Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Verona

Yutdışındayken Mc Donalds her zaman bütçe ve lezzet açısından garanti bir yer oluyor,bunu deneyimlerimden çok iyi biliyorum. Ancak Verona'da Arena'nın bulunduğu meydanda self servis,çok uygun fiyata harika İtalyan yemekleri yiyebileceğiniz şirin restorantlar var. Keşke oralarda bir tagliatte yiyip keyfinize keyif katsaydınız. Eğer bir daha giderseniz aklınızda bulunsun. Sevgiler...

27 Aralık 2009 19:00
Memnu diziler..!

Yaprak Dökümü'nü izlerken hep söylerdim ''Şimdi Reşat Nuri'nin kemikleri sızlıyordur'' diye. Eminim ki aynısı Halit Ziya için de geçerli. Bu dizileri beğeniyle izlerken bilin ki bizler de yozlaşmış popüler kültürün birer parçasıyız..

24 Eylül 2008 15:36
Böyle bir sevmek

Büyük şairimizin adını ''Attila İlhan'' olarak değiştirirseniz iyi olur. Adının doğru yazılışı bu olup,kendisi de adının yanlış yazılmasına ve okunmasına iepey içerlerdi.

06 Mart 2008 22:06
Kahramandım Ben...

O kadar güzel dile getirmişsiniz ki kitap tutkunuzu,okuma aşkınızı,satır aralarında kendi yüzümü gördüm adeta. İlk kitaplarım,zamanla büyüyen kütüphanem,uzun süre almayı bekleyip aldığım anda zaman mekan kavramını unutup içercesine okuduğum kitaplar...Çok etkin bir şekilde dile getirmişsiniz içinizden geçenleri. Tebrik ederim. Kaleminize sağlık. Kitapların büyülü dünyasında nice büyülü yolculuklar dileğiyle...

23 Ocak 2008 23:40
Aynadan size bakan kim?

Bu soruyu ben de soruyorum kendime zaman zaman ve cevabını veremediğim her gün bir şeyler hiç olmadığı kadar ters gidiyor. Önceliklerimiz,kim olduğumuz ve kim olmak istediğimiz...''Bu su hiç durmaz'' diyor ya şair,aynen böyle bir yolculuk bu da. Aynadan sana bakan kim? Sevgilerle...

23 Ocak 2008 18:31
Hüzün ve kırbaç

Sevgi paylaşımdır ve hayatımda ilk kez iki enkazın birbirine yaslanmasından çok daha fazla bir bütün olan bir ilişki yaşıyorum. Bunları senin gözünden de aynı penecereden görebilmek çok güzel. Kalemine sağlık:)

23 Ocak 2008 18:15
Bugün benim doğum günüm...

İyi ki doğmuşsun. Çok güzel bir yüreğin,çok güzel bir kalemin var. nice mutlu yıllara..:)

31 Ekim 2007 21:39
Rüzgâr estiğinde de uyumak istiyoruz

Bu bir hayat felsefesi olabilecek kadar güzel bir öykü. Teşekkürler. Kaleminize sağlık.

31 Ekim 2007 21:30
Susam sokağımı geri verin...

Sayıları ve renkleri,arkadaşlığı ve sevgiyi kurabiye canavarından,Susam Sokağı'ndan öğrenmiş biri olarak ben de Susam Sokağımı geri istiyorum Geri verin Susam Sokağımızı!!!

31 Ekim 2007 21:22
Şapkamızı önümüze koyalım.

Yazınızda yazım yanlışları dikkatimi çekti. Başlıktaki ''de'' lerin ayrı yazılması gerekir ve daha bir kaç benzeri hata var. Bunları bildirmek istedim. İyi günler.

26 Ekim 2007 13:36
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 29
Toplam mesaj
: 18
Ort. okunma sayısı
: 1142
Kayıt tarihi
: 05.03.07
 
 

Kırklarelili'yim. Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği 2.sınıf öğrencisiyim. ''Sence yazar..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster