Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Mart '08

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
255
 

Youtube

Youtube
 

Geçen hafta Youtube'de kendime bir sayfa açmıştım. Torunumun birkaç videosunu da, deneme yanılma yöntemiyle hevesle yükledim. Tam eşe-dosta "artık benim de Youtube'de bir sayfam var" diye haber vermeye hazırlanıyordum ki o hınzır yazı ekranlarda belirdi "Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir".

Bütün hevesim kursağımda kaldı. Oysa;" Ben bu bilgisayar işlerinden iyi anlarım arkadaş"diyerek ne havalar atacaktım.Mahkeme kararına elbette saygımız vardır. Ancak, zırt-pırt aç-kapa yaparak öküzün aklına karpuz kabuğu düşürmenin de alemi yok arkadaş.

Ulu Önder'e öyle çirkin videolarla hakaret edildiğinden birçoğumuzun haberi yoktu. Şimdi bir kısım öküzler ikide bir öyle videolar yüklerlerse milyonlarca video izleyicisi ne yapacak arkadaşlar.Bunun öğretmeni var, tez
hazırlayanı var, araştırmacısı var...var oğlu var.Biz ki Barbaros'ların Turgut Reis'lerin torunlarıyız(anlayan anlar) buna bir çare bulamıyor muyuz?(Tabii ki kanuni yollardan.)

Youtube yöneticilerinin keyfi gelecek te, o çirkin videoları kaldıracak ta, biz video seyredeceğiz. Ben şimdilik torunumla çektirdiğim bir fotoğrafı bloğuma koyayım da ileride videolarını da koyarım. Saygılarımla.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Güzel abim, malesef böyle durum. Aynen dedigin gibi, bir kac kisi edepsizlik yaptigi icin, 70 milyon insani videodan uzak tutuyorlarsa, hani asil buna edepsizlik demek gerekiyorda...eh iste :)

Muhabbetci 
 28.11.2009 13:15
Cevap :
Ama vatandaş da yolunu bulup giriyor ya helal olsun.  29.11.2009 1:19
 

Maalesef zaman zaman bazıları, teknolojinin bize sağladığı bu güzel ortamı kötüye kullanmakta. Böylece sizin gibi düşünenlerin büyük bir heves ve istekle hazırladığını, kalıcı güzellikleri, güzel görüntüleri izleyemiyor, çok sevdiğimiz müziğimizi dinleyemiyoruz. Müzik kategorisinde yazdığım yazılara eklediğim linklere maalesef bir süredir ulaşmak, yasak nedeniyle mümkün değil. Umarım kısa sürede yasak kalkar hem sizi torununuzla izler, hem de müziğimizi dinleriz. Saygılar.

İlyas Bayram 
 20.03.2008 11:15
Cevap :
Teşekkür ederim.İnşallah kalıcı bir çözüm bulunur.Selamlar.  20.03.2008 23:13
 

Torununuza ve size ALLAH uzun ömürler versin,çok güzelmiş benim için onu öpermisiniz lütfen,,,sevgiler,,,

Alyoşa-Sevmek Güzeldir. 
 18.03.2008 21:09
Cevap :
Teşekkür ederim.Memnuniyetle.Sizlere de Allah sağlıklı uzun ömürler versin.Selamlar.  18.03.2008 21:15
 

yönetimi bu konularda daha hassas olmalı...sizin bıcırığın şansına bak ama :)), neyse siz en azından resimlerini yükleyin bari buraya bakalım :), sevgiler

Dilek Fuçucı 
 18.03.2008 12:34
Cevap :
Teşekkür ederim.Çözünürlüğü yüksek resimleri yükleme şansım yok ama telefonla çekilmiş bazı fotoğrafları yükleyeceğim.Selamlar.  18.03.2008 15:11
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 39
Toplam yorum
: 74
Toplam mesaj
: 41
Ort. okunma sayısı
: 519
Kayıt tarihi
: 07.03.08
 
 

İlahiyat Fakültesi mezunu emekli İmam-Hatibim. Emekli olunca yazarlık uğraşına ağırlık verdim. İlk k..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster