Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 

17 Mart '17

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
28
 

Evrim teorisi liselerde, üniversitelerde artık okutulmasın!

Evrim teorisi liselerde, üniversitelerde artık okutulmasın!
 

Canlıları kusursuz bir şekilde yaratan Allah'tır, hayvanlardaki simetri ve mükemmellik evrimi geçersiz olduğunun kanıtıdır.


Darwin’in ortaya attığı evrim teorisi tamamen bir safsatadır, bilimle uzaktan yakından hiçbir ilişkisi yoktur. Evrimi destekleyen tek bir ara fosil yoktur, canlıların birbirlerine dönüştüğünü ispatlayan tek bir ara fosil bile bulunmamıştır. Tam tersine bulunan milyonlarca fosil aradan milyonlarca yıl geçmesine karşın canlılarda en ufak bir değişiklik bile olmadığını ispatlamıştır. At hiçbir zaman bir eşeğe, balık hiçbir zaman bir sürüngene, bir dinazor hiçbir zaman kanatlanıp uçan bir kuşa dönüşmemiştir. Evrimcilerin öne sürdüğü mutasyon konusuna gelirsek canlıların yapısını bozmayan tek bir yararlı mutasyon yoktur. Mutasyonlar canlılara her zaman zarar vermiş, hiçbir canlıyı başka bir canlıya dönüştürmemiştir. Bu yüzden bu sahte teori artık ne liselerde ne de üniversitelerde okutulmamalıdır.

İngiltere Doğa Tarihi Müzesi yöneticilerinden paleontolog Dr. Collin Patterson bakın ne diyor:

Bir kişinin bu kadar uzun bir süre yanlış yönlendirildiğini öğrenmesi onun için oldukça büyük bir şok. Bu yüzden geçen birkaç hafta, çeşitli insanlara ve insan gruplarına basit bir soru sormaya çalıştım. Soru şu: Bana evrim hakkında bildiğiniz bir şeyi, doğru olan bir şeyi anlatabilir misiniz? Bu soruyu Doğa Tarihi Müzesi'ndeki jeoloji grubuna sordum ve aldığım tek cevap sessizlikti.Chicago Üniversitesi'ndeki Evrim Morfoloji Semineri'ndeki (Evolutionary Morphology Seminar) prestij sahibi evrimci üyelerde denedim ve aldığım tek cevap uzun süren bir sessizlikti ve sonunda bir kişi şöyle dedi: "TEK BR ŞEY BİLİYORUM, EVRİM TEORİSİ LİSELERDE OKUTULMAMALIDIR” (Dr. Collin Patterson, “Evolution and Creationism”, American Museum of Natural History’deki konuşmasından, New York, 5 Kasım 1981)

Kaynak: http://netcevap.org/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 2164
Toplam yorum
: 456
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 2335
Kayıt tarihi
: 24.11.10
 
 

Bir firmada CEO olarak çalışmaktayım. Sizinle hobilerimi, düşüncelerimi, izlediğim filmleri, tattığı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster