Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Haziran '13

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
161
 

Sahipsiz Beykoz'da hayat yine durdu.

Sahipsiz Beykoz'da hayat yine durdu.
 

Beykoz'da hayat durma noktasına geldi.


Marmara Üniversitesi mezuniyet törenini Anadoluhisarı Spor Akademisi'nde yapınca Beykoz'da trafik felç oldu. Beykozlular saatlerce yollarda mahsur kaldı.

Marmara Üniversitesi mezuniyet balosunu yineAnadoluhisarı'ndaki Spor Akademisi'nde yaptı ve yine Beykoz'da hayat durdu. Kavacıkkavşağındaki trafik arap saçına dönerken, toplu taşıma araçlarında bunalan vatandaşlar inip yürümek zorunda kaldı. Binlerce araç Kavacık-Yenimahalle-Çubuklu üçgeninde sıkışıp kalırken, Kavacık dışındaki hiçbir noktada tek bir trafik polisinin bile olmaması vatandaşı isyan ettirdi. Minibüs şoförleri Dost Beykoz'un telefonlarını kilitlerken, "Gelin kardeşim, görün ne haldeyiz! Saatlerdir Kavacık'a ulaşamadık. Burada her yer araç kaynıyor. En azından bir tane trafik polisi görevlendirselerdi" diyerek tepkilerini dile getirdi.

Trafik çilesinin araç sahiplerini çileden çıkardığı günde, toplu taşıma seferlerini gerçekleştiren otobüsler de gecikmeli olarak duraklara geldi. İETT durakları yolcuyla dolup taşarken, otobüsler kimi zaman kalabalık yolcu nedeniyle duraklarda duramadı. Büyük bir kargaşanın yaşandığı Beykoz'da vatandaşlar çareyi yürümekte buldu.

Anadoluhisarı'ndaki trafik saat 23.00'e kadar devam etti. Dost Beykoz'un daha önce duyurduğu ve mühürlenen Marmara Üniversitesi Otoparkı'nın ise açık olduğu ve duvarlarında Marmara Üniversitesi tarafından ilanlarla araçların yönlendirildiği gözlendi. Buna karşın yüzlerce araç sahibinin kaldırımlara ve göbek diye tabir edilen dönemeçlere araçlarını terk edip mezuniyet törenine geldiği gözlemlendi. Herhangi bir trafik memuruna rastlanılmayan Anadoluhisarı'nda akşam saat 20.00-21.00 saatleri arası trafik Beykoz veÇengelköy istikametlerinde durma noktasına geldi. Sinirlerin iyiden iyiye gerildiği bölgede küçük çapta tartışmalar yaşansa da genel olarak büyük bir olay yaşanmadı.

www.dostbeykoz.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 141
Toplam yorum
: 16
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 487
Kayıt tarihi
: 04.09.12
 
 

1972 yılında Rize Güneysu'da doğdu. Eğtim hayatını orada tamamladı. Zaman içinde Avrupa'nın bir ç..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster