Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Ağustos '13

 
Kategori
Dünya
Okunma Sayısı
194
 

Ben artık Müslümanlara lanet ediyorum

Ben artık Müslümanlara lanet ediyorum
 

Artık zalimlere lanet etmiyorum ben. Onlar zaten zalim. Zalim zalimliğini yapıyor, o vazifesini yerine getiriyor. Ben artık, Müslümanım diyerek zailim kadar cesur olamayan ve zalimin zulmüne sessiz kalan ve münafıklık yapanlara lanet ediyorum. 

Müslümanlar gerçekten İslam’ın gereğini yerine getiriyor olsalardı, salih Müslüman olsalardı zalim zulmünde başarılı olamazdı.

Müslüman geçinenler gözümüzün önünde yapılan katliamlar karşısında kanallarda hala şarkılar söylenip kahkahalar atılıyor. Nasıl da içten içe gülebiliyorlar. Nasılda yataklarında rahat uyuyabiliyorlar çocuklar öldürülürken. 

Bütün bu katliamları yaptıranın İsrail olduğunu anlamazken, hala Yahudi malları Müslümanlar tarafından keyifle alınabiliyor ve satılabiliyor benim Müslüman ülkemde. Bir ay Yahudi menşeili ürünlere boykot yapsak göreceksiniz nasıl da duracaktır bu zulümler. 

Ölenlere acımıyorum çünkü onların şehit olduklarından adım gibi eminim. Ben sessiz kalan vicdanlara, insana benzeyen insanlara acıyorum. Atılan kahkahalarına acıyorum. 

Sosyal paylaşım sitelerinde hala bu katliamları göremezlikten gelen, abbur-cubbur konuları paylaşanlara acıyorum. Zalimin zulmüne lanet okunan paylaşımları bile paylaşmaktan aciz olanlara acıyorum.

YA RAAABB… BANA İSRAİLİN YERLE BİR OLDUĞUNU GÖSTERMEYECEK MİSİN…????? 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kurtuluş savaşı ile şeriatci bağnaz el-nusrah ın savaşını aynı sayarak ne saptan ne samandan anlamadığınızı göstermişsiniz. Sağlıcakla

Süleyman Akyürek 
 02.09.2013 13:50
Cevap :
saptan ve samandan elbette ben anlayamam.   03.09.2013 21:48
 

Kürt bebeklerin katledildiğini belirtmem ölen asker ve diğer sivilleri gözardı ettiğim sonucu çıkarmaz. Müslümanım deyip Pkk canilerini barış elçisi yapan ,el-nusrah gibi şiddet düşkünlerine destek verenlerin Mısır ve Suriye için ağlaması inandırıcı değildir ve sanırım bedduanız onlara!!! Çözüm kimse nefsi müdafa dışında silaha sarılmıyacak.

Süleyman Akyürek 
 25.08.2013 12:34
Cevap :
Blokdaşım, siz galiba sap ile samanı karıştırıyosunuz. Kurtuluş savaşında bu millet neden silaha sarıldı? Demokrasi ve özgürlük için değil mi???? Hiçbir despot yönetimi tasvip etmeyiz. Demokrasi gereği halk he isterse ve çoğunluk ne isterse o olmaz mı? Çağdaş ve medeni olmak bunu gerektirmez mi??? Demokrasi dışı davranışa maruz kalan herkesin yanında olmak gerekmez mi? Zulüm gören, hangi din, mezhep ve ırktan olursa olsun onun yanında olup, zulüm edene karşı durmak gerekmez mi??? ,el-nusrah bir diktatöre mi karşı demokrasiye mi? Mısır halkı demokrasi mi istiyor yoksa krallık mı? siz olsaydınız krallıkla mı yönetilmek isterdiniz yoksa demokrasi ile mi? özgürlüğünüz için ne gerekirse yapmaz mıydınız???  26.08.2013 21:07
 

PKK nın Kürt bebeklerini katlettiğini unuturak onlara barış elçisi yapanların MIsır ve Suriye de mezhepsel ayrımıclık yaparak münafıklar gibi ülkelere kin ve fitne sokanların Müslüman olmadığını belirtmek isterim. Eğer siz müslümansanız lanet ederek günaha girmesenizde Allah gözünde düşebileceğinizi belirteyim.

Süleyman Akyürek 
 18.08.2013 2:26
Cevap :
Değerli okurum, o adını bile anmakla dilimin kirleneceğini düşündüğüm terör örgütünün sadece kürt bebeklerini katlettiğini söyleyerek benin çocuğumu ve kardeşimi de katlettiğini göz ardı ettiğinin farkında mısın?. Sadece kürt ifadesini kullanarak ayrımcılık yapıyorsun. Biz ırk ayrımı yapmıyoruz. Katliam kime yapılırsa tümünü lanetliyoruz. Biz Müslümanlara karşı yapılan tüm bu suskunluğu lanetliyoruz. Sorunların çözümünün doğrusu nasıl olurdu söyler misin? Varsa başka bir yok duymak isterim.   21.08.2013 20:37
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 357
Toplam yorum
: 404
Toplam mesaj
: 47
Ort. okunma sayısı
: 979
Kayıt tarihi
: 03.09.08
 
 

 Ne elimde garantim var ikinci bir soluğu almaya Ne aklım erer dünyayı yıkıp ta yeniden yapmaya A..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster