Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok seviyorum. Doğa fotoğrafları çekerim. İnsanları, dolu dolu yaşamayı seviyorum. İyi bir TV izleyicisiyim. İlgimi çeken her konuda film ve dizileri izlerim. 1949 Mart' da,  Aydın'ın Germencik İlçesi, Dağyeni köyünde doğdum. Köyüm..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Söke'de İz Bırakanlar kitabım çıktı (2)

Sayın Hemşerim Abdülkadir Bey, "Söke'de İz Bırakanlar" eseriniz için sizi kutluyorum. Gerçekten geçmişte kalanları, yarınlara taşıdığınız bu eseriniz ile övünebilirsiniz. Söke'ye geldiğimde kitabınızı satın alıp, okumak isterim. Çok güzel bir eser olduğunu tahmin ediyorum. Selam ve saygılar.

11 Temmuz 2017 12:57
Ateşböceği = Kiralık Aşk

Bi baksana; Yorum ve eleştirilerinizi okudum. Ne eksik ne fazla yerden göğe kadar haklısınız. Gerçekten Kiralık Aşk dizisinin konusu ve karakterleri aynı gibi. Seçkin Özdemir oyunculuğunu takdir ettiğim bir sanatçımız. 2013 yılında Bir Aşk Hikayesi dizisinde Korkut Ali karakterini beğenerek izlemiştim. Daha sonra oynadığı, Günahkar, Racon ve Acı Aşk dizilerinde reyting kurbanı olmuştu. Bu dizi inşallah uzun soluklu olur derken, tespitlerinize göre pek öyle görünmüyor. Yaz dizisi olarak gelip geçici olacak gibi. Selam ve Sevgiler.

02 Temmuz 2017 21:07
Eski bayramları özlüyorum

Saygıdeğer Nahide Hocam, Nerde o eski bayramlar. Özlemle anıyoruz. Babalarımız yeni bayramlık pabuçlar alırdı. Benim Lise yıllarımda bayramlık pabuç hikayem vardı. Nazilli Lisesinde okuyor, yurtta kalıyordum. Babam para göndermiş yeni bayramlık pabuç almıştım. Son teravih namazıydı, o yeni aldığım bayramlık pabuçları o gece çaldırdım. Teravih sonunda kala kala bana eski bir çarık kaldı. Çok üzülmüştüm. Yurt müdüründen ödünç para aldım arife günü tekrar ayakkabı aldım. O Ramazan bu anımı hiç unutamam. Hayırlı ve de sağlıklı nice bayramlar dilerim.

23 Haziran 2017 23:08
 
Toplam blog
: 1538
Toplam yorum
: 304
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 3187
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster