Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Yılın ilk derbisi: Trabzonspor-Beşiktaş

sizinle aynı şeyleri temenni ediyorum ama üstüne bir de beşiktaşın kazanmasını ümit ediyorum :)

11 Eylül 2008 14:39
Cariyelerin memeleri (!)

Şimdi bu duruma nasıl tepki vereceğimi bulamadım ben. bir açıdan bakarsak Beyaz hoca at gözlüklerini çıkarmış, beynindeki örümcek ağlarını temizlemiş bir adam gibi geliyor. ama başka bir açıdan da sanki dini yönümüze hitap ederken popülerlik derdindeymiş gibi geliyor. adamı tanımadan da bunlardan birini seçmek tarafsızlıktan uzak kalır sanırım.

06 Eylül 2008 14:14
Türkçeye garazınız ne kardeşim?...

Fazlasıyla haklısınız. Türkçe'miz yerlerde sürünüyor. Ama şu da var ki altın yere düşmeyle pul olmaz. Elbet siz ve sizin gibi değerini bilen bizler, yerlerden kaldırıp tekrar dimdik bir hale getireceğiz Türkçe'mizi.

03 Eylül 2008 17:43
Cahillikler Kitabı

Bu kitabı alıp almama konusunda kararsızdım, yazınızla kitaba merakım iyice arttı. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

03 Eylül 2008 12:27
Beşiktaş ümit veriyor

Şu an ki gidişat olumlu gözükse de Beşiktaş'ın defans problemleri çözülmüş olabilir ama bence gol yollarında sıkıntı yaşayacak gibi. Geçen seneki eksikler giderilmeye çalışıldı, çok gol yeme hastalığı belki tedavi edildi ama gol atamama hastalığı için bir teşhis konulamamış gibi. Bir blogumda yazdığım gibi: "Gol yememek mi önemli, gol atmak mı?"

02 Eylül 2008 11:36
Türkiye'de futbolun geldiği nokta

Ünlü yabancıların Türk takımlarını seçmesi gerçekten futbolumuz adına güzel olabilir ama, üç büyüklerin takımlarını hep yabancılara teslim etmesi de ilerleyen yıllarda milli takımda sıkıntı yaratabilir diye düşünüyorum. yavaş yavaş Türk oyuncular yedek kulübesine itilmeye başladı gelen yabancılar yüzünden, bu da deneyimsizliğe neden oluyor. Umarım tahminimde yanılırım.

02 Eylül 2008 11:28
Artıkböyleyazılıyor

Dilimizi daha ne kadar ayaklar altına alabiliriz acaba?

01 Eylül 2008 16:24
Milliyet Blog Yazarlarının Bilgisine!(2)

Büyük geçmiş olsun, annenizin en kısa sürede sağlığına kavuşması ümidiyle, sağlıcakla kalın...

01 Eylül 2008 15:04
Bizde mimarlık

Ben de bir mimar olarak aynı sıkıntıları paylaşıyorum sizinle. Malesef ülkemizde mimarlara inşaat işçisi gibi bakılıyor, mimarın ne iş yaptığı bilinmiyor. En basit örnek de şu ki; biri ne iş yapıyorsun diye soruyor, mimarım diyorum. "İç mi dış mı?" gibi saçmasapan bir soruyla karşılaşıyorum. Dediğiniz gibi mimarın ne olduğunu ve ne olmadığını bilmeyen insanlar en ufak hatada mimarlara laf saymayı çok iyi bilirler.

01 Eylül 2008 14:35
Yaşasın! ABD bizi seçti

tespitler doğru, herkes bu durumdan şikayetçi de sadece şikayet etmekle hiçbirşeyin düzelmediği aşikar. Yanlışı biliyoruz da nasıl düzeltiriz onu bulamıyoruz. Sonumuz hayır olsun...

01 Eylül 2008 14:12
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 66
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 16.08.08
 
 

28 yaşındayım. ODTÜ Mimarlık mezunuyum. Konya'da yaşıyorum. Bugüne kadar hep okudum, biraz da yazmay..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster