Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Mart '07

 
Kategori
Aile
Okunma Sayısı
640
 

Yok olma zamanın geldi!

Yok olma zamanın geldi!
 

Hayalini kurduğun o çocuğun olamayacak artık! Sen yapayalnız kalacaksın belki de bilinmez bir diyarda. Kimsen olmayacak yanında ya da herkes kalacak ardında… Kimse seni tanımayacak! Hayalini kurduğun o icatları başkaları yapacak! Tarihin sayfalarında senin değil bir başka beyinin adı yazacak! Hep düşünürdün çocuğunu değil mi? Hani seni edebiyat kitaplarının o bembeyaz sayfalarında görecekti ve görüp böbürlenecekti belki de fazlasıyla. “Benim babam!” diyecekti. “İşte bu fotoğrafta ben daha yoktum onun hayatında.” Sınıfta bir uğultu olacaktı ya, işte o anlarda çocuğun senle daha bir gurur duyacaktı…

Artık küfretmene gerek yok hiç bir şeye. Artık çabalamak zorunda değilsin. Adım atman bile saçmalık olur! Belki de tek yapman gereken buydu yok olmak bu hayattan. Hah!

Zaten hiç olmadın ki…

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Tebrikler, yine döktürmüşsün. Az ve öz söze bu kadar derin anlamlar yüklenebileceğinin en iyi örneklerinden biri daha işte! Sevgilerimle..

OynamıYorum 
 30.03.2007 23:05
 

Sabah uyanır uyanmaz okudum yazını ve yorum yazdım. Tekrar okuyunca sandığımdan çok daha derin ve anlamlı geldi... İlk mesajım sığ kaçtıysa ve yanlış yorumladıysam kusuruma bakma. Kendine iyi bak. K.

Kerem Oğuz 
 30.03.2007 15:34
 

Sanırım şöyle diyordu, hepimize ünlü bir rock star, sporcu, (ya da o tarz bir şeyler) olacağımız söylenmişti. Ama olamadık. Bu yüzden de öfkeliyiz. (kalabalık haykırır ; yeaaah) Umarım atmıyorumdur, bu şekilde hatırlıyorum. Ben de benzer içerikli bir yazı tutuyorum taslaklar kısmında. Başlığı "hayal mahsülü müsün?" Gerçekten de insanın kendisini olmadığı "bir şey" sanması çok büyük bir zaaf. Kısa ama mesajı çok açık bir blog yazmışsın. Eline sağlık. K.

Kerem Oğuz 
 30.03.2007 8:58
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 55
Toplam yorum
: 153
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 2412
Kayıt tarihi
: 28.06.06
 
 

İçimde devamlı yanıp tutuşan bir yazma aşığı taşıyorum. O yazar olduğunu bilmiyor henüz. Hangi di..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster