Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

24 Haziran '11

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
655
 

Hepimiz İndraKadri-yiz!!! (!)

Hepimiz İndraKadri-yiz!!! (!)
 

Ne olacak bu Milliyet Blogun Hali?


ALLAH İçin ''İNDRAKADRİ'' gerçeğim!...

Kısa ve Öz

Bu konuyu önce çok düşünmüş, hatta bir çok isimle gelen yorumlara anlam verememiş ve ne yalan ki aptal yerine konmamı, bir şekilde aldatılmamı, insan olarak yadırgadım ve gücüme gitti.. (Burada bir ''ÖZÜR'' bekliyorum!)

Ta ki;

Malum toplantılarda kendisiyle az da olsa yüz yüze görüşüp, tabii bizlere kendisini ''tanıttığı'' (!) kadarıyla, (bu hepimiz için geçerli) ''keçicinin bezi gibi'' uzatılan bu konuya, ben artık (!) sadece gülüyorum..

Yalnız unutmamamız ya da aklımızdan çıkarmamamız gereken bir şey daha var.

O da ne biliyor musunuz?

Aslında hepimiz, birbirimizi sadece yazdıklarımızdan bildiğimiz ve yeterince görüp tanımadığımız için, birer İNDRAKADRİ'yiz!!!

Allah sizi inandırsın ki tüm kalbimle Allah'ın biz indrakadrilerin sonunu hayır etmesini diliyorum..

Pislik temizlenir!!!

STOP!!

''Melekler Yüreğinizden Öpsün''

Sabiha Rana

İletişim: sabiharana@sabiharana.com

Facebook: Sabiha Rana | Facebook

Facebook : http://www.facebook.com/sabiha.rana

Twitter: http://twitter.com/#!/sabiharana

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Beşiktaş'taki ilk toplantıda size niye geldiğinizi sorduklarında Kadri KANPAK'la tanışmaya geldim, kimi okursunuz diye sorduklarında Kadri KANPAK'ı kaçırmam adam derin yazıyor dediniz, (ben bile ilgiyle dinledim çünkü bu durumu bilmiyorsdum) sonrakilerde her toplantıda yeni şeyler dinliyoruz dediniz ve şimdi burada onları söyleyen siz değilmişiniz gibi cevaplar yazıyorsunuz. Hayretler ettim. Benden ne kötülük gördünüz, nasıl kötü örnek oldum ve sizi nasıl rahatsız ettim? yoksa bu ortamda diğerlerine uymak işinize mi geliyor. Çok enteresan? garipsedim...

Kadri KANPAK 
 26.06.2011 23:24
Cevap :
Sizin bu yorumlarınızda anlatmak istedikleriniz çok daha enteresan! Evet, dedim ki; özellikle Kadri Beyle tanışmaya geldim.Çünkü;soracaklarımı yazı ortamında değil, yüzünüze karşı soracaktım.Bundan daha dürüstçe ne olabilir.Siz kendinizce açıklamada bulundunuz, ben de ikna olmadığımı söyledim.Malum toplantılara iyi ki katıldım.Evet.Yılmaz Bey, Baver Bey, Hızır Bey, Ayşen Hanım, ve Kerim Korkut Beyle ve de aramıza katılan diğer yazar arkadaşlarımızla birlikte çok hoş faydalı sohbetlerimiz oldu. Ama biz o toplantılarda her medeni insan gibi, konuları karıştırmadan yani demek istediğim sizin çok kimlikle yazmanızı gündemin dışında tutarak konuşmalarımızı yaptık. Tabii ki de sizin ne bana ne de diğer hanımefendi ve beyefendilere karşı hiç bir nezaketsizliğiniz olmadı.Bizlerde sizi saygıyla dinledik.Hem bakıyorum da bazı şeyleri siz kendi arzu ettiğiniz gibi algılamışsınız.Ben bir tek Sabiha Rana'ya uyarım efendim.Arzu eden bana uyar!Lütfen sağlıklı ve gerçekçi düşünelim!  27.06.2011 1:54
 

"güzellikler" yaşamak varken, en azından bu gibi insanların farkında olmayan mesela örneğin benim gibi günce yazarlarının gereksiz yere aynı duyguları yaşamaması ve giderek "temiz blog" olması adına bu gibi "deşifre" güncelerinin devamını diliyorum. Ancak bu gibi kişilere pirim verecek; okuma, yorum yapma... gibi şeylerden uzak durmanın gereğine inanıyorum, yok sayacaksınız yani ve unutmayın ki her "yazan" "normal" değildir :) Toplumumuzun yansıması bu sayfalar da... Sevgilerimi yolluyorum, aydınlık selamlarımla ve serin mavilerle.

derinmavi.. 
 26.06.2011 18:00
Cevap :
Sevgili doktorumuz ''derinmavi'' ne güzel şeyler yazmış. İnşallah okuyan bizler anlama gücümüzü 1. dereceden devreye sokarız da her yazanın normal olamıyacağı gibi; her insanın da normal olamıyacağını kavrarız.. İnsanlar insanları anormalleştirdi... İşimiz çok zor.. Doktor bize bir çare... Mavi duygularınızı selamlıyoruz...  27.06.2011 1:58
 

Benim tek kimliğim var, çok kimlilik çok nufus cüzdanı demektir, şuçtur. Kullandığınız ifadelerin anlamını bilerek hukuki mantığını düşünerek yazın. Esas problem bir blog sayfasını veya müstearını kimlik olarak algımanız, canlı halinizle buradaki halinizi örtüştürmem mümkün değil. Burası yazı ortamı ve yazının içeriğine dair yorumlar yazılır, burada birinin bir diğerinin şahsına yönelik yazması cehaletten hukuksuzluktan öteye bir şey değildir. Şahsa yönelik gerçekçi yazmak için bir bire bir muhataplık gerektirir, sanal internet ortamında şahsa yönelik yazanları allaha havale etmek gerekmez mi? canlısını görmeden, bir paylaşımı olmadan kim kimin şahsına yönelik hangi mantıkla hukukla yazabilir. Çok merak eden sizin gibi gelir canlı tanışır ancak sizde 3 defa şahsen yaklaşık 15 saat sohbet ortamında bulunduğunuz bana dair yazmayıp sanal ortam psikolojisine uyuyorsanız, o da sizin profiliniz. Beni tanımadan bana dair yazanları nezaketle yüz yüzeye davet etmekten başka yönetem var mıdır?

Kadri KANPAK 
 26.06.2011 9:04
Cevap :
Kadri Bey, yukarıda da yazdım; hepimiz kendimizi tanıttığımız kadarız! Ben sizin yüzünüze ikna olmadığımı söyledim. Onu niye söylemiyorsunuz? Benim dediklerimin hepsi sesli ve görüntülü kayıtlı. Bunu bütün toplantıdakiler olarak biliyoruz! Benim ayıbı görüyor da kendi ayıbınızı neden görmüyorsunuz? Bakınız bizleri kandırdınız aptal yerine koydunuz diyorum! Siz yazım ortamında yazılanlarıda sizin karşınızda size söylediklerimide anlamıyorsunuz! Ben sizin istediğiniz gibi sizi algılayamam siz de benim istediğim gibi beni algılayamazsınız. Bakınız ben size ayıp yaptınız demiyorum bile (!) bizi kandırdınız aptal yerine koydunuz buna ne buyuruyorsunuz diyorum! Cevap yok!  27.06.2011 1:39
 

Bu arada MB'ğa çok kötü örnek olduğunuz ortada. Şimdi başımıza bir de ''İndraKadriye'' çıktı. Herkese davetiye gönderiyorsunuz ''gelin görüşelim, yemekler, çaylar ve kahveler benden'' diye! Kadri Bey, ben sizi gördüm de ne oldu? Bir şey değişmedi ki! Sizin getirdiğiniz açıklamalar beni ikna etmedi ve etmeyecek! Hangi kimliğinize inanalım da muhatap alalım. Ben bütün kimliklerinizle birlikte bu konuyu Allah'a havale ettim. Hayrını görün efendim.

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün 
 26.06.2011 0:49
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1989
Toplam yorum
: 5393
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4936
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster