Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bir firmada CEO olarak çalışmaktayım. Sizinle hobilerimi, düşüncelerimi, izlediğim filmleri, tattığım yemekleri ve okuduğum kitapları ve günlük konuları paylaşacağım.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kadına Şiddet Konusunda Kadınlar da Erkeklerin Sabrını Zorluyor mu Acaba?

Yazınız çok yanlış noktalar var. Her ne olursa olsun hiçbir neden bir insanı öldürmek için haklı bir neden olamaz. Allah Kuran'da "bir insanı öldüren tüm insanları öldürmüş gibidir" diyor ve karşılığı sonsuz cehennemdir. Ayrıca erkekler sürekli kadınları aldatıyorlar, kadın kalkıp erkeği öldürüyor mu? Çeker gidersin olur biter. Ayrıca kötü şey yapan kişi rezil olur, aldatan rezil olur. Her ne olursa olsun kadınlar şiddeti asla hak etmiyorlar. Toplumumuz kadına olan bu bakış açısından geri kalıyor. Saygılar.

30 Kasım 2017 14:41
Yirmi Birinci Yüzyılda Gerçek Müslüman

Çok güzel bir yazı yazmışsınız sizi tebrik ediyorum. Bende şöyle ekleme yapayım, gerçek Müslüman Allah için yaşar, Allah aşkıyla yaşar, Allah aşkıyla ölür. Tüm hayatını Allah'a adar, her amelinde Allah'ın rızasını arar. Asıl hayatın ölümden sonra başlayacak olan ahiret hayatı olduğunu bilir. Çok samimi ve ihlaslıdır, kaderini izler, sürekli imtihan olduğunu bilir. Nefsini Kuran ahlakı ile eğitir. Tebliğ için hiçbir ücret almaz ve hayatı boyunca tebliğ yapar. Zaten gösterdiği ahlak da en güzel tebliğdir. Yazılarımı mutlaka okumanız dileğiyle, sevgiler, saygılar

16 Ağustos 2017 19:54
Yasadiklarimdan Ögrendigim Bir Şey Var

İnsanın ruhunda sonsuza kadar yaşama isteği var, bu yüzden insan dünya için değil aslında ahiret için yaratıldı. Evet bütün kitapları okumak istiyoruz, bütün ülkeleri gezmek, bütün yeneklerin tadına bakmak istiyoruz ama bu bu dünyada mümkün değil. İnsanlar delicesine dünyaya bağlanıyorlar. Ama her gün biraz daha yaşlanıyorlar. Onlar dünyayı bırakmasalarda dünya onları bırakıyor. İşte bu yüzden esas yurdumuz cennet. Ve saydıklarınızın hepsi Allah aşkıyla bakınca çok güzel. Yazılarımı okumanız dileğiyle, saygılar, hürmetler.

18 Temmuz 2017 15:06
 
Toplam blog
: 2164
Toplam yorum
: 456
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 2310
Kayıt tarihi
: 24.11.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster