Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
İstanbul'da Nükleer Bomba...

Ben Risale-i Nur okuyorum, böyle tarihler orada da var. Ebced-Cifir hesabına göre bulunmuş tarihler. Tabiki herşeyden önce hayrı talep etmek ve istemek lazım. Kendi söylediklerimiz doğru çıksın diye, " Dua etmek, taraftar olmak, arzu etmek..." eğer işin sonunda zulum varsa, kişi zulme ortak olur ki, Allah korusun. Zulme rıza zulümdür.

20 Ağustos 2008 14:25
İstanbul'da Nükleer Bomba...

Bence bu seneryo berbat. İstanbul'da böyle bir bombanın patlaması Kıyametin kopma sebebidir. Yakın tarihte olmaz. 120 yıl sonra kıyamete yakın olabilir. "İSTANBUL" dünyanın Başkentidir "Altın Çağ'dan" önce böyle bir bomba ile kirletilmez. Zalimler istemesede Allah nurunu tamamlayacaktır.

19 Ağustos 2008 17:06
Melih Gökçek'ten şok iddialar...

Habere göre; Melih Gökçek'in "İZMİR Belediye Başkanı" olmasına kadar gider. Yeni başkan şimdiden İzmir'e hayırlı olsun. Projeleri şimdiden hazırlamaya başlamıştır. Kolaylar gelsin. Muvaffak olması dileği ile.

18 Ağustos 2008 16:10
Ankara'ya VIP cami

Bence güzel fikir, % 95'i müslüman olan bir ülkede. Bundan dolayı da ülkenin % 95'inin desteklediği bir proje olur. Bence Devlet idarecileri için güvenliği sağlanmış böyle yerlerin her İl ve İlçede olması çok güzel olur.

16 Ağustos 2008 22:55
Kadın ve tesettür

İslamiyetteki Tesettür hakkında Risale-i Nur Külliyatının Lem'a'lar kitabının 24.Lem'a'sını okuyabilirsiniz.

14 Ağustos 2008 23:41
Bal tutan kovanı götürüyor

AKP' nin % 20'si çürük. Devleti, milleti satıyor. CHP' nin %95' çürük. Devleti, milleti satıyor.

12 Ağustos 2008 15:54
Fethullah Gülen, Hallacı Mansur ve Karmatiler

Fethullah Hoca evet İslam Alimidir. Cemaatinin parasını yada Tayyip Erdoğan'ın oğluna ait yada herhangi bir müslümana ait olan malı dağıtmaktan vazgeçmek lazım. Başkasına ait malları dağıtmaya çok meraklı iseniz Gayr-i Müslimlere ait yada kendi malınızı dağıtın. Müslümanın zengin olması sizi neden rahatsız ediyor. Allah bile sadece zekatını istiyor (1/40-1/20/1/10). Peygamberimizin zamanındaki bazı müslümanlar tüm malını bağışlamak istediklerinde Peygamberimiz kabul etmeyip, bir kısmını bağışla bir kısmı sende kalsın, senin için daha iyidir buyurmuşlardır. Siz bu dinin Peygamberinden daha iyi mi biliyorsunuz_? İslamiyeti. Hikayeler, Masallar geride kaldı gerçekleri görmek ve yaşamak zamanı.

04 Ağustos 2008 19:43
"Kız öğrencilerin sevinci yüzlerinden okunamadı."

Eller ve yüz kısmı açıkta kalabilir ve vücut hatlarını belli etmeyen kıyafetler giyilmesi gerekir. İslamiyetin emri böyle. Ama tam kapalı kıyafetler tercih etmesi yanlış değildir. Peygamber hayatı okunduğunda Kur'an'dan net olarak bulamadığımız cevaplar öğrenilir. Mesela ilmihal bilgilerini Peygamberimizin hayatından öğreniyoruz. Gibi.... İslamiyetin hayata tatbikini Peygamberimizden öğreniriz. Çünkü öğretmen O'dur.

04 Ağustos 2008 18:22
Akp davasına red....

10. Köye gidiyorum.

04 Ağustos 2008 11:56
Akp davasına red....

Mahkeme heyeti ise: 6 kişi kapanmasını isteyerek şahsi fikirlerine göre hareket etmiş ve karar vermiştir. Eğer kapatılsaydı ülkede bir karmaşa, kaos..... olacaktı. Bütün bunlara rağmen, işin neticesine aldırmayarak şahsi siyasi görüşlerine göre karar vermek " TÜRKİYE'ye İHANETTİR ", kapatılsın diyenler " HAİ. " dir , vatana ihanetten yargılanmalı ve asılmalıdır. 4 kişi hazine yardımı kesilsin diyerek, korkak davranıp bulundukları makamın hakkını vermedikleri için görevden azledilmeleri gereklidir. 1 kişi kapatılmasın diyen " RED " oyu kullanan Başkan ise bulunduğu makamın gereğini yapmıştır. Ayrıca bu başkan gibi olanlar kurumda kalmalı diğerleri azledilmedir. Ta ki " TÜRKİYE " de tekrar böyle yanlışlar yaşanmasın. NOT: TÜRKİYE'de 9 KÖY yok.!!!!!

02 Ağustos 2008 12:40
Toplam blog
: 21
Toplam yorum
: 20
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 117
Kayıt tarihi
: 29.03.08
 
 

Mehmet Haras İlkokul mezunuyum. Çiftçilik yapıyorum. İnternet benim için iyi oldu, yeni sistemler..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster