Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Kasım '09

 
Kategori
Anime / Manga
Okunma Sayısı
503
 

Zero No Tsukaima - Futatsuki No Kishi ( Sıfırın Hizmetkarı 2. sezon ) 3. bölüm

Zero No Tsukaima - Futatsuki No Kishi ( Sıfırın Hizmetkarı 2. sezon ) 3. bölüm
 

3. Bölüm: Kutsal Gencin Kılıcı

Alternatif Bölüm Adı [ ABA ]: Gökten Yakışıklı Düştü

Sevimli bir kızın ağlamasıyla başlıyor 3. bölüm. Guiche'nin orduya katılmak için yola çıkacağını öğreniyoruz. Akademide bütün erkekler orduya alınıyor. Akademide bütün erkeklerin orduda olacağını ve bu yüzden de akademideki tek erkek olarak kendinin kalacağını düşünen Saito ( neler düşünüyor yahu :) ) Louise'den okkalı yumruk yiyor. :)

Bu sırada havada bir yıldız beliriyor. - bir kuş, hayır bi uçak, hayır hayır bu süperman diyesim geldi bi an :) - Kanatlı bir ejderhayla bir yakışıklı geldi havadan. Tam bu sırada çalan müzik benim favori müziğim. Etnik müzik gibi çok güzel - sizde o kısmı dikkat edin. -

Yeni gelen kişinin adı Julio Cesare [ Hayret uzun adı yok.. ] Romalya'dan transfer öğrenci olarak gelmiş akademiye.

***
Büyü dersleri yerine bundan sonra askeri eğitim alacak kalan akademi öğrencikleri. Agnes çok sert kız. Bu halide onu çekici yapıyor. :) Agnes'in büyücülerden nefret ettiğini öğreniyoruz. Neden acaba? Askeri eğitim sırasında Julio partner olarak kendine bizim Louise'i seçiyor. Ben hariç herkes şaşırmış gibi. :)

Şövalyelerden biride Saito'yu seçerek onu tahta kılıçla kovalamaya başlıyor. Julio Saito'ya benimle dövüşür müsün diye teklifte bulunuyor. Dövüşün galibi Louise'i öpmek hakkını sahip olacaktır. Louise Saito'nun gerçek bir kılıç kullanması yerine tahta bi kılıç kullanmasını emrediyor. Kılıç ustalığını gösteremeyecek zavallı Saito. :)

Saito Agnes'ten tahta kılıçlarla dövüşmesini öğrenmek istiyor. Günbatımında antremana başlıyorlar..

***
Bu arada Louise Saito'yu aramak için bahçeye çıkıyor. Siesta'ya hesap sorarken görüyoruz onu. Saito'nun odada olmadığını ve Siesta'nın Saito'yu sakladığını düşünüyor. [ Bu arada ben Siesta'yı çok seviyorum. Çok tatlı. :) ] Louise Siesta'nın göğüslerine bakıyor. Sanırım Siesta'nın göğüslerini o kadar büyük görüyor ki Saito'yu oraya sakladığını düşünüyor. :)

Saito ile Agnes'in antremanı tam gaz devam ediyor. Tahta kılıçları vücuduna yedikçe yiyor Saito-cuk. :) Agnes'in zayıf yönüne bulan Saito onu yenerek yere Agnes'in üstüne düşüyor. Kirche'den aldığı gazla hızla yanlarına gelen Louise'de onları öyle görünce doğal olarak yanlış anlıyor.

Ertesi Gün

Herkes dövüş için bahçede toplanmış bulunmakta. Dövüş tüm hızıyla giderken Saito Julio'yu kızdırarak açık vermeye çalıştı. Ama Julio bunun acemice olduğunu söyleyerek yemedi. Aynı taktiği " Saito-kun, ben sadece Louise'i öpmek istemiyorum; senide öpmek istiyorum " diyerek kullanan Julio Saito'nun verdiği açığı iyi kullanarak Saito'yu yendi demek isterdim ama tam tersi oldu. :) Neden böyle oldu ki ?

Saito öpücüğü kazandığı halde istemediğini söyledi ve çekti gitti. Bu sırada Julio'nun bilerek yenildiğini duyuyoruz Saito'nun ağzından. Kendisiyle dalga geçtiğini söylüyor. [ Ben demiştim yenilme ihtimali olmaz diye Julio'nun.. ]

Bu sırada Zero takımı ( Saito ve Louise ) bi odaya çağrılıyor. Julio da odada. Kazanmaya ve kaybetmeye merakım yok. Sadece ortağımın gücünün nasıl olduğunu merak ettim diyor. Ortak çıktılar bi de iyi mi ? :)
K. Henrietta'da odada [ K için ister Kraliçe deyin, ister Kıl. ]

Ve bu sayede Saito, Julio, Louise ve Agnes bir takım oldular.

Bu sırada Albion'da insanları kandırarak Henrietta'nın Cronwell'i öldürdüğü söylentisi yayıldı. Bu söylentiyi Cronwell'i öldüren kadın yayıyor. Kadının adını sonunda öğrendim. Sheffield'miş. :)

Tristian'ın Albion'u işgal edeceğini söyleyip insanları gaza getirmeye başladı bu kadın.

Andvari yüzüğünü gördüğümüzde ise bu bölümün bitmiş olduğunu anlıyoruz.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 50
Toplam yorum
: 27
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 2328
Kayıt tarihi
: 09.08.08
 
 

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencisiyim. Yazılarımla, paylaşımlarım..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster