Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Şairlik Nedir? 11 : Şairlik Çılgınlıktır

Şairlik aslında aşk gibidir. İsteyerek aşık olunmadığı gibi isteyerek şair de olunamaz. Bu yüzden ben şairleri hep farklı görmüşümdür. Onlar duygularıyla yaşayan yalnızlardır. Yazınızda yeni başlayanları pek heveslendirmeyin demişsiniz. Şairlik hevesle başlar, aşkla devam eder. Siz ne yaparsanız yapın... Saygılarımla...

22 Ekim 2011 14:56
Türkiye ve AB ilerleme raporu

AB raporuna göre sivilleşmede büyük ölçüde gelişme kaydedilmiş. Balyoz soruşturmasıyla general ve üst düzey komutanlar tutsak edilmedi mi? Edildi. Toplum önünde askeri aşağılayıcı haberler her gün medyada yer almıyor mu? Alıyor. Bizde hala yargı sürecinin bitmesini bekliyoruz. AB yolunda tam bağımsızlık hayalleri kuruyoruz...!

16 Ekim 2011 00:46
YGS 'ye son nokta

Demokrasi mi dediniz? Memlekette Demokrasi Var(!) mı?

14 Mayıs 2011 21:14
3 Boyutlu Karmen

Cinebonus sinemalarının 3 boyutla sinema ekranlarına taşıdığı bu opera gerçekten muhteşemdi. Sizin de söylediğiniz gibi görüntü kalitesi ve sesler çok iyiydi. Tabi Royal Opera House da etkileyiciydi. Fakat Royal Opera House'daki izleyici sayısını görünce, normal illerden maddi anlamda çok daha uygun olan fakat yine de yarısından çoğu boş olan Erzurum Cinebonus Salonu beni üzdü. Umarım bu tür eserler yine aynı kaliteyle sinemalarda yer bulur.

05 Mayıs 2011 00:19
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 6574
Kayıt tarihi
: 19.04.11
 
 

İstanbul'da yaşıyorum. Hobi olarak ilgilendiğim alanlarda yazı yazıyorum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster