Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bir firmada CEO olarak çalışmaktayım. Sizinle hobilerimi, düşüncelerimi, izlediğim filmleri, tattığım yemekleri ve okuduğum kitapları ve günlük konuları paylaşacağım.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yirmi Birinci Yüzyılda Gerçek Müslüman

Çok güzel bir yazı yazmışsınız sizi tebrik ediyorum. Bende şöyle ekleme yapayım, gerçek Müslüman Allah için yaşar, Allah aşkıyla yaşar, Allah aşkıyla ölür. Tüm hayatını Allah'a adar, her amelinde Allah'ın rızasını arar. Asıl hayatın ölümden sonra başlayacak olan ahiret hayatı olduğunu bilir. Çok samimi ve ihlaslıdır, kaderini izler, sürekli imtihan olduğunu bilir. Nefsini Kuran ahlakı ile eğitir. Tebliğ için hiçbir ücret almaz ve hayatı boyunca tebliğ yapar. Zaten gösterdiği ahlak da en güzel tebliğdir. Yazılarımı mutlaka okumanız dileğiyle, sevgiler, saygılar

16 Ağustos 2017 19:54
Yasadiklarimdan Ögrendigim Bir Şey Var

İnsanın ruhunda sonsuza kadar yaşama isteği var, bu yüzden insan dünya için değil aslında ahiret için yaratıldı. Evet bütün kitapları okumak istiyoruz, bütün ülkeleri gezmek, bütün yeneklerin tadına bakmak istiyoruz ama bu bu dünyada mümkün değil. İnsanlar delicesine dünyaya bağlanıyorlar. Ama her gün biraz daha yaşlanıyorlar. Onlar dünyayı bırakmasalarda dünya onları bırakıyor. İşte bu yüzden esas yurdumuz cennet. Ve saydıklarınızın hepsi Allah aşkıyla bakınca çok güzel. Yazılarımı okumanız dileğiyle, saygılar, hürmetler.

18 Temmuz 2017 15:06
Bu Benim Babam

Ne kadar güzel, hikmetli ve doğru yazmışsınız. Allah yolunda öldürülenleri sakın 'ölüler' saymayın. Hayır, onlar, Rableri Katında diridirler, rızıklanmaktadırlar. (Ali İmran Suresi, 169) Ne mutlu ki sizde şehit evladınız, ne güzel babanız Allah tarafından seçilmiş, ne büyük şeref. Mutlaka şehitlerle ilgili yazılarımı okumanız dileğiyle, sevgiler, hürmetler.

17 Temmuz 2017 15:52
 
Toplam blog
: 2154
Toplam yorum
: 454
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 2129
Kayıt tarihi
: 24.11.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster