Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok seviyorum. Doğa fotoğrafları çekerim. İnsanları, dolu dolu yaşamayı seviyorum. İyi bir TV izleyicisiyim. İlgimi çeken her konuda film ve dizileri izlerim. 1949 Mart' da,  Aydın'ın Germencik İlçesi, Dağyeni köyünde doğdum. Köyümüz Se..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
GÖZDEN AMELİYAT

Geçmiş olsun hocam. Bu tür ameliyatlar basit olsa da, göz en nazik organımız. Dilerim kısa zamanda bu vazgeçilmez dünyayı pırıl pırıl görmeniz dileği ile... Selam ve seviler. Abdurrahman Balcılar

01 Aralık 2020 11:05
Newyorker

Sahi bir zamanlar bizim bir Newyorker vardı, Ne oldu nereye gitti? En son 16 Eylül 2017 tarihinde blog yazıma yorum yazmıştı. "Geçliğin Tişört Çılgınlığı - Yabancı Özentisi mi!" başlıklı yazıma... Şöyle yorum yazmıştı; "Kanada'dan mercimeği yiyeceksin, k.c kızarmış tavuğu hpleteceksin. Mc donald hamburgeri yiyeceksin, I phone icin salak gibi iki misli fiyata kuyruga gireceksin Fuji'den içme suyunu içmek için yedi misli fiyat vereceksin, çok görme abisi onlar büyüklerinden ne gördüyse aynısını yapıyor...!" Yazmıştı, okuyunca beni gülümsetirdi. Şimdi nerede? Ne oldu bilen var mı?

26 Ağustos 2020 11:51
Sigaraya Dair

Sayın Abdülkadir Hocam, Ben sigara içmem, çünkü tiryaki olmadım. Tüm hayatım boyunca 2 paket içmemişimdir. Kendime para verip de hiç sigara almadım. Tam bir Yeşilaycı ve sigara düşmanıyım. İş yerimde sigara içirtmem. Bilirler dışa bırakıp yanıma öyle girerler. Siz içicisiniz anladım kadarıyla amma zararlarını çok da güzel sıralamışsınız. Ben için arkadaşlarıma espri yapar, tabutuna bir çivi çakıyorsun derim. Gülüşürüz, yanıma gelen genç nesile içme tavsiyesi yapar, önce sağlığını sonra kesene diye öğütlerde bulunurum. Selam ve saygılar, sigara dumansız günler dilerim.

26 Şubat 2020 13:01
 
Toplam blog
: 1982
Toplam yorum
: 396
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 2982
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster