Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1973 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara'da yaptım. Lisans eğitimimi Selçuk Üniversitesinde yaptıktan sonra 1997'de Mardin'de öğretmenlik görevine başladım. 2002'de Ankara'ya geldim. Halen Ankara'da görev yapmaktayım.

 
 
Dünyayı Güneş aydınlatmıyor!

Gece veya gündüz bizim oluşturduğumuz kavramlardır. Güneş ışınlarının dünyaya ulaştığı bölgeler gündüzü yaşarken diğer bölgeler geceyi yaşar. Ancak güneş batar batmaz zifiri karanlık yaşamayız. Hala güneşin ışınları bulutlar ve havadan yansıyarak bir süre daha o bölgenin bir miktar aydınlanmasını sağlar. Ama bunu güneşten farklı bir olaya yormaya çalışmak, bilimin bunu anlamadığını sanmak cehaletin bir sonucu olsa gerek. Aynı cehaleti dinci güruh dünyanın dönüşüyle Allaha bir delil oluştururken yaparlar. Dünya güneşe daha da yaklaşsa kaynardık, halbuki elips yörüngesiyle kuzeyyarım küre kışı yaşarken km lerce güneşe yaklaşırız. Her neyse bir bilim insanına sorsa olayı açıklardi bu zat da bu duruma düşmezdi.

27 Kasım 2012 00:24
18 yaşında TBMM'inde kimlerin "vekili" olunabilir?

Aslında unutulan çok önemli bir konu var. Başbakan 18 yaşındakilere seçme hakkı vermek istemiyor. Başbakanın amacı askerliğini yapmamış olanlara seçilme hakkı vermek. Bakınız kendi oğlu. Nasıl diktatörlükler babadan oğula geçiyorsa, bu şekilde diktatörler yargılanmaktan ve her türlü sorundan kurtuluyorsa Erdoğan da aynısını yapmayı planlıyor.

24 Ekim 2012 12:08
 
Toplam blog
: 1
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1292
Kayıt tarihi
: 23.10.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster