Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Aşk bağımlılık mıdır ?

Evet Aşk bağımlılıktır. Aşkın ızdırabı aslında mutluluk verir insana. Izdırabı olmasa o aşk değildir bence. Hem ızdırap hem mutluluk hemde sürekli bir tutkudur aşk.

14 Nisan 2014 12:36
2014 Türkiye Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanacak? RTE mi, Abdullah Gül mü?

Abdullah Gül dilerim aday olur ve kaybeder. Türk halkı bu kadar pısırık bu kadar sessiz ama derinden giden bu kadar menfaatçi bir Cumhurbaşkanı görmedi.. Ve umarım da görmez. Ancak kendisinin kapsayıcı ve kucaklayıcı bir siyaset izlediğini söylemenize de eleştirim var. Bir kere Cumhurbaşkanı siyaset üstü olmalı İkincisi sanırım kucakladıkları hep aynı kişiler oldu.

07 Ocak 2014 19:50
Mustafa Sarıgül, CHP’den daha büyüktür!. (Sarıgül’ün ayağına gitmek...)

Politikada ki bu görünümü ayağına gitme olarak yorumlamak hiç bir kazanımı olmayan bir düşüncedir. Önemli olan değerlerin çiğnenmemesidir. Politikada egolar ön planda olmamalı. Eğer bu durumu ayağına gitme olarak yorumluyorsanız Başbakanın Hikmetyarın dizinin dibine oturmasını nasıl yorumlayacaksınız. Bu konuda da bir yazı yazmaya değer sanırım. Saygılar.

01 Kasım 2013 13:47
Bu güne kadar örtülü ödenekten yapılan harcama ne kadar?

Bu ve bunu gibi hepimizi yakından ilgilendiren konular maalesef sorgulanmıyor gündeme bile getirilmiyor. Suriyeli 120 bin mülteciye yapılan yardım kadar Hakkariye konut yapılsa ve ordaki vatandaşlara iş imkanı sağlansa terörün en önemli nedeni yok edilemezmi.? Üstelik bu harcamayı gerek örtülü ödeneğin gerekse mültecilere ( belkide teröristlere) yapılan yardımın yarısı ile yapmak mümkün iken.. neden yapılmıyor.. yapılamıyor.. Konuyu yazınız ile blog sayfanıza taşıdığınız için teşekkürler..

16 Kasım 2012 10:35
Aykut Kocaman'dan Sonra Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Kim Olmalı?

Bir Fenerbahçeli olarak klübüne değerlerine sahip çıkmak önemlidir. Bu gün Aykut Kocaman gitsin diyenler 4 yıl önce Daum gitsin diyenlerdir. Şimdi onlar Daum gelsin diyorlar. Aykut Kocaman çok başarılı değildir. Ama başarılıdır. 4 yıl önce Terim i yuhlayarak gönderen taraftar bu gün ona imparator diyor.Mourinho bile o kadrosuna rağmen bu gün ligde 4 maçta 2 mağlubiyet ile oynuyor. Sevilla maçındaki kadro ve değşikilikleri akıl alır cinsten değildi. Aykut Kocaman en az 2 yıl daha inşallah bu takımda kalacaktır.

22 Eylül 2012 16:21
Heykeli dikilecek onca insanımız varken…

Ülkemize hizmet etmiş pek çok değerli insanın heykeli kendi kendine dikilmiyor. Böyle bir görüşünüz varsa bunu pekala kişisel veya grup yada bir dernek olarak bir araya gelip yapabilirsiniz. Alex heykelide bir dernek tarafından organize edilmiştir. Heykel yapmanın belli bir sırası da yoktur diye düşünüyorum. Toplumsal örnek öncülük değer ve yasalar ile belli belirlenene kurllar çerçevesinde bunu herkes yapabilir diye düşünüyorum. Saygılar..

17 Eylül 2012 11:10
Spartak Moskova Fenerbahçe maç analizi

Kocaman ın oyuncu tercihleride değişiklikleride yerinde idi. Hasan ali nin breysel iki hatası gol getirdi ise bunu Aykut Kocaman nasıl öngörebilir. Krasiç ilk onbir başlasa idi ofans iyi gibi olsa da defansta Topuz kadar çalışkan olmayacaktı. Üstelik henüz uyum sorunu ve takımı tanıma sorunuda var Krasiç in.

22 Ağustos 2012 21:02
Foça Mambo Beach Club

Başlık Mambo olunca dikkatimi çekti. Yeni Foça Gencellide yazı geirdim ve bayramda Foçaya giderken o güzel koylardan geçiyorsunuz.Size kesinlikle katılmakla birlikte bu tür işletmelerin personel konusunda son derece kalitesiz olduklarını söylemek mümkün. Bunun nedeni tabiki ücret politikası sömürü ve hemşeri çalıştırma. Ancak belediyeler veya bakanlık bu konuda bir sınırlama getirmeli personeli bu işletmeler gelişigüzel almamalı. Çünkü bu işletmeler turizm ve tanıtım açısında Foa için önemli Çok sayıda turist bu bölgede tatil yapıyor..

22 Ağustos 2012 18:02
Aklımın zamansız öldürdüğü sevda

Sanmıyorum döneceğini.. sadece anılar.... anılar...çünkü öyle...

14 Temmuz 2012 01:02
Fasulye pilakisi

EN ÇOK SEVDİĞİM .. Keşke sevdiğiniz yemeği anlatılana göre yapınca hemencecik güzel olsa.. Maalesef olmuyor işte...Teşkler..

09 Haziran 2012 15:57
Toplam blog
: 96
Toplam yorum
: 43
Toplam mesaj
: 15
Ort. okunma sayısı
: 645
Kayıt tarihi
: 12.08.08
 
 

Karadenizliyim. İzmir' de yaşıyorum.  Dünyanın tek bir ülke  olduğuna inanarak  bütün insanların ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster