Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Mart '15

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
92
 

Kayboluş

Sıradan bir gün daha başlıyor. Her gün aynı kareler içinden farklı olanı seçmeye çalışıyorum ama bulamıyorum. Yaşamsal aktivite çemberimin çapı belirlenmiş istesemde dışına çıkamıyorum. Farkında olmadan sığ bir suda yüzmeye çalışıyorum, elimi kulaç atmak için her suya çarpışımda farklı bir sebep ilerlememi engelliyor. Sezemediğim güçler bedenimi el geçirmiş kapının eşiğinde duruyorum. Ne içerideyim ne dışarıda. Sonsuz bir girdabın tam ortasında durmuşum. Birileri itiyor bense ayağıma destek elime tutacak bir şey arıyorum. Tüm amacım bu sıradan sakil hayat döngüsünden sıyrılmak. Değişmek ama olmuyor.
Tüm gördüğüm engeller benden kaynaklı şimdi anlıyorum. Geleneklerimden ödün vermek yerine bedenimi sömürüyorum. Değişime açık olmam gerekirken, ruhuma aslayı zorla öğretmeye çalışıyorum. Sanırım ben olmayan silahşörler ile savaşıyorum. Aklımda yarattığım bedenime kazıdığım ama ruhuma inandıramadığım savaşın içinde kayboluyorum.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kaleminize sağlık. Herkesle olamadığı kadar kendi ile baş başa insan...Hayat bazen insan içinde bazen İNSANIN içinde.. İyi günler..

yaslı yürek 
 09.07.2015 11:38
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 29
Toplam yorum
: 8
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 43
Kayıt tarihi
: 02.03.15
 
 

beynimin içinde amaçsız dolaşan harfleri bir araya toparlayıp önce kelimeler haline getirmeliyim ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster