Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok seviyorum. Doğa fotoğrafları çekerim. İnsanları, dolu dolu yaşamayı seviyorum. İyi bir TV izleyicisiyim. İlgimi çeken her konuda film ve dizileri izlerim. 1949 Mart' da,  Aydın'ın Germencik İlçesi, Dağyeni köyünde doğdum. Köyüm..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Türkiye Zayıf Ülkelerle Dostluk, Güçlü Ülkelerle Kavga Ediyor

Sayın Dostum Kerim Korkut, Güzel bir tespit, size aynen katılıyorum. Kaleminize, yüreğinize sağlık. Saygı ve selamlar. Abdurrahman Balcılar

14 Mart 2018 16:06
Çukur - Büyük Yüzleşme

Bravo Aslı Hanım; Çukur hakkındaki yorumlarınızı okudum. Sizi candan kutluyorum. Ben iyi bir Çukur izleyicisiyim. Çukur benim için üç bilinmeyenli denklem. Sadece ekranda izlemek yetmiyor, ertesi gün bir daha internetten izliyorum. Tespitleriniz benim için çok açıklayıcı oldu. Sağolun. Her bir karakterin hayatı bir bilmece. Yeni gelen Emrah komiserin çıplak piyano çalarken sırtındaki dikiş izi yaraları merak ettim. İleri bölümlerde açıklanacaktır umarım. Yamaç'ın karakterini çok beğeniyorum ama ağabeyi Selim den de bir o kadar nefret ediyorum. Pazartesi akşamları keyifle ekran başına oturuyorum. Çukur da daha ne denklemler çözeceğiz daha diyerek. Kaleminize yüreğinize sağlık.. Sevgi ve selamlar.

11 Mart 2018 14:45
Kırmızı Gül Demet, Demet

Analar candır, sesiyle görüntüsüyle hep kalbimizde ve gönlümüzdedir. Allah annenize rahmet eylesin, toprağı bol, mekanı Cennet olsun Nahide Hocam. Saygı ve selamlar.

25 Şubat 2018 18:46
 
Toplam blog
: 1658
Toplam yorum
: 326
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 3236
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster