Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Kasım '11

 
Kategori
Kişisel Gelişim
Okunma Sayısı
8765
 

11.11.11 - 11:11 Aydınlanmaya Hoşgeldiniz !

11.11.11 - 11:11  Aydınlanmaya Hoşgeldiniz !
 

11.11.11 - 11:11 Aydınlanmaya Hoşgeldiniz !


 

Bugün öğlene doğru sayı bilimsel açıdan ilginç bir an yaşanacak.

Hem tarih hem saat 11’lerden oluşacak. 11.11.2011 - 11:11

Eminim şu anda birçoğunuz 11.11.11’in diğer günlerden bir farkı olmadığını düşünüyorsunuzdur.

Evet, 11.11.11 de çıkıp dışarıya baktığınızda gerçekten diğer günlerden bir farkı olmadığını göreceksiniz.

Peki, 11.11.11 tarihinde olacak şey bizim dışarı çıkıp göremeyeceğimiz bir şeyse nedir?

11.11.11 tarihinde dünya artık yepyeni bir boyut içerisine girecek.

Bu gözle görülebilecek, beş duyuyla algılanabilecek bir şey değil elbette. Yepyeni bir çağın başlangıcı, başlangıç tarihi 11.11.11 ve bu tarih, takvimler 12.12.12’yi gösterdiğinde dünyanın içerisine girdiği bu enerjik durum en üst düzeyde yaşanacak.

Soru şu, bu durumun insanlar için etkisi ne olacak?

Boyutsal bir değişimden bahsettiğimiz için şu anda dışarıya baktığımızda gördüğümüz dünya 3 boyutlu bir dünyadır. Ancak işin aslı böyle değil, aslında içinde bulunduğumuz dünya çok boyutsal bir dünya ve içinde tüm boyutlar mevcut. Bizler dünyaya açılan pencerelerimiz olan, 5 duyu organlarımız ile şu anda ancak 3 boyutu algılayabiliyoruz.

Bir cismi 3 boyut olarak algılamak ne demek?

Dışarıda görünen her şeyin sadece şekilsel boyutunu görebilmek!  

Peki, 4.  5.  6. boyutlarda bir cismi algılayabilmek ne demek?  

Dünyanın şekilsel dediğimiz boyutunun iç manasını da okumaya başlamamız demek.

Görmüş olduğumuz her şey aslında sadece şekilden ibaret değil. Dünyanın girmiş olduğu bu boyutsal değişime toplu bir uyanış diyebiliriz.

Şu an, beynimizdeki tüm bilgiler aslında bize duvar örmekte ve 3 boyut kısmında takılıp kalmamızı sağlamakta. Çünkü dış dünya dediğimiz yeri 3 boyutlu olarak gösteren şey bizim orayı 3 boyut olarak beynimize kayıtlamamızdan başka bir şey değildir.

Beynimize şu ana kadar alınmış tüm bilgiler, bize dışarıda içinde yaşadığımız bir dünya var zannettiriyor. Dışarı değimiz her şey aslında dışarıda değil, birebir kendi içimizde yaşanıyor.

Yani değişecek olan dünya değil aslında, tamamen bizlerin bakış açısı. Demek oluyor ki değişimi aslında içimizde, bilincimizde yaşayacağız.

Dışarıda gördüğümüzü sandığımız dünyayı, anlamsal olarak farklı görmenizi sağlayacak enerji değişimleri gerçekleşecek.  11.11.11 tarihi de bu enerjisel yeniliğin başlangıç tarihidir.

Yepyeni ve aydınlık bir çağa hoş geliyorsunuz.

Bazılarımız için, bu geçiş döneminde aşırı uyku – veya uykusuzluk -  kızgınlık ve aşırı stres gibi durumlar oluşursa metanetli olun ve geçişi sükûnetle izleyin.

11.11.11 tarihi değişimin, geçişin, aydınlanmanın ve yeni bir çağın başlangıcının sembolüdür.

Bu güzelliğe, hızlı bir bilinç değişimine ve aydınlanmaya hoş geldiniz!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bir insan değişir... Dünya değişir değil mi sevgili Nilgün hanım? Cemce sevgilerimle...

Cem Beraat Çamsarı 
 19.11.2011 16:25
Cevap :
Günaydın Cem Bey'ciğim. Evet bir insan değişirse dünya değişir. Bir insanın olumlu yönde değişmesi bile, kolektif bilinci etkiliyor. Örneğin 14 milyon nüfusun yaşadığı İstanbul'un aydınlanması için, sadece 350 kişinin aydınlanması gerekiyor ! Keza dünyamızın aydınlanması için 100.000 insanın aydınlanmasına ihtiyaç var. İçten sevgiler, selamlar, saygılar. Güzel bir hafta dilerim. (Not : İlgi duyar ve yazılarımı okumak isterseniz eğer, yazdığım site http://www.egitimhaberim.com/yazarlar.html )   21.11.2011 9:09
 

Bu kız maddenin dışına çıkıyor sanki...Bu tür yazılar çok önemlidir.Satırların bize anlattığı gizemi çözmeye çalışmalıyız.Evrenin sırlarını çözmeye çalışmak insanoğlu için kutsal bir yolculuktur.Bazılarımız bu sonsuz yoculukta kaybolup gitse de içimizden biri belki biz zaman süreci sonunda oraya ulaşacaktır.Sayın yazarımızın bu tür duvarları yıkmaya çalışan yazıları çok özel ve müstesna.

Kerim Korkut 
 17.11.2011 19:14
Cevap :
Günaydın, aman efendim sabah sabah ne güzel iltifatlar okuyorum sizden :) Çok teşekkür ederim Kerim Bey'ciğim. Görünmeye olan merakım ve ilgim, beni böylesi gizemleri araştırmaya itiyor. Umarım sonuçlar bizi şaşırtıcı derecede güzel olur. Yeni enerjilerin size ve çevrenize istediğiniz tüm güzellikleri getirmesi dileğimle, güzel bir gün dilerim. Selamlar, sevgiler, saygılar.  18.11.2011 9:38
 

Biraz önce soykırımlarla ilgili bir yazı okuyordum, üzüntüden bitiremedim. Yazdıklarınız çok güzel, ama neden insanlığın ilk günlerinden beri vahşet ve acı var, neden bu değişim bebekler, masumlar, dünya üzerindeki canlılar katledilemeden, yani çok daha önce olmamış? İnsanların icat ettiği bir takvimdeki tamamiyla bizim uydurduğumuz sayıların benzer bir dizilimle yanyana gelmesi tüm bu rezillikleri durduracaksa tüm kalbimle hoşgelmiş derim. Ancak bir tarafta inanç, bir tarafta gerçeklik var. Ve bu gerçekliğin sayılarla değişeceğine inanmayı istesem de bir yıl daha bekleyelim bari diyorum. Sevgi ve saygıyla.

Güz Özlemi 
 17.11.2011 16:42
Cevap :
Merhaba, dünyaya geliş amacamız belli, tekamül etmek.Savaşlar, barışlar, cinayetler, acılar, gözyaşları, işte bu yüzden var. 11.11.11'den itibaren meydana gelen enerji değişikliklerini siz farklı algıladınız sanırım. Bu boyut değiştirme şunu öngömüyor, herkes yüzde yüz çok mutlu olacak ve herşey artık güllük gülistanlık olacak, demiyor.Yüksek bilinçte olanlar daha fazla aydınlanacak, düşük bilinçte olanlar ise iyice alçalacaklar, diyor.Bu arada 11.11.11 konusu tam olarak öyle değil, yani üç tane 11'in bir araya gelmesi olarak özetlenemez. Gezegensel değişiklikler var gökyüzünde. Mesela bu tarihten itibaren güneşte çok yüksek düzeyde patlamalar başladı ve bu patlamaların enerjileri dünyayı sarıp sarmalıyor şu anda, enerji değişikliğini başlatan bu güneş ısınları. 12.12.12 tarihinde de bu enerji değişikliği tam olarak bitmiş olacak ve dünya boyut değiştirecek. 3. Boyuttan 4. boyuta sıçrayacağız. Güneş sistemindeki tüm gezegenler bu tarihte hizalanacak... Bekleyelim :) Teşekkürler.  17.11.2011 17:09
 

Ben inamıyorum .Gelecek günler karanlık olacak.Dileğim sizin söylediğiniz gibi her açıdan dünyanın aydınlık olması.

Fatma Güneş ERGEN 
 11.11.2011 23:40
Cevap :
Ne düşünürseniz o olursunuz... Saygılarımla. Gününüz aydınlık ve güzel geçsin.  14.11.2011 8:40
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 563
Toplam yorum
: 1939
Toplam mesaj
: 119
Ort. okunma sayısı
: 8523
Kayıt tarihi
: 30.03.10
 
 

Kişisel gelişim uzmanıyım. Yaşam Koçu, İlişki Koçu, NLP Uzmanı ve Eğitmeni, Kuantum Yaşam Koç..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster