Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Şubat '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
2106
 

Aslan dolunayı & burçlara etkileri

Aslan dolunayı & burçlara etkileri
 

3 şubat gecesi, 4 Şubat 2015’in ilk saatleri saat 01:07’de Aslan Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Güney Ay düğümü kavuşumu Uranüs açışı ve Jüpiter kavuşumu Dolunay’ın özel olduğunu vurguluyor. Merkürün Retro konumu geçmişle ilgili konulara aydınlık getiriyor. Yaşam enerjimiz ve motivasyonumuz yükselmeye başlıyor.

 Güneş’in parlak ışığını ve dünyaya yaşam veren canlılığını Aslan burcunda görür ve tanırız. Hepimizin özünde tüm burçların enerjisi bulunmaktadır. Burçlar, İnsan’ın 12 karakterini anlatır. İnsana özgü davranış modellerinden oluşmaktadır. 12 Burç, 12 aydan ve mevsimlerden, iklimlerden ve doğadaki elementlerden  oluşur.  Hepimiz her yıl burçların enerjilerini günümüze uyarlanmış şekilde yaşarız. J

Güneş Aslan burcunun yöneticisidir. Aslan & Kova aksı Yaratıcıdan gelen yaşam enerjisini ve aydınlanmayı anlatır. Dünyayı aydınlatarak yaşam veren Güneş,  Gökyüzünün en parlak ışığı, hepimiz için özeldir. Bu yüzden Güneş’i az gören ülkelerde depresyon, hastalık ve intihar oranlarında artış gözlenmektedir. Güneş’i yılın her mevsiminde görebildiğimiz için şanslı olduğumuzu görebilmeliyiz. J

Ufkumuz geleceğe yönelik olduğu için özgüvenimiz yüksek olacak ve duygularımızı görünür bir şekilde yaşamak isteyeceğiz. Göz alıcı davranış modelleri, dikkat çeken hareketler duygularımızı harekete geçirmeye neden olacak. Keyifli ve şanslı gelişmelerle karşılaşabilir, cömert paylaşımlarda bulunabilir, sosyal etkinliklere katılarak eğlenceli zamanlar geçirebiliriz.

İlişkilerimizde romantik paylaşımlar, sevgi enerjisi ve merhamet duyguları,  geçmişle ilgili yaraların iyileşebilmesine yardım edecektir. Geçmişle ilgili konular aklımıza geliyorsa, düşünmekten uykularımız kaçıyor ve dengeyi bir türlü kuramıyorsak; orada çözemediğimiz şeyler vardır. “Geceleri uykusuzluk çeken insanların, geceyle aralarının bozuk olduğunuz sananlar yanılırlar. Onlar gündüzle sorunlarını çözmemiş insanlardır.” Demiş sevgili Buket Uzuner – Su…

Bilginin ışığıyla cömertliğimizi sunabilir, yaratıcı, orijinal ve yenilikçi yaklaşımlarla sevdiklerimizi şaşırtabiliriz. J Kalite ve konfor açısından rahat hissetmeye ve hissettirmeye özen göstereceğiz.  Sürpriz yapmak, yaratıcı etkinlikler düzenlemek, hayatımıza hareket ve heyecan katmak için güzel zamanlar. Zaten Uranüs ve Jüpiter enerjisinin Ay’a karışmış olması duygularımızda ve algılarımızda genişleme, yenilenme fırsatı verecektir.

 Abartılı davranışlar, dik başlılık, gurur, duyguları fazla görünürce yaşama ve ortaya koyma, aşırı yeme içme, keyfe olan düşkünlüğü abartma, değişime uyum gösterememe karşısında verilen duygusal tepkiler kontrol etmemiz gereken etkiler olacaktır. Bireysellik yerine insanlarla bir arada hareket ederek ilerleyebildiğimiz takdirde bütünlük bilincimiz gelişecek, insanlara, dünyaya, yaşama daha istekle ve coşkuyla sarılacağız. Dünya’yı kendi bütünüyle sevdiğimiz ve kabul ettiğimiz takdirde bu durum çok daha kolay olacak… 

?   Koç : Kişiliğinizi aydınlatacak olaylar, aşk hayatınızda yaşayacağınız gelişmelerle birlikte gelebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle karşılaşabilir, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Şanslı fırsatlar gündeme gelebilir.

 

?   Boğa : Çocukluk yıllarınızı, eski zamanları düşünebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız olaylarla ilgili yeni gerçekler açığa çıkabilir. Aile ilişkilerinizde ve ev hayatınızda şanslı fırsatlarla karşılaşabilir, yaşadığınız kırgınlıkları tatlıya bağlayabilirsiniz.

 

?   İkizler : İletişim ve haberleşmenin hareketli olacağı bugünlerde önemli haberler alabilir, yeni  gerçekler öğrenebilirsiniz. Şaşırtıcı gelişmeler gündeme gelebilir. İnançlarınız doğrultusunda harekete geçebilir, yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz.

 

?   Yengeç : Sahip olduğunuz değerleri korumak isteyebilir, güvende hissetmeye önem verebilirsiniz. Beklediğini paralar ve ödemeler gündeme gelebilir. Cömert paylaşımlarda bulunabilir, maddi manevi destekler bulabilirsiniz.

 

?   Aslan : Kişisel ve duygusal ihtiyaçlarınızın öncelik kazanacağı bu süreçte ışığınızın yükseldiğini hissedebilirsiniz. İlişkilerinizin ön planda olacağı bu süreçte önemli kişilerle bir araya gelebilir, sosyal aktivitelerde yer alabilirsiniz. Hayatınızla ilgili gerçekler açığa çıkabilir.

 

?   Başak : Ruhsal motivasyonunuzun yüksek olacağı bu süreçte rüyalarınız sorularınızı aydınlatabilir. Geçmişte yaşadığınız olaylarla ilgili şifalandığınızı, iyileştiğinizi ve ilahi koruma altında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Eskiler aydınlanabilir.

 

?   Terazi : Geleceğe yönelik hayallerinizin ön planda olacağı bu günlerde arkadaşlarınızda etkinliklerde yer alabilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızla ve ikili ilişkilerinizde önemli ve sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir.  

 

?   Akrep : Geleceğe yönelik hedeflerinizin ve toplumla olan ilişkilerinizin ön planda olacağı bu günlerde güçlü destekler bulabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda beklemediğiniz yenilikler, becerilerinizin gelişmesine ve yaratıcılığınızın yükselmesine yardım edecektir.

 

?   Yay : Aşk hayatınızla ilgili açığa çıkan yeni gerçekler inançlarınızda aydınlanmalara neden olabilir. Radikal ve yenilikçi yaklaşımlar sergileyebilir, sınırlarınızı aşabilirsiniz. Yaratıcılığınızın ve tarzınızın görünür olmaya başladığı bir süreçtesiniz.

 

?   Oğlak : Maddi manevi destekler bulabilir, beklediğiniz ödemelerle ilgili şanslı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ancak gecikmeler gündeme gelebilir. Sizde iz bırakan, geçmişten bugüne gizemini koruyan bazı gerçekler açığa çıkabilir.

 

?   Kova : İlişkiye yönelik ihtiyaçlarınızı düşünebilir, düşüncelerinizde aydınlanmalar yaşayabilir, geçmişle ilgili belirsizlikleri açığa kavuşturabilirsiniz. Hayatın verebileceği yeniliklere kalbinizi açarak, yüksek enerjinizin tadını çıkarmalı, ışıldamayı tercih etmelisiniz.

 

?   Balık : Sağlığınıza dikkat etmeli, bünyenizi güçlendirici takviyelere yer vermelisiniz. Geçmişle ilgili yeni gerçekler öğrenebiliceğiniz bu süreçte, gizemini koruyan konular hakkında aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Cazibeniz ve duygularınız görünür olacaktır.

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 134
Toplam yorum
: 6
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1939
Kayıt tarihi
: 24.12.13
 
 

Psikoloji, Ruhsal ve Karma Astroloji, yakından ilgileniyor. Yıldızların rehberliği doğrultusunda ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster