sınıfımızda yoga ile 'fitness' ı birleştirerek hem yoga yapıp hem fit kalırken güçlendiren; önce terleten sonra parlatan antrenmanların büyülü atmosferinde kendinizi geçme imkanı bulabilirsiniz.

Genç ve güzel bir yüz için Yüz Yogası sınıfı sizler için tasarlandı.

Nefes Terapi sınıfında yaşam enerjinizi veren, doğumla birlikte ilk çalışan fakat yıllar içerisinde doğru kullanmanın unutulduğu hayati kas sisteminizi adeta yeniden tanıma fırsatı bulacak, nefes-zihin-tin bütünlüğünde akışta kalmayı deneyimleyeceksiniz.

Odaklanarak, stresten ve aslında siz olmayan düşüncelerinizden kurtulmanızı sağlayacak bilincin ötesinde, özün ve evrenin birliğine yolculuk yapma fırsatı bulacağınız Meditasyon sınıfımız şehrin atmosferinden bir müddet uzaklaşmak isteyenler için biçilmiş kaftan..

Hamileler için doğum öncesi ve sonrası koçluk hizmetleri, Yoga ve Pilates çalışmaları anne adayları ve anneleri rahatlatmak, forma sokmak, formda kalmalarını sağlamak, iyileşmelerine ve sağlıklarını korumalarına olanak sağlamak için tasarlandı.

Çocuk Yogası sınıfımız stres altındaki çocuklarımızın rahatlaması, odaklanma becerilerinin gelişmesi, kendilerini tanımalarına olanak tanımak için oluşturuldu.

Her yaştan dostumuz için formda kalma, kas gelişimi ve güçlenmesi, uzama ve esneme, iyileşme, sağlıklı yaşam döngüsü için olmazsa olmaz Pilates sınıfımız..

Bire bir çalışmak isteyenler için kişisel antrenörlük..

Şirket ve gruplara Döngüsel Meditasyon, Ofis Yogası, Koçluk..

Ve koçluk.. ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) standartlarında Bireysel, Yönetici, Grup - Takım, İlişki, Spor, Akademik, Ebeveyn, Girişimci, İş Geliştirme, Kariyer, Öğrenci, Pazarlama / Satış, Yaşam, Yazar Koçluğu seansları ile yanıtlar içinizde..

Danışmanlık; bilinç altınızla yüzleşmek için Hipnoz, enerjileri - düşünceleri - duyguları - ... dönüştürmek ve öğrenmek için NLP ve Quantum danışmanlığı ve genel danışmanlık hizmetleri..

Dahilerimizi unutmadık! Unutmayın herkes Matematik öğrenebilir. Nasıl mı? Bekliyoruz..

Daha neler mi var? Sizler için gündemimiz, sağlıklı kalmak ve güncel konular üzerine 'Ümit Zileli İle Söz Sizde' programında sevgili Ümit Zileli ile söyleşi yaptık. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak, sevgili Ümit Zileli ile yaptığımız söyleşimizi izleyebilirsiniz. 

Hasılı; matematik öğrenmek, profesyonel koçluk ve danışmanlık hizmeti almak, Yoga & Pilates yapmak isteyen herkesi İstanbul Beşiktaş Ortaköy' deki merkezime beklerim.. 

Sevgi ile,

Elif 

https://www.youtube.com/watch?v=cyoeK2f4v_o

http://www.businesschannelturk.com/elif-demir-yoga-kocluk-merkezi/

http://butterflyeffectyoga.com/

http://www.elifdemirugur.com/

https://www.linkedin.com/pub/elif-demir-ugur/3b/b01/b90

https://www.facebook.com/elifdemirugur34

https://www.facebook.com/Butterfly-Effect-Yoga-by-Elif-Demir-Ugur-864762233604965/timeline/

https://www.facebook.com/elifegitimdanismanlikoclukyogapilates

https://twitter.com/athenamilenio

https://instagram.com/elifdemirugur/

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 16
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1099
Kayıt tarihi
: 01.09.15
 
 

İnsan Kaynakları Müdürü, İşletme Doktora, MBA, Eğitim Bilimleri Yüksek Lisans (Matematik), Matema..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster