Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Haziran '16

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
902
 

Kişisel gelişim kitabı! ''Yaşadığınızı mı Sanıyorsunuz?''

Kişisel gelişim kitabı! ''Yaşadığınızı mı Sanıyorsunuz?''
 

Kişİsel Gelişim de gelinen SON NOKTA...


İnsan YAŞAM olarak algıladığı deneyim içinde sürekli mutluluğu kovalamıştır. Herkes kendi ruhsal ve bedensel açlığını bir şekilde bastırmış fakat hiç bir zaman gerçek anlamda aradığı doyuma ulaşamamıştır. Bu yüzden bireysel ve toplumsal ve hatta uluaslararası kavgalar ve tartışmalar bitmek bilmeden sürüp günümüze kadar gelmiştir ve hala devam etmektedir. Kişiler arasında ki çekişmeler, toplumsal kargaşalara ve oradan daha geniş kapsamlı ırklar arası savaşlara  dönüşmüştür.

 

Peki sonu gelmez bu çıkar kavgaları hiç mi son bulmayacak!

 

Elbette son bulacak.

 

Terim yerindeyse ne zaman insanoğlu YAŞAM - HASTALIK - ÖLÜM üçgeninden kendini azad edecek ve o an onun kurtuluşu ve sonsuzluğa açılan kapısı olacak.

 

İçinde bulunduğumuz YENİ ÇAĞ geçmiş ve geleceğin farkındalığında sadece VAROLUŞ HALİNİN deneyimlendiği SAYDAM KRİSTAL ÇAĞ olacak.

 

İnsanoğlu tüm geçici mutluluklara BAĞIŞIKLIK elde etti. Artık mutluluk FARKLI BİR ANLAM kazandı. Çünkü mutluluğun titreşim frekansı değişti ki ancak o frekansta senkronize olunursa MUTLULUĞUN HİSSİ elde edilebilir. VAROLMA VE OLMA HİSSİ işte yeni çağın ve insanoğlunun yeni SLOGANI...

 

Bu kitabın satırlarını okurken lütfen beyninizin her iki lobunu yani mantıksal düzeyde süzüp duygusal düzeyde tüm GEÇMİŞ - AN - GELECEK olasılıklarınızda ki OLMA haliniz ile hissedip TAM FARKINDALIK içinde olun.

 

İlk sayfalardan itibaren karşılaşacağınız bilgiler sizin alışagelmiş olduğunuz  bilgilerden çok farklı olduğu için bilinç yapınıza ters düşebilir. Adım adım ilerlerken düşünce yapınız yavaş yavaş esneyecek ve duygu ile inanç yapınızı sarsmaya başlayacak. Aralarda vermiş olduğum ŞİFA meditasyonları ve iyileştirme tekniklerini sürekli uygulayın. Göreceksiniz ki kendinizi ve sevdiklerinizi iyileştirdikçe bedeninizi tarifi inanılmaz bir haz kaplayacak. Kitabın ortalarında hiç farketmeden farklı bir bilinç oluşturmaya başlayacak ve son satırlarda İÇİNDE BULUNDUĞUNUZ HALİN MUTLULUĞUNU HİSSEDECEKSİNİZ. EN SONUNDA GERÇEK HAZZIN,

 

DOYUMUN SİZİN SADECE VE SADECE OLMA HALİNİZİN YEREL REALİTESİ

OLDUĞUNU KAVRAYACAK VE İŞTE O AN UYANACAKSINIZ...

 

Yaşam olarak gördüğünüz farkındalık ve deneyim halinin kontrolünün elinizde olduğunu hissettikçe kendinize olan güveniniz ve VAROLMA SEVİNCİNİZ katlanarak artacak.

İNSANLIK İÇİN MUTLU OLMA HALİNİN TARİFİ YENİDEN YAZILIYOR...

 

Kitabı tamamen VAROLUŞUN DAİRESEL DÖNGÜSÜ farkındalığı içinde yazdım. İlk satırlarda sonuca odaklanın ve satırlar ilerledikçe sonucun nedenleri doğurup tekrar aynı dairesel döngüye geldiğini  farkedeceksiniz.

 

ZAMAN VE MEKAN DIŞI ÇOK ÖZEL BİR FARKINDALIK SERÜVENİNE HOŞ GELDİNİZ!

UYARI: Bu kitaba başlamadan önce yeni bilgilere hazır olp olmadığınızı tartın. Eğer içinde bulunduğunuz yaşam deneyimlerinden memnunsanız okumaya hiç başlamayın. Aklınız karışabilir. Ama eğer ki artık yaşamınızda bir şeylerin değişmesi gerektiğine inanıyorsanız kitabı bir solukta okuyacağınıza eminim. İlk satırlardan itibaren düşünce, duygu ve inanç yapınız çok sert bir bilgi yağmuruna tutulacak. Okumaya devam ettikçe bilincinizin esnemeye başladığını görecek ve zihniniz kendi kendini sorgulamaya başlayacak. Bu güne kadar hayat hakkında öğrendiklerinizi ve bildiklerinizi unutacak ve yepyeni bir titreşim boyutunda yolculuğa başlayacaksınız. Keyifli okumalar dileğiyle...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 194
Toplam yorum
: 19
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1293
Kayıt tarihi
: 15.05.16
 
 

Yazar/Theta Master Eğitmen Sahip olduğu sertifikalar: _Theta Master/EFT Master/Healig Codes Maste..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster