Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok seviyorum. Doğa fotoğrafları çekerim. İnsanları, dolu dolu yaşamayı seviyorum. İyi bir TV izleyicisiyim. İlgimi çeken her konuda film ve dizileri izlerim. 1949 Mart' da,  Aydın'ın Germencik İlçesi, Dağyeni köyünde doğdum. Köyüm..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Fıkralar

Nahide Hocam, Bizi her zaman gülümseten fıkralar güzeldir. Şu günlerde o kadar çok gülmeye ihtiyacımız var ki? Allah mutluluğumuzu daim etsin... saygı ve selamlar.

27 Temmuz 2018 23:31
Adalar'a Gittim, Gitmez Olaydım!

İsmail Bey, Bir hayvan sever olarak, atların çektiği işkenceye çok üzüldüm. Tez elden Adalar Belediyesi Faytonları kaldırmalı, yasaklamalı. Herkes bisiklet binsin ya da mini elektrikli otomobiller konsun. Hem at pisliği olmaz, kokular olmaz. Bu konuda resmi kuruluşların duyarlı olmaları ve harekete geçmesini bekliyorum. İsmail kardeşim konunun takipçisi olmanızı istiyorum. Selam ve sevgiler.

04 Temmuz 2018 12:59
Ayışığında İzmirli Olmak

Damla Kızım, Kızım diyorum benin senin yaşlarında bir kızım var. 44 yıl çok güzel tasvir ettiğim İzmir'de dolu dolu yaşadım. Karataş'ta Bir tarafı Kız Lisesine, önü denize bakan dairemde 24 yıl denizin iyot kokusunu ve kara tarafında çam kokusunu içime çekerek gece ve günlerim geçti. Şimdi Aydın'da köyümde 8 yıldır emeklilik günlerimi geçiriyorum. Hatırlarsan dün vakıf toplantısında kameramanın yayında ayak üstü konuştuk. Dün övgüye değer kürsüden çok güzel bir konuşma yaptınız. Üniversitemizde yetişmiş ve öğretim üyemiz olmanız da takdire şayan. Size başarılar diliyorum. Sevgi ve selamlar. Abdurrahman Balcılar.

28 Haziran 2018 18:06
 
Toplam blog
: 1718
Toplam yorum
: 337
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 3215
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster