Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Resim yaparım... Yazarım... Düşün emekçisiyim.. İstanbulda yaşamaya çalışırım... Felsefe; bir matematik sorununun çözümündeki göreceli bir zorluk benim için...

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
O Zamanlar Hepimiz Milyarderdik...

:)... bitti.

12 Kasım 2018 07:48
Ülke Batmış Maaşımıza Enflasyon Oranında(%25) Zam İstiyoruz, Daha İyi Batsın Diye

Ülkem bu haldeyken utanırım yazmışsın!.. sen gerçekten utanmalısın kendi deyiminle.. Sıra emeğe, emekçiye, emekliye zam istenince mi utanıyorsun sen.. Şöyle bir bak yaşananlara daha az kar edeceğiz diye zam karşıtlığına bak Tarım ne hale geldi ona bak.. bir avuç rahat etsin diye yapılanlara bak ve Hala 1100 lira emeki maaaı alıp çocuk okutanların zam istemsinden, asgari ücretin biraz daha insani olmasını isteyenlerden utan bence.. senin deyiminle gerçekten utanmalısın sen ..

10 Kasım 2018 07:49
Kime Yazdığımı Bilmiyorum!

"Hayallerim tastamamda.. cebimdeki Şiirlerim yarım ".. bu ne içten bir bitiriş .. gülümsettin hepimizi.. Şiir konuştuk Atölyede senin şiirinden sonra.. Emekçiler.. düşün emekçileri, kol emekçileri şiiri nasıl algılar adına.. Kol emekçisi şöyle dedi " Şiirse işte bu şiir! net olmalı.." Bahar.. Atölyenin tek kadını.. Şiire Aşk en çok yakışanı" kol emekçisi makina başındaydı bağırdı "Elle tutulur şu bsakı makinası gibi zangır zangır bağırmalı" Hoca konuştu "Özkan çok daha şiir yazmalı".. Atölyeden selam Şair :)

08 Kasım 2018 07:43
 
Toplam blog
: 168
Toplam yorum
: 477
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 189
Kayıt tarihi
: 04.10.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    her insan..isterse! hergün!... yeniden doğar