Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Ocak '09

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
781
 

Al gülüm, ver gülüm...

Al gülüm, ver gülüm...
 

Fenerbahçe neden istiyormuş Nobre'yi?


Nobre Fenerbahçe'ye dönmeye sıcak bakıyormuş, bu transfer için Beşiktaş'tan istediği paradan daha az bir rakama imza atabilirmiş. Bu yüzden Nobre'nin menajeri siyah beyazlı yönetimi uyarmış, "Bir an önce mukavele imzalayın. Fenerbahçe'ye gidebiliriz." demiş. Çünkü Nobre'yi Fenerbahçe de çok istiyormuş.

Fenerbahçe neden istiyormuş Nobre'yi?
1) Türk statüsünde olduğu için.
2) 2006 yılından bugüne hiçbir santrfor onun kadar faydalı olmadığı için. ('Denizlispor faciası' sonrası)
3) Alex'le sağladığı uyum için.
4) Fenerbahçeli taraftarın sevgilisi olduğu için.

Şimdi ortalık toz dumam. Nobre'nin Fenerbahçe'den kovulduğunu, 'başkan kovduğu adamı bir daha geri almaz' diyenleri mi ararsınız, 'Fener'in Nobre ile bir sorunu yok, zaten o bizimdi' diyenleri mi ararsınız, yoksa; 'Fener'in bu kadrosunda Nobre kendine yer bulamaz' diyenleri mi?

Bilinçli ve sağlıklı transfer politikası üretemeyen kulüplerimizin hemen hepsinde benzer olaylar yaşanmakta. Bu tip konuların artık aşılmasının gerekliliği bilinmekle beraber, her ne hikmetse her zaman spor gündeminde kendine yer bulur, fakat bir türlü çözüm bulunamaz. 'Balon' diyemeyeceğimiz bu tip haberler, çoğu kez de gerçekleşir.

Bir menajer ortaya çıkıp, istediği gibi piyasa yaratabiliyor, gelişigüzel konuşmalarıyla transfer yaptırabiliyorsa vah ki, ne vah... Koskoca kulüplerimiz de oltaya gelip bu yemi yutabiliyorlarsa vah vah ki ne vah vah...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

futbolcuysanız profosyonel olmak zorundasınız en yakın örneği vereeyim size fenerbahçeli yusuf! bir zamanlar fenerdeyken doğuştan fenerliyim dedi geçen gün doğuştan bjkliyim dedi bu kadarıda fazla tabi ama ne yaparsın profosyonel hayat. nobrenin tekrar fenere gelmesinde bir sakınca yok bence dün starları bile eski takımlarına dönerken bu transfer neden olmasın?

husokaya 
 19.01.2009 11:58
Cevap :
Sayın Husokaya, ben olanı yazdım. Ortada bana katılmanız veya katılmamanızı gerektirecek bir durum yok ki. Yorumunuz için teşekkürler. Saygıyla.  19.01.2009 13:43
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 661
Toplam yorum
: 1170
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 800
Kayıt tarihi
: 15.04.08
 
 

Atatürk, cumhuriyet ve Türkçe sevdalısıyım. Hayatımda hiçbir konu veya olay karşısında 'keşke' de..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster