Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Öğretmen olan anne ve babam. Ankara'da geçen cocukluk ve gençlik yıllarım. Evimize sık,sık gelen babamın arkadaşları Orhan Veli, Nihal Atsız gibi gönül insanları. Müzik edebiyat ve sevgi. 1978 yılında kaybettiğim eşim Vuralla da aynı ilgi alanlarında buluşunca ki ( çok güzel keman çalan ve musikıyi çok iyi bilen bir insandı) ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Milliyet Blog, İzmir Bahar Buluşması düzenleniyor...kaçırmayın !..

Mesut hocam;Allah bir mani vermezse ben gelmek istiyorum.Dostları ve güzel İzmiri özledim.Sevgiler

03 Mayıs 2012 20:39
Milliyet Blog'un pırlantalarından: ''Erol Işık"

Mesut hocam,,Evet şu ara pek yazamama rağmen Milliyet blog benim için çok değerli dostlar edindiğim manevi bir kazanç yuvasıdır.Hepsinin ismini sayamıyacağım çok sevgili doslarım var Onlar kendilerini zaten biliyor.Siz benim için en saygı duyduğum sevdiğim takdir ettiğim dostlardansınız.Gerçekten Erol bey de bir pırlanta.Hele son olarak Antalya'ya gelmişti.Ve yarım saat için bile olsa ta Kemer'e gelme inceliğinde bulundu.Onu misafir edemedim bir kahve bile ikram edemedim ama onun dost ve hatırşinas gönlü o kısacık dakikalarda bana bir dost olarak dünyaları verdi.Ve benim kardeşim olarak kalbimin ta içine yerleşti..Sizleri tanıdığım için çok mutluyum.Bütün güzellikler ve dost kalpler sizinle olsun

26 Nisan 2012 19:24
Aşk beklemektir...

Sevgili Mesut hocam ;vallahi şiirlerinizi okuyorum hepsi birbirinden güzel ve anlamlı.EĞİTİMCİ,SANATÇI,RESSAM,EBRU HOCASI VE DE ŞAİR .BEN HANGİSİYLE YAZACAĞIM ŞİMDİ.. Ama beninm için en güzeli o dost ve güzel yüreğiniz..Sevgiler saygılar..

05 Nisan 2012 19:15
 
Toplam blog
: 181
Toplam yorum
: 757
Toplam mesaj
: 156
Ort. okunma sayısı
: 606
Kayıt tarihi
: 15.01.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster