Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Tıp alanında doktor olarak çalışmaktayım, beyin cerrahi uzmanıyım

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Limon suyu ve Sarımsak mucizesi yapılışı, kullanım şekli ve faydaları...

Burada durum biraz abartılmış mesela vucüd da tıkanan bir damar ameliayatla ya da anjioplasti denillen yöntemle açılabilinir, bu karışımın damar duvarındaki aterom plağını eritmesi imkansızdır. Bu karışım safra kesesi taşını eritemez, çünkü çok az bir kısmı oraya gider. Beyin ve sinir hücrelerini yenileyemez, beyin hücrelerinin öldüğü hastalığa alzheimer denilir, ölen hücrelerin yenilenmesi demek ölen bir büyüğünüzün mezardan canlanması gibi bir şeydir. Böyle bir şey olabilir mi

06 Şubat 2016 21:13
Suriye’den gelen vahşet görüntülerinin gerçek amacı

Dün Türkiye helikopter düşürdü, pilotlar paraşütle indi, aşağıda insanlar tekbir getirerk bu iki pilotu parçaladılar. Görüntüler internette var. Bu da mı yalan. BM rapır açıklandı kimyasal gazı Esad kullandı diyemedi, sadece kullanıldı diyor. Ama kimin kullandığı belli değil.

17 Eylül 2013 23:50
Beşar Esed'den son nağmeler: Dönülmez akşamın ufkundayım; vakit çok geç!

Aynı fikirde değilim sizinle 10 yıl öncesine kadar en güvenli sınırımız olduğu için Suriye Sınırındaki mayınların toplatılması düşünülmüyor muydu? Kaddafi yönetimindeki Libya'da 49 bin insanımız çalışmıyor muydu? tahliyesi Bodrum Marmaris limanlarına 1-2 ayda tamamlanan bu insanların ne kadarı geri döndü? Türk iş adamları üç kağıt yapıyorsa, Kaddafi ne yapacaktı?

01 Eylül 2013 00:37
 
Toplam blog
: 687
Toplam yorum
: 1689
Toplam mesaj
: 49
Ort. okunma sayısı
: 2530
Kayıt tarihi
: 13.07.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster