Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Mister Blog 2010

Ahmet Secer (*****yıldızlı)

04 Aralık 2010 17:34
Miss Blog 2010

şule yüksel öztürk, burçak yazıcı

04 Aralık 2010 17:30
Öpüşelim mi, öpüşmeyelim mi?

Magazine bayılıyoruz.. sanatçıların zayıflama reçeteleri merakla beklenir. efendim o şunu yemiş bu şunu yemiş .. magazin, mutfağımızı yatak odamızı idare ediyor gibi... yakında pozisyonsal açıklama yaparlarsa da şaşırmam :)))) performansı sevgiyle arttırmayı denesek diyen de yok :))) toplumun erkekleri bencillik duygusundan mahrum kalırsa en iyi sonuç alınır deselerr... beyin gücü konusunda program yapsalar... x kişisi beyin gücünü kullanmış şunu başarmış deseler düşünen toplum modeline gideriz olmazzzzzzz :))))) komşunun kocası şunu bunu almış, dedikodularına bayılan insanları tatmin etmek için magazin yapıyorlar.. işin kötüsü ne tavsiye etseler zam geliyor... kuş burnu yan bakılmazken biri bi tavsiye etti anında zammmm... altın çilek birden hayatımıza girdi... aslında bu magazinle anlaşıp ortak işe gircen...yatırım yapacaksın.. sonra karaborsadan kıracan parayı :)))))) veda ederken öpsek mi öpmesek mii.... ama yanaktan bir şey olmazdı di mi :))) saygılarrr sevgilerrr......

12 Kasım 2010 17:48
Bir bebekle değişen hayat

evlat sahibi olmak gerçekten güzel bir duygu... hislerinizden anlaşılan şanslı bir kızıınız var.. allah her güzel duyguyu yaşatır umarım.. saygılarımla..

02 Kasım 2010 23:50
Canlı bomba kimmiş?

yazınızı ilgiyle okudum... keşke kağıt üzerinde yazılmış hayatları yaşamasak... saygılarımlaa

02 Kasım 2010 23:45
Çocuğunuzu kime emanet ediyorsunuz?

yazılarınızı okumak çok istedim ama size şunu söylemek istiyorum çok uzun ve aralıksız yazıları okumak çok zor oluyor. saygılar.

23 Ekim 2010 21:35
Engelsizler

rehabilitasyonda çalışan bir öğretmen olarak eğitimin sonuçlarını bizzat yaşıyorum. Toplumumuzda eğitime aç çok insan var. Ne yazık ki herkese rapor çıkmıyor. Hala bu alanda eksiklikler çok ve ilerleme de olacak gibi değil. Bağlı olunan rehberlik araştırma merkezlerinde yeterli sayıda ve donanımda eleman çalıştırılmıyor. 18 yaşından sonra bir çok engelli eğitim alamıyor. yaşadığım yerde geçenlerde böyle bir olay medyaya kadar taşındı. eğitim alamıyor ve sokaklarda başı boş geziyor. bir gün inşaatta ölü bulunuyor! bir anlık oksijensiz kalmakla hayatımız değişebilir. unutmamak gerekir herkes engelli adayıdır..

23 Ekim 2010 19:39
Zihinsel engelliler öğretmenliği ve sertifika

Yazınızı okuduğumuzda gerçekten yüzde yüz haklı olduğunuzu düşünebiliyoruz... Belki şuan eğitimin içinden gelen biri olarak bakmasaydım ewet haklısınız derdim.. Ama size yüzde yüz katılamıyorum.. Özel eğitim gerçekten çok hassas bir alan çok dikkatli olmak ve özveriyle çalışmak gerekiyor. 6 yıllık sınıf öğretmenliği geçmişim var. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Bizi zaten devlete atamıyorlar. Özelde çalışabiliyoruz. Okuma yazma çocuklarını bize vermeyi tercih ediyorlar.. Özel eğitim alanı mezunu öğretmenler okuma yazma öğretmekte zorlandıklarını zaten itiraf ediyorlar.Bunu yaşayarak da gördüm.okul öncesi öğretmenleri 160 saat eğitim almadan bu işi yaptığında neden ses çıkarılmadı onu merak ediyorum. Okul öncesi mezunu olup bu işi iyi yapan bir tane öğretmen görmedim. Türkçe programındaki hataları neden bugüne kadar fark etmedi özel eğitimci arkadaşlar çok merak ediyorum. Alanda kaynak yok madem bu kadar severek yapıyor özel eğitimci arkadaşlar neden üretmiyor?

19 Ekim 2010 03:36
Fonetik!

ben bi ahhmet derim yeni bi akım başlar :)))

19 Ekim 2010 03:04
Nereye kadar Akp…

Yazınızda yumuşak dille yapmış olduğunuz eleştiri hoşuma gitti. Acımasız bir dil kullanmadan da eleştiri yapılabildiğin örneği olmuş.. kolay gelsin..

03 Ekim 2010 12:28
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 688
Kayıt tarihi
: 16.09.10
 
 

Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni olar..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster