Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Resim yaparım... Yazarım... Düşün emekçisiyim.. İstanbulda yaşamaya çalışırım... Felsefe; bir matematik sorununun çözümündeki göreceli bir zorluk benim için...

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Çok yorgunum..

:) yazını ilk yorumdan sonra yeniden okudum.. daha doğrusu okuyamamışım.. ilk yorumda söz ettiklerimi yaşıyorsun sen zaten sevgili kardeşim.. sağol de kendine bilincine,, selamlar sana, saygılar o güzel bilincine.. herkes seni sever Atelyede unutma..:)

18 Nisan 2017 16:56
Çok yorgunum..

Hiç unutma Baban İsa onur duyuyor seninle bu yazdıklarının enerjisini aldığında.. Söyle düşün; sen Babanın enerjisini yitirmediğin sürece o da senin enerjini hep alacak.. Sonra yazına gemeli.. sen bu süreçte ne kadar çok gelişmişsin hemde bu yaşta.. şaşırılır mı bu duruma?.. Hayır!.. neden hayır?.. Baban isa sen de yaşıyor o yüzden sevgili kardeşim.. hiç unutma.. sen çok temiz birisin mutlu olmalısın, gülümsemelisin.. öğrettklerini bırak artık sana çevrenin.. Sen Babanın öğrettiklerindesin.. sağol de kendine Baban'a sağol dersin.. Acı deme artık yaşadıklarına... Baban İsa sensin ..Enerjinin güzelliği, mutluluğun onun enerjisini de mutlu eder kardeşim.. Gözlerinden Öperiz senin.. sevgiler tüm Atelyedekilerden.. bilincine sağlık..

18 Nisan 2017 12:13
Linç olgusu

"yeni insan çözecek".. Sen onur duyulan birisin hiç unutma.. Aydınlığına sağol..

17 Nisan 2017 17:49
 
Toplam blog
: 120
Toplam yorum
: 322
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 182
Kayıt tarihi
: 04.10.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    her insan..isterse! hergün!... yeniden doğar