Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Milliyet Blog'da Ne Değişti?

Merhaba Kenan Bey, Ben 2009 yılından beri Astroloji köşesinde Blog yazıyorum ve kurallara uyduğum halde son bir kaç haftadır Bloglarım sebepsiz yere reddediliyor. Ancak aynı bloğu bir kaç kere yollayınca kabul ediliyor. Bunun sebebi ne olabilir? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

26 Ocak 2021 06:20
Editörlük

Merhaba Nizamettin Bey, Ben 2009 yılından beri Astroloji köşesinde Blog yazıyorum ve kurallara uyduğum halde son bir kaç haftadır Bloglarım sebepsiz yere reddediliyor. Ancak aynı bloğu bir kaç kere yollayınca kabul ediliyor. Bunun sebebi ne olabilir? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

26 Ocak 2021 06:11
Yazılarınız beğenilmiyor mu? Eleştiriliyor mu? Belki de doğru yoldasınız!

Yazınız gerçekten çok güzel. Bence son bir kaç senedir Mediacat2 rumuzuyla Astroloji üzerine yazıyorum. Ancak son bir kaç haftadır yazdığım bloglar çok geç yayınlanıyor. Örneğin bu sabah 09'da yazdığım yazı şu saat 17:00 itibariyle yayınlanmadı bile. blog@milliyet.com.tr'ye mesaj attım cevap bile gelmedi. Acaba sizin de böyle gecikmeler başınıza geliyor mu ? Yoksa bir tek benim başıma mı geliyor ? Saygılar...

06 Ağustos 2014 16:58
Keramet başörtüsünde değil akıldadır !

Yazımı yorumlayan Ayşe Yılmaz'ın yorumuna cevap vermek istiyorum. Anladığım kadarıyla üye olmadığı için yazdığım cevap gönderilemiyor. Cevap: Ayşe Hanım aslında siz de beni eleştiriyor kendi hatanıza düşüyorsunuz. Ayrıca herkes herkesi eleştirebilir malum düşüncelere gem vurmak mümkün değil. Ben insanları başı örtük yada kapalı diye ayırmam. Herkes kendi inancına göre davranabilir. Eleştirdiğim konu Türkiye'de çoğu insan başı açık kişileri Allah'a inanmıyormuş gibi algılıyor. Ben ayetleri farklı yorumluyorum. Örtünmek bir ayrıntıdır. Eğer öyle olmasaydı Kuranı Kerim "oku" diye değil "örtünün" diye başlardı. Çoğunluğun hata yapması yapılan şeyin doğru olduğunu kanıtlamaz. Allah herkese doğruyla yanlışı ayırt edecek akıl ve fikir versin !

03 Kasım 2013 12:45
Öksüz yavrunun annesi

Vahap için çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. En azından benimki 18 yaşına kadar yaşadı. Sizinki daha 3 aylık bile olmadan ölmüş. Demek ki kaderi böyleymiş. Bu yaşadıklarımızdan bize kalan duygu yüklü anılar oluyor maalesef. Allah diğer sevdiklerimize ömür versin !

08 Eylül 2013 15:09
Astrolojinin matematik tarafına eyvallah da... Geyik tarafı beni hiç ilgilendirmiyor aslında... 1

Ben de karşıyım günlük burç yorumlarında yapılan genellemelere. Ancak transitlerin natal haritamızdaki gezegenlerimize yaptığı açıların etkileri yadsınamaz. Aslında bizler gün/ay/yıl saat:dakika:saniyelerin maddeleşmiş enerjileriyiz. Bu durum diğer canlılar için de geçerli.

27 Mayıs 2012 14:17
Toplam blog
: 578
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1810
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster