Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Mayıs '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1063
 

06 - 12 Haziran 2016 Haftalık burç astroloji: Daha yoğun günlere dalış. 12 Haziran Ay, Venüs Dikkat!

06 - 12 Haziran 2016 Haftalık burç astroloji: Daha yoğun günlere dalış. 12 Haziran Ay, Venüs Dikkat!
 

haftalık burç


Bu haftanın en önemli olayı 12 Haziran Pazar günü Başak burcundaki Ay.ın +5 katsayısı ile Başak, Boğa, İkizler, Aslan, Akrep, Yay, Kova, Balık burçlarını sembolize eden şeyleri olumlu etkilerken Koç ve Terazi burçlarını sembolize eden şeyleri olumsuz etkilemesidir. Yani 12 Haziran Pazar günü Koç burcunu sembolize eden asker, polis ve güvenlik birimlerinde Terazi burcunu sembolize eden sosyal ve siyasi konularda, siyasetçilerde dalgalanmalar, değişimler, güvenlik problemleri oluşurken bilhassa İkizler ve Yay burçlarını sembolize eden her türlü iletişimde (bilgi, belge, konuşma, yazışma), ülke içi ve ülke dışı yollarda, hukuk ve yasalarda üretim ve güvenlik artabilir. Akrep burcunu sembolize eden gizli saklı işlerde de üretim ve güvenlik artacağından bu durum örneğin askeri konuları (Koç), siyasetçileri (Terazi) olumsuz etkileyebilir. (Haziran 2016 burç) (haftalık burç)

 

12 Haziran Ay'dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş ve Marsı Koç, Terazi olanlar) NATO / Suriye

 

12 Haziran Ay'dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Marsı Başak, Boğa, İkizler, Aslan, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar)

İtalya, Panama, Kanada, KKTC, Ermenistan, Ukrayna, Tayvan, Amerika, Almanya, Fransa, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Vatikan, Çin, İsrail, Ürdün, Suudi Arabistan, Kuveyt, Japonya, Kuzey Kore, Arnavutluk, Azerbaycan, Türkmenistan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Ekvador, Belçika, Işid, İran, Yemen / CHP, MHP, HDP, AKP / PKK, PYD, DHKP-C / AB / Devlet Bahçeli, Obama, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Yunanistan Başbakanı Çipras, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Ahmet Davutoğlu, Belçika Başbakanı Charles Michel, Edward Snowden, Can Dündar, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Donald Trump, Hillary Clinton, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Başbakan Binali Yıldırım, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Selahattin Demirtaş, Julian Assange, Kanada Başbakanı Justin Trudeau

 

Ay'ı sembolize eden ülke, grup ve kişiler (Natal Güneşi veya Marsı Yengeç olanlar)

Amerika, İngiltere, Kanada, Irak, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Mısır, Nijerya / IMF, FED, BM / Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange,
Türkmenistan Başkanı Muhammedov

 

Ay.ı sembolize eden konular

 

Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, vatansever, duygulu, duyarlı ve üretken kişiler

 

12 Haziran günü Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler yani NATO ve/veya Suriye Ay.dan olumlu etki alan veya Ay.ı sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara çok dikkat etmeleri gerekebilir. Suriyenin devlet bazında (kuruluş tarihi itibariyle) bir takım vatani konulara dikkat etmesi gerekebilir. Bu arada Suriyenin yanı sıra NATO'nun da içerisinde dalgalanmalar ve değişimler yada güvenlik problemleri oluşabilir. Örneğin NATO'nun Rusyaya dikkat etmesi gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (haftalık astroloji)

12 Haziran Venüs'den olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Oğlak olanlar) IMF, FED

 

12 Haziran Venüs'den olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Marsı İkizler, Boğa, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Kova, Balık olanlar) Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişilerin Venüsden de olumlu etki aldıkları görülmektedir. (Bakınız Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler)

 

Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş veya Marsı Boğa, Terazi olanlar)

İngiltere, İsrail, Tayvan, Ekvador, Çin, Almanya, Fransa, Belçika, Türkiye, Azerbaycan, Suriye, Suudi Arabistan, Nijerya, Makedonya / HDP / Rusya Başkanı Putin, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Rıza Zarrab, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Papa Franciscus, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani

 

Venüsü sembolize eden konular Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar, Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler, uyumlu ve paylaşımcı kişiler


12 Haziran günü Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler yani IMF ve/veya FED Venüsden olumlu etki alan veya Venüsü sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı dikkatli olmaları gerekebilir. Parayla ilgili bu kuruluşların (IMF ve FED) yine parayı sembolize eden Venüsden olumsuz etki alması çok düşündürücüdür. Ama Venüs aynı zaman da ikili ilişkileri ve siyasetçileri de sembolize etmektedir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (Haziran astroloji)

12 Haziranı özetlersek NATO ve Suriye vatani konulardan IMF ve FED gibi para kuruluşları da bir takım siyasetçilerden ve para konularından olumsuz etkiler alabilirler. (2016 Haziran burç)

Kişisel olarak 12 Haziran günü Natal Güneş ve Marsı Koç, Terazi olanların Ay.ı (ev, aile, anne, annelik, kadın, gayrimenkul, vatani konular, üretim ve güvenlik) sembolize eden konulara, Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Oğlak olanların ise Venüsü sembolize eden (her türlü ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık, mal-mülk ve para) konulara dikkat etmeleri gerekebilir. Natal Ay.ınızın ve/veya Natal Venüsünüzün katsayısı yüksekse bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. (2016 haftalık burç)

 

06, 08, 09, 10, 11, 12 Haziran Merkür'den olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş ve Marsı Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanlar)

Arnavutluk, Türkmenistan / AB / PKK / Başbakan Binali Yıldırım, Abdullah Gül, Belçika Başbakanı Charles Michel, Edward Snowden, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, İran Başkanı Hasan Ruhani

06, 08, 09, 10, 11, 12 Haziran Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanlar)

Filistin, Irak, Lübnan, İngiltere, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Mısır, Nijerya, Türkiye, Suriye, Makedonya, Tunus / NATO, IMF, FED, BM / PYD Başkanı Salih Müslim, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah

 

Merkürü sembolize eden ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş veya Marsı İkizler, Başak olanlar)

Amerika, Almanya, Fransa, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Ürdün, Ermenistan, Mısır, Yemen, Kuveyt, Endonezya, Vatikan, Kuzey Kore, İtalya, Panama, Kanada, KKTC, Ukrayna, Makedonya / CHP / PYD / Ahmet Davutoğlu, Can Dündar, Belçika Başbakanı Charles Michel, Donald Trump, Edward Snowden, Devlet Bahçeli, Obama, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Yunanistan Başbakanı Çipras, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Suriye Başkanı Esad, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Hindistan Başbakanı Narendra Modi

 

Merkürü sembolize eden konular

 

Her türlü iletişim, ticari konular, komşu ülkeler, Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar, iletişimsiz, kurnaz ve hilekar kişiler


Hafta boyunca Merkürden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Merkürden olumlu etki alan yada Merkürü sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Başbakan Binali Yıldırımın Merkürü sembolize eden bir takım bilgi, belge, konuşma yada yazışmalardan veya Merkürden olumlu etki alan Rıza Zarrab, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kemal Kılıçdaroğlu gibi kişilerden olumsuz etki alma ihtimali vardır. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (Haziran 2016)

Ayrıca Boğa, İkizler, Akrep ve Yay burçlarını sembolize eden para konularında, her türlü iletişimde, uzun ve kısa yollarda, gizli saklı işlerde, hukuk ve yasalarda çeşitli kurnazlıklar, hilekarlıklar ve iletişim problemleri olabilir. (Haziran 2016 burç)
 

Bütün bir hafta Mars'dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, ikizler, Yay olanlar)

 

Merkür'den olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler Marsdan da olumsuz etkiler almaktadır. (Bakınız Merkürden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)

 

Bütün bir hafta Mars'dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanlar)

Merkür'den olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler Marsdan da olumlu etkiler almaktadır. (Bakınız Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler)

 

Marsı sembolize eden ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş veya Marsı Koç olanlar)

Filistin, Işid, İran, Irak, Lübnan / NATO / DHKP-C / Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim

 

Marsı sembolize eden konular

Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler, öfkeli, kavgacı ve saldırgan kişiler


Hafta boyunca Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Marsdan olumlu etki alan yada Marsı sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Başbakan Binali Yıldırımın Marsı sembolize eden öfkeli, kavgacı kişilerden veya Natal Güneşi Koç burcunda olan Selahattin Demirtaşdan yada Natal Marsı Koç burcunda olan PYD Başkanı Salih Müslim'den olumsuz etkiler alma ihtimali olabilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (Haziran astroloji)

Ayrıca Akrep, Boğa, ikizler, Yay burçlarını sembolize eden para konularında, her türlü iletişimde, uzun ve kısa yollarda, gizli saklı işlerde, hukuk ve yasalarda kavga, tartışma ve saldırılar olabilir. (2016 haftalık burç)
 

06, 07, 08, 10, 11, 12 Haziran
Satürnden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler

(Natal Güneş ve Marsı Yay, İkizler, Başak, Balık olanlar)
Panama, Ermenistan, Yemen, Ukrayna / PKK, PYD / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Belçika Başbakanı Charles Michel, Edward Snowden

 

06, 07, 08, 10, 11, 12 Haziran
Satürnden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Koç, Aslan, Terazi, Kova olanlar)

Filistin, Irak, Lübnan, Çin, İsrail, Ürdün, Suudi Arabistan, Kuveyt, Türkiye, Suriye, Makedonya, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Ekvador / CHP / NATO / PYD Başkanı Salih Müslim, Can Dündar, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Donald Trump, Hillary Clinton, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Selahattin Demirtaş, Julian Assange
 

Satürnü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş veya Marsı Oğlak olanlar)

Rusya, İtalya, Tunus, Tayvan / IMF, FED / Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev


Satürnü sembolize eden konular
Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler, kısıtlayan, geciktiren, kötü niyetli ve güvenilmez kişiler


Bütün bir hafta boyunca Satürnden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Satürnden olumlu etki alan veya Satürnü sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğanın Rıza Zarraba, Selahattin Demirtaşa, parti bazında CHP'ye, Kemal Kılıçdaroğluna, Devlet Bahçeliye, Rusyaya, Suriyeye, PYD Başkanı Salih Müslime Satürn bazında dikkat etmesi gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (Haziran 2016)

Ayrıca Koç, Aslan, Terazi, Kova burçlarını sembolize eden asker, polis ve güvenlik birimlerinde, spekülatif konularda (Borsa, vs), sosyal ve siyasi konularda, özgürlükçü kişi ve gruplarda, bir takım bilimsel ve teknolojik konularda engel, yasak ve bunalımlar olabilir. (2016 haftalık burç)


Bütün bir hafta
Jüpiterden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Başak, İkizler, Yay, Balık olanlar)

Panama, Ermenistan, Yemen, Ukrayna / PKK, PYD / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Belçika Başbakanı Charles Michel, Edward Snowden

 

Bütün bir hafta

Jüpiter'den olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak)

Tayvan, İngiltere, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Mısır, Nijerya, Japonya, Kuzey Kore, Arnavutluk, Azerbaycan, Türkmenistan, Tunus / MHP / IMF, FED, BM, AB / IMF Başkanı Christine Lagarde, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Başbakan Binali Yıldırım


Jüpiteri sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneşi veya Marsı Yay olanlar)

Rusya, Birleşik Rusya Partisi, Panama, Yunanistan, Arnavutluk, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Lübnan / HDP, AKP / PKK / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaroğlu, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Belçika Başbakanı Charles Michel, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Başbakan Binali Yıldırım


Jüpiteri sembolize eden konular

Yabancı ülke ve kültürler, hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle, din, felsefe ve inançlarla ilgili konular, abartılı, sorumsuz ve fanatik (terörist) kişiler


Bu hafta boyunca da Jüpiterden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Jüpiterden olumlu etki alan veya Jüpiteri sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğanın Jüpiteri sembolize eden konularla ilgili olarak Kemal Kılıçdaroğluna, Suriye Başkanı Esada, Rusya Başkanı Putine, Rıza Zarraba, Belçike Başbakanına hatta Başbakan Binali Yıldırıma karşı dikkatli olması gerekebilir. Burada kişiye ait Natal gezegenlerin katsayısı da çok önemli. Mesela Natal Jüpiterinizin katsayısı yüksekse Jüpiterden aldığınız olumsuz etkiyi nötürleyebilirsiniz. Cumhurbaşkanı Erdoğanın Natal Jüpiteri İkizler burcunda ve -1 katsayısında. İkizlerin yöneticisi Merkür transitinin katsayısı da bu hafta düşeceğinden Cumhurbaşkanı Erdoğanın Natal Jüpiterinin katsayısı da -2.lere düşeceğinden Jüpiter transitinden alacağı olumsuz etkiyi nötürlemesi zor gözüküyor. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (Haziran 2016)

Ayrıca Başak, İkizler, Yay, Balık burçlarını sembolize eden her türlü iletişimde (bilgi, belge, konuşma, yazışma, vs), her türlü hizmetlerde (ulaşım, sağlık, eğitim), hukuk ve yasalarda, yabancı ülke ve kültürlerle ilgili konularda, ülke içi ve dışı yollarda, Büyük kamu kurum yada kuruluşlarında sorumsuzluklar, fanatik ve terörist kişilerin saldırıları olabilir. (Haziran 2016 burç)

 

07, 08, 09, 10, 11, 12 Haziran Uranüs'den olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş ve Marsı Boğa, Akrep olanlar) Türkmenistan / AB / Irak Başbakanı Haydar el-Abadi

 

07, 08, 09, 10, 11, 12 Haziran

 

Uranüs'den olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık olanlar) Filistin, Irak, Lübnan, Amerika, Almanya, Fransa, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Vatikan, İngiltere, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Mısır, Nijerya, İtalya, Panama, Kanada, KKTC, Ermenistan, Ukrayna, Türkiye, Suriye, Makedonya, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Tunus, Belçika, Işid, İran, Yemen / HDP, AKP / PKK, PYD, DHKP-C / NATO, IMF, FED, BM / PYD Başkanı Salih Müslim, Ahmet Davutoğlu, Belçika Başbakanı Charles Michel, Edward Snowden, Devlet Bahçeli, Obama, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Yunanistan Başbakanı Çipras, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Kanada Başbakanı Justin Trudeau

 

Uranüsü sembolize eden grup ve kişiler (Natal Güneşi veya Marsı Kova olanlar)

Birleşik Rusya Partisi, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Vatikan / MHP / Selahattin Demirtaş, Julian Assange, Ürdün Kralı 2.Abdullah

 

Uranüsü sembolize eden konular

Özgürlükçü kişi ve gruplar, plan ve projeler, teknolojik konular, huzursuz, asi ve aykırı kişiler


Bütün bir hafta Uranüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Uranüsden olumlu etki alan veya Uranüsü sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Irak Başbakanı Haydar el-Abadinin bir takım özgürlükçü kişi ve gruplara karşı dikkatetmesi gerekebilir. AB (Avrupa birliği)'nin de Türkiye, Suriye gibi ülkelere Uranüs bazında dikkat etmesi gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. Kişisel olarak siz de Uranüs transitinden olumsuz etki alıyorsanız Natal Uranüsünüzün (Doğum haritanızdaki) katsayısı yüksekse Uranüs transitinden gelen olumsuz etkiyi nötürleyebilirsiniz. Eğer Natal Uranüsün katsayısı düşükse o zaman Natal Uranüsünüz hangi burçtaysa o burcun olumlu özelliklerini kendinizde barındırmaya çalışmalısınız. (haftalık burç)

Ayrıca Boğa ve Akrep burçlarını sembolize eden para konularında, gizli saklı işlerde, bankacılık konularında, ülkelerin yer altı ve üstü kaynaklarında huzursuzluklar, ani değişimler olabilir. (haftalık astroloji)

 

09, 10, 11, 12 Haziran Neptün'den olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş ve Marsı Balık, İkizler, Başak, Yay olanlar) Panama, Ermenistan, Yemen, Ukrayna / PKK, PYD / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Belçika Başbakanı Charles Michel, Edward Snowden

 

Neptün'den olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler (Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar)

Jüpiter'den olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler Neptünden de olumlu etkiler almaktadır. (Bakınız Jüpiterden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler)

 

Neptünü sembolize eden ülke, grup ve kişiler (Natal Güneş veya Marsı Balık olanlar) Belçike, Işid, İran, Yemen, Tunus / PYD, DHKP-C / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, PYD Başkanı Salih Müslim

 

Neptün'ü sembolize eden konular Büyük kurum ve kuruluşlar, şirketler, başka devletler, bulanık olaylar, dalgın, dikkatsiz, fanatik ve düşüncesiz kişiler


09, 10, 11, 12 Haziran günleri Neptünden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Neptünden olumlu etki alan yada Neptünü sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğanın başka devletlere, kurum ve kuruluşlara, Belçika devletine, Işide, İrana, PYD'ye ve Jüpiter ile Neptünden olumlu etki alan ülke, grup ve kişilere çok dikkat etmesi gerekiyor. Kişisel olarak Neptün transitinden olumsuz etki alıyorsanız Natal Neptününüz yüksek katsayıda ise o zaman Neptün transitinden gelen etkiyi nötürleme imkanınız olabilir. Eğer katsayınız düşükse o zaman Natal Neptününüz hangi burçta ise o burcun olumlu özelliklerini kendinizde toplamaya çalışmalısınız. (2016 Haziran burç)

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/05/06-12-haziran-2016-haftalk-burc.html


Yükselen Koç
(12 Haziran 6.ev Ay süper, 1, 7.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 3.ev Venüs süper, 4, 10.ev Venüs Dikkat, 5 ve 11.ev hafta boyu süper, 10.ev Plüto süper, 6.ev Jüpiter Dikkat, 8.ev Mars Dikkat)
Yükselen Boğa
(12 Haziran 5.ev Ay süper, 12, 6.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 2.ev Venüs süper, 3, 9.ev Venüs Dikkat, 4 ve 10.ev hafta boyu süper, 9.ev Plüto süper, 5.ev Jüpiter Dikkat, 7.ev Mars Dikkat)
Yükselen İkizler
(12 Haziran 4.ev Ay süper, 11, 5.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 1.ev Venüs süper, 2, 8.ev Venüs Dikkat, 3 ve 9.ev hafta boyu süper, 8.ev Plüto süper, 4.ev Jüpiter Dikkat, 6.ev Mars Dikkat)
Yükselen Yengeç
(12 Haziran 3.ev Ay süper, 10, 4.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 12.ev Venüs süper, 1, 7.ev Venüs Dikkat, 2 ve 8.ev hafta boyu süper, 7.ev Plüto süper, 3.ev Jüpiter Dikkat, 5.ev Mars Dikkat)
Yükselen Aslan
(12 Haziran 2.ev Ay süper, 9, 3.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 11.ev Venüs süper, 12, 6.ev Venüs Dikkat, 1 ve 7.ev hafta boyu süper, 6.ev Plüto süper, 2.ev Jüpiter Dikkat, 4.ev Mars Dikkat)
Yükselen Başak
(12 Haziran 1.ev Ay süper, 8, 2.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 10.ev Venüs süper, 11, 5.ev Venüs Dikkat, 12 ve 6.ev hafta boyu süper, 5.ev Plüto süper, 1.ev Jüpiter Dikkat, 3.ev Mars Dikkat)
Yükselen Terazi
(12 Haziran 12.ev Ay süper, 7, 1.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 9.ev Venüs süper, 10, 4.ev Venüs Dikkat, 11 ve 5.ev hafta boyu süper, 4.ev Plüto süper, 12.ev Jüpiter Dikkat, 2.ev Mars Dikkat)
Yükselen Akrep
(12 Haziran 11.ev Ay süper, 6, 12.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 8.ev Venüs süper, 9, 3.ev Venüs Dikkat, 10 ve 4.ev hafta boyu süper, 3.ev Plüto süper, 11.ev Jüpiter Dikkat, 1.ev Mars Dikkat)
Yükselen Yay
(12 Haziran 10.ev Ay süper, 5, 11.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 7.ev Venüs süper, 8, 2.ev Venüs Dikkat, 9 ve 3.ev hafta boyu süper, 2.ev Plüto süper, 10.ev Jüpiter Dikkat, 12.ev Mars Dikkat)
Yükselen Oğlak
(12 Haziran 9.ev Ay süper, 4, 10.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 6.ev Venüs süper, 7, 1.ev Venüs Dikkat, 8 ve 2.ev hafta boyu süper, 1.ev Plüto süper, 9.ev Jüpiter Dikkat, 11.ev Mars Dikkat)
Yükselen Kova
(12 Haziran 8.ev Ay süper, 3, 9.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 5.ev Venüs süper, 6, 12.ev Venüs Dikkat, 7 ve 1.ev hafta boyu süper, 12.ev Plüto süper, 8.ev Jüpiter Dikkat, 10.ev Mars Dikkat)
Yükselen Balık
(12 Haziran 7.ev Ay süper, 2, 8.ev Ay Dikkat, 12 Haziran 4.ev Venüs süper, 5, 11.ev Venüs Dikkat, 6 ve 12.ev hafta boyu süper, 11.ev Plüto süper, 7.ev Jüpiter Dikkat, 9.ev Mars Dikkat)  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 602
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1750
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster