Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Ocak '13

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
379
 

Yüzünüze söylüyorum

Yüzünüze söylüyorum
 

 

Birileri sürekli bir şeyleri eleştirdi durdu, birileri de o birilerine sürekli tepki gösterdi. Ben bunu Hülya Avşar Gülben Ergen kavgalarına benzettim. Tabii ki hepsinden haberdardım ama taraf olmak ya da karşı olmak aklımın ucundan bile geçmedi. Kardeş olacak dozda birbirimizi sevmek zorunda olmasak bile Yunus Emre'nin ‘Yaradılanı severim, Yarandan ‘dan ötürü’ felsefesini benimsemiş biri olarak kimseyle gereksiz polemiğe girmemeye özen gösterdim.

 

Yıllardır buradayım ve çok insan tanıdım. Her biri ayrı renk... Bir tanesi hariç burada sonradan pişman olacağım bir yorumda hiç bulunmadım. Her söylediğimin altına imzamı attım ve atarım.

 

O bir tanesi de bana hiç yakışmayacak şekilde birine yaptığım gereksiz çıkıştı. Sayın Yazarlardan biri sürekli bir şeylerden şikayet ediyor sürekli mızıklıyordu. Yazım tarzı değildi beni kızdıran. Sürekli şikayet edip insanın yaşam enerjisini tüketmesiydi. İşte tam o esnada üzerime fazife olmayan şeyi yapıp gereksiz tepki göstermiştim. O konu için hala üzgünüm. Böyle davranmak bana yakışmadı, şık olmadı. Bu nahoş durum için kendimden ve bahse konu olan Sayın Yazarımdan özür diliyorum…

 

Da, mevzu o değil…

 

Asıl mevzu ikiyüzlü davranış sergileyenlerde. Benim kitabımda gri yoktur. Ya siyah ya beyaz. Başka renk tanımam. Normal yaşamımda ve hatta burada bilen bilir…

 

Yanlışı gördüğümde sustuğum son an bu an olsun diyorum.

 

Bundan böyle tık uğruna, yorum uğruna veya gündem yaratmaya çalışmak uğruna şahsımı satışa getirmeye çalışan olursa çok pis kalbini kırarım, üzerim, ağlatırım. Sonra kimse sümüğünü çekerek gelmesin.

 

Bu güne kadar kimsenin yazısına beğenmediğim halde beğendim diye yazmadım. Beğendim dediklerimi de mutlak beğendim. Beğenmedim diye de yazmadım. Belki içerik gereği farklı düşünce yapısına sahip olmuşumdur. Varsa eleştirim bu yöndedir.

 

Griyi çıkarın hayatınızdan. Net olun istikrarlı olun. Akşam başka sabah başka konuşmayın. Beğenmiyorsanız da ya susun ya da açık yüreklilikle ‘beğenmedim’ deyin. Ortalıkta 1001 suratla dolaşmayın.

 

Artık herkesin yüzü ortada… Yüzünüze söylüyorum...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bu tip kişilere çok takılmamalı.. Saygılar..

Ucurtmalar 
 27.02.2013 10:02
Cevap :
:))) her geçen gün çoğalıyorlar...  27.02.2013 16:16
 

Sizi çok seviyorum :)

Şennur Köseli 
 07.01.2013 12:13
Cevap :
:)) EN'lerin kadını, bende seni seviyorum. kendine iyi bak.   07.01.2013 13:11
 

MERHABALAR...SEVGİLİ YAZARIM...:-)) OOOOOOooooo bizlere neler diyorlar..? Gülüp geçeceksin...:-)) AÇIK ve SEÇİK..! ALLAHTAN merak etmeyiniz AZINLIKTALAR.... :-)))) Selamlar :-)))

BEN ve OLTAMA TAKILANLAR 
 02.01.2013 23:59
Cevap :
tutarsız insanlar beni çok kızdırıyo. insanın bi duruşu olur. anlamadım ki nasıl iş...  03.01.2013 11:53
 

Anlaşılan Antidepresan A.Şirketimizi yeniden kuracağız..Necip Köni'ye de haber salalım...Toplanalım benim ofiste...:)Selam ve sevgiyle...

Mesut Selek 
 02.01.2013 23:53
Cevap :
bu yazıyı yazmak bile benim için çok ayıp. hiç bana göre şeyler değil bunlar yaa:(  03.01.2013 11:52
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1928
Toplam yorum
: 7346
Toplam mesaj
: 429
Ort. okunma sayısı
: 638
Kayıt tarihi
: 11.11.06
 
 

  Hayatı ciddiye almam, emeği çok ciddiye alırım. Dünyanın en vazgeçilmez üçlüsü; çocuklar, çiçek..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster