Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bir firmada CEO olarak çalışmaktayım. Sizinle hobilerimi, düşüncelerimi, izlediğim filmleri, tattığım yemekleri ve okuduğum kitapları ve günlük konuları paylaşacağım.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kalan, 'Son Param'

Uzun zamandır okuduğum en samimi ve içten yazılardan biri. Allah bize şah damarımızdan daha yakın, bütün dularımızı işitiyor ve bizi daima koruyor. Ne güzel siz de Allah'ı dost edinmişsiniz. Mutlaka benim blog sayfama da beklerim. Saygılar, hürmetler.

24 Temmuz 2017 14:47
Yasadiklarimdan Ögrendigim Bir Şey Var

İnsanın ruhunda sonsuza kadar yaşama isteği var, bu yüzden insan dünya için değil aslında ahiret için yaratıldı. Evet bütün kitapları okumak istiyoruz, bütün ülkeleri gezmek, bütün yeneklerin tadına bakmak istiyoruz ama bu bu dünyada mümkün değil. İnsanlar delicesine dünyaya bağlanıyorlar. Ama her gün biraz daha yaşlanıyorlar. Onlar dünyayı bırakmasalarda dünya onları bırakıyor. İşte bu yüzden esas yurdumuz cennet. Ve saydıklarınızın hepsi Allah aşkıyla bakınca çok güzel. Yazılarımı okumanız dileğiyle, saygılar, hürmetler.

18 Temmuz 2017 15:06
Bu Benim Babam

Ne kadar güzel, hikmetli ve doğru yazmışsınız. Allah yolunda öldürülenleri sakın 'ölüler' saymayın. Hayır, onlar, Rableri Katında diridirler, rızıklanmaktadırlar. (Ali İmran Suresi, 169) Ne mutlu ki sizde şehit evladınız, ne güzel babanız Allah tarafından seçilmiş, ne büyük şeref. Mutlaka şehitlerle ilgili yazılarımı okumanız dileğiyle, sevgiler, hürmetler.

17 Temmuz 2017 15:52
 
Toplam blog
: 2261
Toplam yorum
: 447
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 2016
Kayıt tarihi
: 24.11.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster