Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Ekim '10

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
1275
 

İt-ici Erkekler

İt-ici Erkekler
 

Kadın çözülemez bir yaratık, kabul ediyorum! Ama erkeklerin de farkında olmadan yaptıkları bazı hareketler birbirimize iliş’memizi daha da zorlaştırıyor! O yüzden bugün maddelerle, erkeklerin itici gelen hareketleri var. Sevgili testesteron salgılayan dostlarım, lütfen bu hareketleri yapmayın. Hani kadın ne ister diyenlere küçük bir hizmet, kadın ne istemez listesini sunuyorum.
    Herkese sürekli yazma girişiminde bulunanlar<ı>. <ı>(Tabii ki ilk madde size geliyor, çok iticisiniz. Cin olmadan adam çarpma girişimini desteklemiyoruz.) Regl olduğunu söylediginde ıyy diye yüzünü buruşturup iğrenç diyen. <ı>(Pardon sen nasıl doğdun acaba.) Annesinin fazla kuzusu. <ı>(Senin de çekici olmana imkan yok, bunu biliyorsun değil mi bebişim? Sütünü içtin mi bakim) Sürekli yatakta çok iyi olduğunu ima eden ve kaç kere kime çaktığından bahseden. <ı>(Biz neredeyse senin ufaklığın gerçekten ufak ya da erkenci ya da ayakta pek uzun süre duramayan olduğuna eminiz) Elimden ev işi gelmez, ne de olsa ben erkeğim diyen. <ı>(Pardon ben anamın karnında mı öğrendim bulaşık makinesini doldurmayı.) Pinti ya da sürekli para muhabbeti yapan. <ı>(Varsa var yoksa yok, ikisi de beni ilgilendirmiyor, lütfen sus! Flört başında bu muhabbet kadını 5 adım geriletir) Sevgilisi olunca soğuk davranan. <ı>(Çok gıcık oluyorum sana aptal, biz seninle bişey yaşamadık ve zaten yaşamayacağız, ne bu havalar?) İncelik nedir bilmeyen, kabalıkla kendini var eden, sürekli küfreden, kavgacı<ı>. (Arzu edersen ossur bi de!) Elimi sallasam ellisi diyenler. <ı>(Hani göremedim kimseyi yanında? Boş lafı geç, icraat görelim) İçip içip sapıtan, gecenin sonunu hatırlamayan, hele bi de kusan. <ı>(Alkaseltzer koluna, haydi herkes yoluna) Sevgilisinin yanında, ona rağmen flört eden, göz kırpan, mavi boncuğu eline sıkıştıran. <ı>(Elimin tersini görüyor musun? Ayıp şu kıza be) Annesinden dolayı teşekkür etmeyi bilmeyen, kadın kısmısının yaptıklarını göreviymiş gibi gören. <ı>(Boşuna caddede gezme, sana köyden kız alcam ben.) Eğlenmeyi bilmeyen kasıntı adamlar. <ı>(Sıkıcı insanı kim ne yapsın.)

<ımg border="0" alt="" src="http://3.bp.blogspot.com/_9ePc23dhshY/TLI3AorShrI/AAAAAAAAAUw/euW7UzCaMw8/s320/borat_cannes_2.jpg" width="267" height="320">
    Bir yumurta bile kıramayan, üstüne bunu matah bir şey gibi anlatan. <ı>(Seksi olan yemek yapan erkek, hiç mi dergi okumuyorsun!) Zorla evlendim iması ve kapılmış ve kapatılmış şakası yapan<ı>. (Madem hint kumaşıydın niye sandıkta saklanmadın?) Sevgilisini karısını ruhu duymadan defalarca aldattı diye böbürlenen. <ı>(Sana diyecek lafım bile yok, sen düşün) Kötü dans eden. <ı>(Sağa sola hafifçe ritme uygun sallansan yeter, yeter ki şu abuk hareketleri yapma, yalvarırım.) Flörtün en başında sürekli neredeydin, kiminlesin, "feysbukda beşinci albümdeki 28. fotoğrafta yanında duran kim" diyen. <ı>(Sanane!) Yalnız yaşayıp evini bok götüren. <ı>(Evlerden uzak, işeyemediğim evde ne işim var.) Kötü kokan. <ı>(Çok itici öyk.) Arabasıyla seni tavlayabileceğini zanneden zavallı. <ı>(Adı üstünde işte.) Homofobikler<ı>. (Biz kızlar sizlerin gizli gay olduğunuzdan şüpheleniyoruz, haberiniz olsun.) Sadece tanındığı mekanlara giden ve o yere gidince gereksiz yere herkesle selamlaşan adamlar. <ı>(Bu tarz hareketlerden etkilenmiyoruz haberin olsun.)

Yapmayın, yapanları uyarın!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kısa ve öz...Anlayana tabii...

fatma iyibilgin 
 17.10.2010 23:41
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 24
Toplam yorum
: 12
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 756
Kayıt tarihi
: 25.09.10
 
 

Okuyacaklarınız 26 yaşında, İzmirli, altı yıldır uluslararası bir dergide editörlük yapan, biraz tak..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster