Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Üstkimliği ile insan, altkimliği yeterince kalabalık birisi; Eş, anne, öğretmen emeklisi. Doğa, Hayvanlar, Sanat, Kitaplar ve sıkı bir Fenerbahçeli. Yazdıklarım ve yazacaklarım hayatın ta kendisi. Söz uçar tınısı kalır, zaman geçer anısı kalır !..

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Milliyet Blog'da ilk günler

Öncelikle hoş geldiniz,Nermin Hanım!Murat Bey'e yazdığınız yorumda Denizli'yi görünce, merhaba demek istedim.Yazmayı ve paylaşmayı seviyorsanız en güzel ortam burası,iyi seçim olmuş.Selamlar!

08 Eylül 2015 20:20
Herkes Yazarken Ben Neredeydim?

Ben 4 yıl yazmadım,bu kadına ne oldu, diye hiç arayan soran olmadı. :)Demek ki sizi ayrıca seviyorlarmış,diyecektim... Nihat Bey'in bu bağlamda benzer yazısını gördüm.Demek ki Milliyet Blog,çok şeyler kaybettiğinin farkına ancak varmış! Ne güzel bir ortam vardı şurada. Köşe yazıcılarına taş çıkartan yazarlar da.:) Okuyan da boldu, tartışan da, didikleyen de. Kitap yazmanız ayrıca güzel olmuş da, bize deyiverseniz birer öykücük (!) yazardık, siz de prensesle bol bol vakit geçirirdiniz! Nerelerde yazarsak yazalım burası başka bir ortam, insan bırakamıyor...sevgiyle kalın!

05 Eylül 2015 16:18
Bir kitabın içinde olmak mutluluktur. (Acımadı ki)

Büyük Usta,merakla bekliyordum hep,ne zaman eleştirip yazacaksınız,diye,ama ne yalan söyleyeyim,bu kadar olumlu eleştiri beklemiyordum.Tuncay Bey'in anısı benim de favorim laf aramızda.Sevindim arkadaşlar adına.Bana da, eğer okuduysanız lafı fazla uzatmış demişsinizdir,eminim :)5-6 sayfayı doldurabilmek için malum pek sevdiğim Pamukvari ayrıntılı yazmıştım. Kendim de eleştiriyorum okudukça...Devamını bekliyoruz yazınızın! Teşekkürler!

24 Ağustos 2015 14:12
 
Toplam blog
: 480
Toplam yorum
: 2957
Toplam mesaj
: 478
Ort. okunma sayısı
: 2029
Kayıt tarihi
: 27.03.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster