Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Gerçek gündem! CHP Sarıgüle mahkum bırakılıyor, oyun içinde Sarıgül oyunu!

Yağız bey merhaba! Bloğunuzun giriş kısmında, Sarıgül'ün başka telden çaldığı ve partisinin gücüne inancını yitirmiş olduğundan bahisle CHP'li imiş gibi bir değerlendirme yapmaktasınız. Sarıgül CHP'li değildir. Kendisini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı göstersin diye CHP'de ortam yaratmaya çalışmaktadır. Nasıl dışarıdan birisi kapınızı çalınca kim o diye seslenirseniz, CHP'nin kapısını çalan Sarıgül'e de kim o diye içeriden seslenilmektedir. Hepsi bu! Gerisi dedi kodu.

09 Eylül 2013 15:42
"Reddi Miras" yapamayan yeni CHP aslına dönüyor: Katranı eritsen olur mu şeker?

Madem Demokrasi üzerine karabasan gibi çökmüş Baykal'dan kurtuldunuz, madem Kılıçdaroğlu Tayyip Erdoğan'a çalışıyor, hala neden mutlu değilsiniz?

18 Şubat 2011 20:45
CHP Beni Hiç Şaşırtmıyor

CHP'li olmadığınıza göre, CHP'nin beğenmediğiniz kusurlarını değiştirmesi için, fiilen bir katkıda bulunmadığınız anlaşılıyor. Başkalarınca doğru olan, fakat sizin yanlış olarak nitelediğiniz özellikleri kıyasıya eleştirmekle, ülkenize ve insanlarına yeterince yararlı olduğunuzu düşünüyor musunuz? Yoksa aktif siyaset yaparak ya da candan taraftarı olduğunuz için fiilen katkı sunduğunuz, başka bir siyasi hareket var mı? Yoksa; Sosyal sorumluluk çerçevesinde, yandaşı olmadığınız bir kuruluşu düzeltmeye çabalamak yerine, rekabet ettiği, karşıt kuruluşlardan birisine katılarak, Demokrasinin gelişmesine bireysel katkınızı artırıp daha faydalı olmak istemez misiniz?

11 Şubat 2011 20:44
Ay Dünya’yı yavaşlatıyor, durduracak

Sayın Hasbihalci! Yine ilginç bir konuda aktardığınız bilgileri bir solukta okudum. Sağ olun. Yazınızda da belirttiğiniz gibi, insanın geçmişte gün uzunluğuna uyum sağlamış olması gibi, günlerin uzayacağı uzak gelecekte de evrimsel bir uyumla yaşama adaptasyonu söz konusu olacak. Yani Evrim süreci o günleri de kapsayacak. Saygılarımla.

13 Ocak 2010 12:23
Vücudumuzda evrimin izleri

Derlediğiniz bilgilerden yararlandım. Teşekkürler sayın meslektaşım. Blog habercim ile yazılarınızı takip etmekteyim. Her alandaki çalışmalarınızda başarılar dilerim size.

15 Aralık 2009 10:16
Cumhuriyet Bayramında hoş olmadı

Bir tarafta, ülkenin bölünmesi için, Mehmetçik'e karşı savaşanları karşılama törenine katılanların coşkusuna hoşgörü, diğer tarafta ülkenin geçmişteki bölünmesini engelleyen Kurtuluş Savaşının semeresi Cumhuriyet'in kuruluş bayramını kutlamak isteyenlere karşı gözaltı. "Karşı Devrim Ağlarını Örüyor." Atanın izindekiler, ahval ve şeraiti bütün çıplaklığı ile görüyor. Saygılar değerli kardeşim.

30 Ekim 2009 10:47
Hiç kimseyle konuşmayan adam

Keyifle okudum yazınızı. Merakla bekleyeceğim devamını. Saygılar.

07 Ekim 2009 19:52
Taksi meselesi

Mecburiyet halleri dışında, insanın taksiye binesi gelmiyor maalesef. Trafik konusunda gözlem, tespit ve önerilerimizi paylaşarak, kent yaşam kültürümüzün gelişimine katılmak elzem.

06 Ekim 2009 10:21
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 6
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 830
Kayıt tarihi
: 23.07.09
 
 

1957 Konya-Ereğli doğumluyum. 1960 dan bugüne İstanbul'da yaşamaktayım. İnşaat Mühendisiyim. 2 kı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster