Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Eylül '13

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
256
 

Milliyet Blog ve editörler

Hazır sırası gelmişken yazayım.MB isterse yayına koymasın. Ben mesajı vereyim de.

Buraya 2007 yılında üye oldum. Altı yıl olmuş.

Geldiğimde çok iyi yazarlar vardı. Hakiketen yazıları çoğu profesyonel yazarlara taş çıkarırdı.

Ayrılmalarının sebebi ise yazılarıın geç konmasıydı.

İşte bu insanları soğutuyor. Burada bilmem kaç bin tane üye var.

Neden daha fazla gelmesin?

Buraya çok insan gelip kalıcı olmasını istiyorsanız.Yazıları reddetmeyin. Küfürse küfür hakaret ise hakaret o yazanın derdi olsun. Editörlerin değil.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Cesur ve isabetli yazın için teşekkürler... 06.11.2006 tarihinde üyesi olduğum Milliyet Blogda zevkle başladığım yazılarıma 166. blogda son verdim.Beni en takip eden blog yazarlarından birisi de sendin. Ancak ağustos 2009'dan beridir yazmıyorum. sayfamın görüntülenme sayısı 825.000'ler de ise demek ki bir şeyler yazmışız.Takip ettiğim kadarıyla ve senin tespitlerin doğrultusunda epey sıkıntılar var.Dört senedir yazmadığım halde onaylanmış yorumlarım silinmiş, blog resimleri onaylanmıyor vs.İyi ki bırakmışım. Onaylanmış yorumları silen bir kafayla aynı havayı teneffüs etmem mümkün değil zaten sevgili Ergin. sağlıkla kal.

Oktay DEMİR 
 29.06.2014 13:37
 

Merhaba, olur mu? Ya birilerinin bam teline dokunur ve eleştiri sınırını aşarsa?(!) Selamlar...

Mesut KARİP 
 07.11.2013 9:49
 

Yazınıza içtenlikle katılıyorum.O kadar güzel bloglar yazılıyordu ki okumaktan büyük zevk alıyordum.Şimdi yazasım bile gelmiyor.Altı aydır iki bloğumun yayınlanması için uğraşıyorum.Türlü bahanelerle yayınlanmıyor.Buda insanları soğutup,uzaklaştırıyor.Bu konuya değindiğiniz için teşekkürler.Selamlar.

çalıkuşu 
 02.11.2013 20:42
Cevap :
Ben de bu yazıyı aylar önce yazdım.Şimdi kabül edildi. Sorun sadece bu değildir.Yorumlara cevap yazıyorum.Yayınlanmıyor.Bu bile başlı başına bir sorundur.Editörlerin dikkatine. Neden yorum bölümünü açık tutuyorlar , yayınlamayacaklarsa...Yorumunuz için çok teşekkür ederim.İyi günler.  03.11.2013 15:36
 

Değerli Selim Bayraktar, yazınızı vesile kılarak görüşlerimizi ifade edersek; "Burası bir ticari kuruluş ve bu kuruluşun bir yayın anlayışı, bir yayın çizgisi vardır." Bu doğru mudur? Elbette doğrudur. Eğer, burası bir "medya" değilde, bir manav-kasap-market işletmesi olsaydı. Ancak, gazetelerin yayın anlayışında, bilgi almak ve aktarmak vardır. Kamuoyunu yönlendirmek yoktur. Ancak, sermayenin devlet yönetimine hakim olduğu dönemden itibaren ( Ki, 1789 Fransız ihtilali ile başlar) Medya, okuyanına, halka bilgi vermemektedir, onu yayın anlayışı (amaca)uygun şekillendirmektedir. Özellikle bizler gibi okumayı sevmeyen ülke halklarını. Biz bu nedenlerle uzun süre evvel kişisel web sitemizi kurduk ve bugün ciddi boyutta okuyucumuz, takipçimiz bulunmaktadır. Bir adım ötesinde, bazı ansiklopedik yayınlara "kaynak" dahi olmaktayız. Bu ortamları böyle kabul ederek yer alacağız. Ülkenin gelişmesine (ve tepkilere) paralel bu ortamlar da keyfilikten uzaklaşacaktır. Sağlıcakla kalınız.

Canmehmet 
 02.11.2013 15:38
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 376
Toplam yorum
: 345
Toplam mesaj
: 61
Ort. okunma sayısı
: 754
Kayıt tarihi
: 03.07.07
 
 

Eskiden Ergin (yengeç dansı) rumuzuyla yazardım. . Doğruyum, çalışkanım Fenerliyim.   @Ergin Fene..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster