Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok seviyorum. Doğa fotoğrafları çekerim. İnsanları, dolu dolu yaşamayı seviyorum. İyi bir TV izleyicisiyim. İlgimi çeken her konuda film ve dizileri izlerim. 1949 Mart' da,  Aydın'ın Germencik İlçesi, Dağyeni köyünde doğdum. Köyümüz Se..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sigaraya Dair

Sayın Abdülkadir Hocam, Ben sigara içmem, çünkü tiryaki olmadım. Tüm hayatım boyunca 2 paket içmemişimdir. Kendime para verip de hiç sigara almadım. Tam bir Yeşilaycı ve sigara düşmanıyım. İş yerimde sigara içirtmem. Bilirler dışa bırakıp yanıma öyle girerler. Siz içicisiniz anladım kadarıyla amma zararlarını çok da güzel sıralamışsınız. Ben için arkadaşlarıma espri yapar, tabutuna bir çivi çakıyorsun derim. Gülüşürüz, yanıma gelen genç nesile içme tavsiyesi yapar, önce sağlığını sonra kesene diye öğütlerde bulunurum. Selam ve saygılar, sigara dumansız günler dilerim.

26 Şubat 2020 13:01
İnsan...Gerçek İnsan...

Yurdagül Hanım, Ne güzel iyi ahlakı ve güzel insanı tasvir etmişsiniz. Ağzınıza, yüreğinize sağlık. Hepimizi iyilerle karşılaştırması için ben de duanızı amin diyorum. sevgi ve selamlar.

11 Şubat 2020 10:44
Plajda İlginç Olaylar

Sayın Nahide Hocam, Deniz mevsimi neredeyse geçti ama, yaz aylarında anlattığınız ilginç olduğu kadar acayip davranışları hep gördük. Bunların hepsi eğitim işi ve kültür eksikliği. Dünya İnternet ortamında ve yeni buluşlarla çağ atlıyor. Bizim milletimiz bu diyemeyiz, çaresiz kalamayız. Aileden başlayıp okullarda çocuklar eğitilmeli ki, bu anlattığınız plaj olaylarını şahit olmayalım. Saygı ve selamlar. Abdurrahman Balcılar

02 Ekim 2019 16:56
 
Toplam blog
: 1937
Toplam yorum
: 384
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 3026
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster