Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Ocak '07

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
1182
 

Yüz yüze gelmek..

Yüz yüze gelmek..
 

Bu güne kadar hep yazılarımızla birbirimizin gönlüne, aklına, ruhuna hitap etmiştik. Hep yazılarımız ve orada anlattıklarımız karşılaşmıştı birbiriyle, hep onlar yüzyüze geldi Milliyet Blog'da bugüne kadar.. O kadar içtendi ki yazılanlar, bu yüzdendi içimizin en derin yerine isabet etmesi cümlelerin..

Ve aslında hep bu yüzden merak ettik yazılarıyla kalbimizi, aklımızı, mantığımızı 12'den vuranların kimler olduğunu..

Sonunda keskin nişancıların da birarada olma vakti gelmişti .. Çünkü yazılar öyle çekmişti ki birbirini, yazanlar da onların peşinden gitmeliydi mutlaka..

Öyle de oldu.. Cıvıl cıvıl mahallenin çocukları toplandı mahallenin meydanına.. Yüzler kimi zaman yabancı olsa da ruhlar tanıdıktı aslında.. Ve gerçekten çocuklar gibiydik, ellerimiz hep havada! Nasıl beraber yazıyorsak, yine beraberce söyledik o neşeli şarkıları da..

Yüzler gülümsüyor ve bugüne kadar yazılanlar söz oluyordu.. Artık birbirimizi seslerinden de biliyorduk :)

Hiç sonu gelmesin, bu birliktelik hiç bitmesin istedim ve diledim.. Ya bir gün bu mahallenin çocukları olamazsak, ya bir daha mahallenin meydanında toplanamazsak? Cıvıltıların yerini bir gün sessizlik alırsa.. Sokaklar boş kalırsa.. :(

Belki de bu kaygıyla tüm geceyi herşeyiyle içime sindirmeye, hafızama kazımaya çalıştım. "Her güzel şeyin bir sonu vardır" derler ya.. Bu güzelliğin sonu yepyeni ve en az bu kadar güzel bir başlangıç olur umarım hepimiz için. Çünkü başka bir son yakıştıramıyorum..

Hiç bitsin istemedim.. Ben gerçekten bu geceye doyamadım! Ne kadar önemsendiğimizi görmek harikaydı.. Tam hayal ettiğim gibiydi.. yani Milliyet'e yakıştı bu orgnizasyon.. Milliyet ailesi içinde olduğumuzu hissettirdikleri için bütün editörlerimize en içten teşekkürleimi sunuyorum. Eminim onların bizlere göstermiş oldukları sıcaklıkla, olumlu yaklaşımlarla herşey bundan sonra çok daha iyi olacak..

Evet keşke yazarlarımızı da yanımızda görebilseydik ama olmadı.. Editörlerimiz zaten onların eksikliğini mümkün olduğunca hissettirmedi.

Bir de Milliyet Blog öyle güzel bir buluşma noktası ki.. Türkiye'nin her yerinden, her sektörden (hatta yurt dışından bile) kişilerin bir araya gelebildiği bir yer olabildiği gibi, şehirleri ve yöreleri bireysel anlamda da fethediyor bence. Belki milliyet gazetesinin bile yapamadığı kadar çok iyi başarıyor küçük bir kente ulaşmayı ve oraların sesi olmayı..

Bu yüzden biraz da, Kütahya'dan buluşma gecesine katılan biri olarak bir kat daha mutluyum..

Ve yine diyorum ki, Milliyet blog değerini bilene..

Ne Mutlu Milliyet Blog Yazarıyım Diyene!

Editörlerim ve arkadaşlarım! Hepinizi çok seviyorum..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Gerçekten çok doğru söylüyorsun. İlk buluşmaya rağmen bu sıcaklık bayağı iyiydi, tabi müzikten önce daha çok sohbet etmek gerekir diye düşünüyorum.Ama gerçek olan orda olmak, sizde Kütahya dan kalkıp gelmeniz gerçekten takdir etmek gerekir. Kendinize iyi bakın ..sağlıcakla kalın..

Mehmet EREN 
 17.01.2007 23:01
Cevap :
Eminim ikinci toplantıda daha çok sohbet etme imkanımız olur.. Toplantıya Kütahya'dan katılmak benim için de büyük keyif oldu.. Kendimi Anadolu'yu temsit etmiş gibi hissettim orda. :) Yorumnuz için çok teşekkürler.. Hep birlite daha nice yazılara..  18.01.2007 10:46
 

Özlem' cim merhaba..Seni yüzyüze tanıdığıma inan çok sevindim...Yazılarının sıcaklığı inan yüzünde de mevcut...Ne güzel anlatmışın blog mahallemizi ve mahallemizde ki biz çocukların eğlencelerini.. Sevgilerimle...

Sema CURUK 
 15.01.2007 12:57
Cevap :
Oradaki herkeste vardı o sıcaklık.. Umarım hiçbirimiz kaybetmeyiz.. Çünkü sanal alemde tanışıp da bu kadar sanal olmayan duygulara sahip olabilmek herkesin yapabileceği bişey değil.. Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle..  15.01.2007 14:15
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 21
Toplam mesaj
: 19
Ort. okunma sayısı
: 2065
Kayıt tarihi
: 27.06.06
 
 

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tarih bölümü mezunuyum ve aynı bölümün yakınçağ anabilim dalında yük..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster