Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok seviyorum. Doğa fotoğrafları çekerim. İnsanları, dolu dolu yaşamayı seviyorum. İyi bir TV izleyicisiyim. İlgimi çeken her konuda film ve dizileri izlerim. 1949 Mart' da,  Aydın'ın Germencik İlçesi, Dağyeni köyünde doğdum. Köyüm..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sırtından Hançerlediler

Sayın Nahide Hocam; Çok anlamlı bir şiir. Doğru söze ne denir? Bazen en acı darbe dost bildiklerinden gelir. Allah her zaman vefalı dostlardan bizleri uzak bırakmasın. Saygı ve selamlar.

29 Eylül 2017 08:55
Dar Kanal Hastalığı İlerledikçe Yürüme Bozukluğuna Sebep Olabilir...

Sayın doktorum Ahmet Yıldızhan, Yazılarınızı ilgi ile takip ediyorum. MR çektirdim. Aydın Adnan Menderes Üniversitesindeki doktorum Doç.Dr Abdullah Topçu ameliyat diyor. Yakın dostlarım, tehlikeli olma diyor. Karar vermedim. Bu yazınızda anlattıklarınıza göre benimki Dar Kanal hastalığı. Ancak Mikroteknikle İnternal Dekompresyon yöntemi ile olmak isterim. Bu sistem bizim üniversite hastanesinde var mı bilmiyorum. Öğreneceğim. Yoksa İzmir de yada hangi hastanelerde var? Bana yardımcı olur musunuz. Vidalama bünyeye uymaz diye endişe ediyorum. Sizden cevap bekliyorum. Saygı ve selamlar. Abdurrahman Balcılar

28 Ağustos 2017 18:29
Söke'de İz Bırakanlar kitabım çıktı (2)

Sayın Hemşerim Abdülkadir Bey, "Söke'de İz Bırakanlar" eseriniz için sizi kutluyorum. Gerçekten geçmişte kalanları, yarınlara taşıdığınız bu eseriniz ile övünebilirsiniz. Söke'ye geldiğimde kitabınızı satın alıp, okumak isterim. Çok güzel bir eser olduğunu tahmin ediyorum. Selam ve saygılar.

11 Temmuz 2017 12:57
 
Toplam blog
: 1577
Toplam yorum
: 316
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 3219
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster