Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Kimi eskidiği için yaşar. Kimi yaşadıkça eskir. Ne tohumda keramet. Ne toprakta. Ne başakta. Marifet yaşamakta. şairinde dediği gibi marifet yaşamakta ve yaşadıkça yazmakta...

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kaddafi döneminde şaşırtıcı gerçekler

merhabalar bende bu konu üzerinde araştırma yapıyorum bir süredir bir sunumum için kaddafiyi araştırıyorum. cevabını aradığım bir soru var. madem libya bu kadar güllük gülistanlık, halk kaddafiye niye isyan etti? halen bu sorunun cevabını bulamadım.

12 Kasım 2011 19:04
Öfkemiz boyumuzu aşarken

merhaba merve hanım uzun bir süre sonra yazınızı görünce yeni MB deki ilk yorumumu yapayım dedim. açıkçası MB yeni sürümünü neden beğenilmediğini çok anlayabilmiş değilim, bazı eksikleri olmakla beraber bence daha güzel olmus gibi geldi bana. birde MB yeni halini beğenmeyenler genelde sayfanın eski yazarları ve genelde yaş olarak bizim büyüklerimiz. sanırım biz gençlerin değişime ayak uydurması daha kolay oluyor ama ben bir süre sonra herkesin bu duruma alışacağını düşünüyorum saygılar efendim ;)

16 Eylül 2011 13:12
Aşkın Gözyaşları Hz. Mevlana

açıkcası kitap iki günde bitirilebilecek bir kitap bence bitirdiğim için söylüyorum,. bence mevlanayı tanıma klavuzu diyebiliriz bu kitap için ancak mevlanayı anlamak için tabiki mesnevisini okumak gerek,.. birde aşkın gözyaşlarının şems ile ilgili kitabınıda tavsiye ediyorum, bence mevlanaın nasıl mevlana olduğunu anlamak için şemsi biraz tanımak gerek... sevgiler, saygılar...:)

15 Ağustos 2011 18:31
 
Toplam blog
: 31
Toplam yorum
: 23
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 2933
Kayıt tarihi
: 01.07.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster