Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Aslen İzmir Konaklıyız. Televizyon Yöneticileri Derneği başkanı Nuri Çolakoğlu ile uzaktan akraba oluruz.(Babamın kuzeni) Ben 7 kuşak öteye çektiğimden medyayla ilgili bir iş yaparken daha mutluyum. Bu yüzden Marmara Üniversitesi Bil..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Milliyet Blog'da Ne Değişti?

Merhaba Kenan Bey, Ben 2009 yılından beri Astroloji köşesinde Blog yazıyorum ve kurallara uyduğum halde son bir kaç haftadır Bloglarım sebepsiz yere reddediliyor. Ancak aynı bloğu bir kaç kere yollayınca kabul ediliyor. Bunun sebebi ne olabilir? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

26 Ocak 2021 06:20
Yazılarınız beğenilmiyor mu? Eleştiriliyor mu? Belki de doğru yoldasınız!

Yazınız gerçekten çok güzel. Bence son bir kaç senedir Mediacat2 rumuzuyla Astroloji üzerine yazıyorum. Ancak son bir kaç haftadır yazdığım bloglar çok geç yayınlanıyor. Örneğin bu sabah 09'da yazdığım yazı şu saat 17:00 itibariyle yayınlanmadı bile. blog@milliyet.com.tr'ye mesaj attım cevap bile gelmedi. Acaba sizin de böyle gecikmeler başınıza geliyor mu ? Yoksa bir tek benim başıma mı geliyor ? Saygılar...

06 Ağustos 2014 16:58
Keramet başörtüsünde değil akıldadır !

Yazımı yorumlayan Ayşe Yılmaz'ın yorumuna cevap vermek istiyorum. Anladığım kadarıyla üye olmadığı için yazdığım cevap gönderilemiyor. Cevap: Ayşe Hanım aslında siz de beni eleştiriyor kendi hatanıza düşüyorsunuz. Ayrıca herkes herkesi eleştirebilir malum düşüncelere gem vurmak mümkün değil. Ben insanları başı örtük yada kapalı diye ayırmam. Herkes kendi inancına göre davranabilir. Eleştirdiğim konu Türkiye'de çoğu insan başı açık kişileri Allah'a inanmıyormuş gibi algılıyor. Ben ayetleri farklı yorumluyorum. Örtünmek bir ayrıntıdır. Eğer öyle olmasaydı Kuranı Kerim "oku" diye değil "örtünün" diye başlardı. Çoğunluğun hata yapması yapılan şeyin doğru olduğunu kanıtlamaz. Allah herkese doğruyla yanlışı ayırt edecek akıl ve fikir versin !

03 Kasım 2013 12:45
 
Toplam blog
: 545
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1894
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster