Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
güven özbakan

Duyarlılığınızı takdir ediyorum ancak bizim insanlarımızda var olan küçük vehametlere hemen kapılmayın. Mehmet Cengiz benim kayınpederimdir. Kendisi o gün rahatsızlanmasına rağmen panele geç de olsa iştirak etmiştir.18.12.2010 günü Ankara da bypass ameliyatı olacaktır. Bilgilerinize...

15 Aralık 2010 11:43
CEVAP

Geçmiş olsun. Parça bütün ilişkisi içinde değerlendirdiğimizde olumsuz bir parça, olumlu bir bütünü toptan olumsuzlaştırmaz. Vurgulamak istediğim, geldiğimiz bu noktada rehavete kapılma lüksümzün olmadığıdır. Ve eleştiremezsek dogmalaştırırız. "Bana sağcılar suç işliyor dedirtemezsiniz" diyen devlet(!) adamlarından farkımız kalmaz. Siyaset felsefesinin gereğini yapmalıyız. Bu anlamda eleştirinin sağlayacağı dialektik, en doğru sentezi yapmamıza olanak sağlayacaktır. Acil şifalar dilerim. Saygılarımla.

16 Aralık 2010 10:51
Ahmet YILMAZ

Mevsime göre güzel bir havada, 9 günlük bayram tatiline girdik. Özel bir derdi olmayanlar için bayram mutlu geçecek gibi… Bir türlü çözüp gündemden kaldıramadığımız siyasi dertler de artık en azından çoğunluğun kanıksadığı bir hale geldi. Hani derler ya, mutluluk ve huzur biraz da bizim beynimizde… Bardağın boş tarafını görmekten vazgeçemeyenlerin tadabilecekleri hazlar zaten oldukça azdır. Bu duygularla her zaman olduğu gibi, bayramın sizin için, ülkemiz için, milletimiz için esenliklerle dolu geçmesini; derdi, kederi, üzüntüsü, hastası, çaresizliği olanlara Allah’ın sabır, yardım, şifa, umut ve kolaylıklar vermesini diliyor, en içten sevgi ve saygılarımla, selâmlar sunuyorum.

14 Kasım 2010 14:51
CEVAP

Teşekkür ederim size de iyi bayramlar..

15 Kasım 2010 13:07
Halil Güven (Sökeli)

bayramınız kutlu olsun..

11 Eylül 2010 13:09
CEVAP

Sizin de bayramınızı kutlarım hocam

14 Eylül 2010 09:23
Ahmet YILMAZ

Sevinç günlerimizdir bayramlar… Durup dururken “bugün bayram” diye sevinemeyiz. Sevindiğimiz gün, bizim için bayramdır. Hayatımızda böyle mutlu olduğumuz, heyecan duyduğumuz, sevinçten havalara uçtuğumuz günler vardır değil mi? Aynı duyguları toplum olarak yaşayabildiğimiz günlerdir işte bayramlar… Ramazan bayramınızı bu coşkuyla yaşamanız dileğiyle kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

17 Eylül 2009 13:02
CEVAP

Teşekkürler, Aynı iyi dileklerimle bayramınızı kutlarım. Saygılarımla.

18 Eylül 2009 09:58
Elif K

Merhaba Turan Bey, Ben blog sayfasını kullanmayı beceremiyorum sanırım..Cünkü cevapla desem de yayınlanıyor mesajlar sanırım ve sizden gelenleri göremiyorum kendi yanıtlarımı da :( ya da ben yanlıs yeri seciyorum..yani zekama güvensem de bazen ne yapıp da tıkıyorum kendimi bilemiyorum dogrusu :) Yaşam yükü acıtır canımızı elbette ne kadar hayır desek de istemesek de ama bu bile ayrı güsel..yaşamanın ağırlığı olamaz..nefes almak kadar güzeli var mı herseye ragmen...bu arada merakımı mazur görün yanıtlamazsanız da anlayabilirim ama minik kuşa ne oldu? (bu mesajda baktım sayfamda yayınlanıyor hepsinin birer kopyasını mailime atarak sildim ana sayfadan..belki ulasmaz size diye yeniden iletiyorum) iyi çalışmalar..

25 Ağustos 2009 09:17
CEVAP

Evet haklısınız. Sayfada yayınlanıyor. O yüzden "hayır" seçeneğiyle sayfada yayınlanmasını engelleyebilirsiniz. Ben de öyle yapıyorum artık. ugunesli@hotmail.com' a yazabilirsiniz. Daha iyi olur. Bu mesajımı da okuyunca silerseniz sevinirim. Yaşamın diyalektiği gereği güzelle acı beraber yaşanıyor. Çok şaşırmıyorum ben. Sorguladığınız güzelliklerin tadı kaçıyor. Huzursuzluk, hata, yalan ve yanlışları ararsanız buluyorsunuz. Buna benzer daha birçok ayrıntı. Yaşamın en güzel tarafı bir gün sonunun gelmesi. Bu gerçek aslında yaşanan günleri daha kıymetli kılıyor. Her günü son günmüş gibi yaşayabilmek noktasına ulaşabilmek, Azrail'i gülle karşılamak, celladın boynuna sarılmak kavramlarını yaşatmaya çalışıyorum içimde. Olduğu kadar elbet. Elde edemediğimiz şeyler için yırtınmamak lazım, hayat kısa. Bu arada Minik Kuş her zaman baştacı, gönül sultanı olarak varlığını sürdürüyor. Ona ulaşamasam da bu hep böyle olacak. Siz o arabayı görebildiniz mi peki? Selamlarımla.

25 Ağustos 2009 17:49
Necip Köni - Adana / TR

Merhabalar... Sevgili dostlarım... Bunun ile ilgili olarak yazmış llolduğum Dünyamız elden gidiyor! http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=184370 bloğumuda şayet merak edip okursanız, ilgili mesajı alacağınızı ümit ederim... Hepimizi gezegenimize karşı bireysel ve müşterek sorumluluklarımız olduğuna ikna etmek. İLGi ve ALAKALARINZA ŞİMDiDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM... SEVGİLER, SELAMLAR ve SAYGILARIMLA... NECiP KONi - ADANA / TR insaat Muhendisi *DÜNYAMIZ ELDEN GİDİYOR..! *Daha Yeşil Bir Dünya için

11 Haziran 2009 10:07
CEVAP

Haklısınız hem de çok haklısınız.

11 Haziran 2009 16:09
Ömer Faruk MENCİK YILMAZ

Uğur Bey sizin gibi genç tarihçi arkadaşlarımla birlikte çıkmış olduğumuz yolculukta bizi yalnız bırakmadığınız için var olunuz! Değişik alanlardaki denemeleriniz, duyuşlarınız gerçekten çok güzel. Tıp doktoru oluşunuz bir yana felsefe gibi kılıkırk yaran bir alanda yazıyor olmanız da alkışa değer. Esen kalınız. Ömer F.

07 Ocak 2009 23:30
CEVAP

Saygılarımla.

08 Ocak 2009 12:02
Öğretmenım

Cevabınızı aceleyle yazdım.Kusura bakmayın, katılımınız için çok teşekkür ediyorum.Ayrıca sayfanızdan da okumanın yaşı olmadığını görüyorum,ben de sizin gibi işletme okuyorum bu yaştan sonra.Saygılarımla.

06 Ocak 2009 11:08
songül

Yaşamın kaynağı .Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara! Gözlerinde Işıltı Dudaklarında Gülümseme, Yüreğinde Sevgi Damlacıkları Eksik Olmasın. Yarınların Mutlu, Yeni Yılın Kutlu Olsun

31 Aralık 2008 16:39
CEVAP

Çok teşekkür ederim. Yeni yıl size de yeni umutlar getirsin. Paylaşmak güzeldir. Yeterki paylaşmaya değer birşeyler bulabilelim şu fani dünyada. İçinizdeki güzeli her daim görebilmeniz dileğimle..

31 Aralık 2008 22:37
Ahmet YILMAZ

2008’e girerken hepimizin farklı umutları vardı, istekleri vardı… Onu karşılarken “Yeni bir yıl geliyor” diye ne çok sevinmiştik. Şimdi ömrümüzün bir senesini daha geride bırakmanın burukluğu, üzüntüsü, sevinci, heyecanı ve mutluluğuyla ona veda ediyoruz.… Yeni bir yıla daha başlıyoruz. Beklentilerimizi ne kadar yüksek tutarsak, başarılarımız o kadar büyük olur… Tabii hayal kırıklığımız da… Ne olursa olsun, iyi ve güzel şeyler yapalım, yaşadıklarımızdan zevk alalım, gurur duyalım. Keşke demeden, pişmanlık duymadan… Anılarımızda her zaman özlemle anılacak bir yıl geçirmemiz dileğiyle, sevgiler, saygılar, selamlar… Mutlu yıllar…

31 Aralık 2008 10:21
CEVAP

Yeni yılda size ve sevdiklerinize de huzur ve mutluluklar dilerim.

31 Aralık 2008 10:28
Toplam blog
: 68
Toplam yorum
: 164
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 642
Kayıt tarihi
: 17.11.08
 
 

1964 İstanbul doğumluyum. Bekarım. Çocuk hastalıkları uzmanıyım. Halkla İlişkiler ön lisans ve İk..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster