Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Ağustos '15

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
343
 

ZATÜRRE

ZATÜRRE
 

Hastahanede yatan Değerli arkadaşım Sayın Erdal Ceyhan beyefendiye hediyemdir


ZATÜRRE

Milliyet Blog Yazarlarından kıymetli arkadaşımız, meslektaşım Sayın Erdal Ceyhan’ın yazı ve yorumlarından uzun zamandır mahrum kalmıştım. Kendisinin tatilde olacağını sanarak telefonu bende olduğu halde aramadım, aradan bir zaman geçtikten sonra ararım, şimdi rahatsız etmeyeyim diye düşündüm. Hatta blog Yazarlarından kardeşim Refik Başdere bana telefonla, Erdal bey hakkında sorular sordu konuştuk.

Dün telefon çaldı yine değerli yazarlarımızdan Sayın Şahin beyefendi aradı, Erdal Beyefendinin zatürre olduğunu hasta hanede yattığını söyledi. Çok üzüldüm hemen telefona sarıldım ve aradım, sesi halsiz ve yorgundu, iyi olduğunu belirtti ve çok mutlu olduğunu teşekkürlerini iletti. Hastahanede yatınca insan aranmak istiyor, ister telefonla ister bizzat ziyaret ederek aranmak mutlu ediyor hastayı. Kendisi Bandırma Hastahanesinde yatıyor, şayet telefonla görüşmek isteyen arkadaşlarım olursa telefon No sunu benden veya Sayın Şahin Özşahin beyefendiden alabilirler. Bizler Milliyet Blog yazarları arkdaşa ve dostuz, iyi veya köü günlerimizde birbirlerimizi arayıp sormamız gerekir diye düşünüyorum.

Bilindiği üzere zatürre bakterilerin yol açtığı, ateş ve öksürükle kendisini belli eden bir hastalıktır. Erdal beyefendiyi bu sabah yine aradım ateşi akşam biraz yükselmiş, iyi bir tedaviyle atlatacağına eminim. Küçük Kardeşim de yaz ayında zatürre olmuştu, önce üşüttüm diye aldırmadı ama ateş 39 dereceye yükselince hasta haneye gittik, zatürre teşhisiyle hasta haneye yattı tedavi oldu ve çok şükür iyileşti. Önemli olan iyi bir tedavi ve bakım.

Değerli arkadaşımıza acil şifalar diliyorum, inşallah en kısa zamanda iyileşip o güzel yazılarını bizlere sunacaktır. Sevgili yazar arkadaşlarımın da kendisinden desteklerini esirgemeyeceklerine eminim.

Selam, sevgi ve saygılar, sağlık ve mutluluklar.

NAHİDE ÇELEBİ

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Çok geçmiş olsun

Birsen yn 
 10.08.2015 13:26
Cevap :
Teşekkürler canım, arkadaşımız taburcu oldu iyi selam ve sevgiler.NAHİDE ÇELEBİ  10.08.2015 19:39
 

:( çok geçmiş olsun. bu havalar hasta ediyor ya...

Esma KAHRAMAN 
 09.08.2015 15:59
Cevap :
Arkadaşımız Sayın Erdal Ceyhan adına teşekkür ederim, hastahaneden taburcu oldu iyi, hepinize teşekkür ediyor.Sevgiler.NAHİDE ÇELEBİ  09.08.2015 17:31
 

Büyük geçmiş olsun acil şifalar inşallah... Bu havalar oldukça tehlikeli çok dikkatli olmak gerekiyor. En kısa zamanda sağlığına kavuşsun; kendisini özletmesin. Nahide Hanım Size de teşekkürler selamlar.

Alev Meisel 
 09.08.2015 14:41
Cevap :
Sevgili Arkadaşım! Değerli yorumunuza çok teşekkür ederim. Arkadaşımız Sayın Erdal Ceyhan taburcu olmuş iyi, sizlere de teşekkürlerini ileiyor, sevgiler.NAHİDE ÇELEBİ  09.08.2015 15:18
 

Erdal Bey'e geçmiş olsun... Bir an önce sağlığına kavuşması için duacıyım. Selâmlar...

İsmail Hakkı CENGİZ 
 09.08.2015 6:52
Cevap :
SAYIN CENGİZ! DÜN ERDAL BEY TABURCU OLDU, DURUMU İYİ.SİZLERE SELAM VE SEVGİLER VAR.DEĞERLİ YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.NAHİDE ÇELEBİ  10.08.2015 19:46
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1902
Toplam yorum
: 11584
Toplam mesaj
: 162
Ort. okunma sayısı
: 1037
Kayıt tarihi
: 25.11.08
 
 

Erzurum doğumlu, Ankara'da yaşıyor. D.T.C.F mezunu, emekli lise öğretmeni, evli, 2 çocuklu. "İsya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster