Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

zirve özden özpınar

http://blog.milliyet.com.tr/fidanlar

03 Ağustos '08

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
972
 

Tanışma

Tanışma
 

Bu gün Blog arkadaşları ile katıldığım ilk toplantı, Kızlarağası Hanı’nda sımsıcak bir atmosferde geçti. Toplantıyı hazırlayan tanışmaktan onur duyduğum Mustafa Mumcu, Çalışkan Adem Bey’e sonsuz teşekkür ediyorum.

Bilirsiniz hep söylenir "Yeni dostlar edinmek, geliştirmek, paylaşmak zordur." Özellikle belli yaştan sonra iyi dostların bile eleneceği bir dönemde, söylenen bu sözün inadına, bu iddianın çürütüldüğünün kanıtı, birlikte hiç sıkılmadan geçirilen sekiz saatlik bir zaman dilimidir.

Tanışmaktan mutlu olduğum sayın Hilmi Polat ve eşi Nedime Hanım, Sevgili Alyoşa, espiriyle canlılık katan Sevgili Mavilim, gezisini erteleyerek ailesi ile birlikte gelen Sevgili Murat Gülcek, sadeliği , sıcaklığı ile zenginlik katan sevgili Nilüfer, meslektaşım Ali Açıkgöz, Sevgili Ahmet Üstündağ, Bursa’dan Çalışkan Adem Bey’in arkadaşları İlhami Arslan ve Sevgili Tiger ile geçen yalın, içten duygu akımı ile geçen bir günün sonunda güneşe veda ederek ayrılırken, sevdiğim en güzel mekanın insanların olduğu her yer, demeden geçmiyeceğim.

Engin tecrübeleri, olağanüstü kişiliği, duygu yüklü yüreğini paylaşan can güzellikteki Sevgili Mustafa Mumcu bu ilki yaşattığınız için sonsuz sevgi saygılarım sizinle.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Tatil bitti İzmir'e döndük.Yazılanları yeni okuma şansı buldum.Sizinle tanışmak gerçekten çok güzeldi.Hepimizde sanırım ilk gün heyecanı vardı.Pek fazla sohbet edemedik belki ama sizin sıcak duruşunuz bizleri uzaktanda olsa etkiledi diyebilirim :))...Şimdi bir toplantı haberi daha aldım.Bilmiyorum katılacakmısınız ama biz katılmayı arzuluyoruz.Katılırsanız sevinirim.Saygı ve sevgilerimle...

Murat GÜLCEK - Yakamoz35 
 16.08.2008 16:53
Cevap :
Görüşmek ümidiyle,sevgiyle kalın.  17.08.2008 1:05
 

Selam sevgili zirve, Türkü tadındaydı tanışmalar , sohbetler. Şahsım adına çok büyük keyif aldım. Dostlukların devam etmesi ümidiyle, Saygı ve sevgilerimle.

GÖCEKLER GÜVERİNCE 
 12.08.2008 16:02
Cevap :
Göcekler Güverince merhaba .Önce saygı ve sevgilerimi iletmek istiyorum size. Sizinle tanışmaktan onur duydum.Sizin takma isimlerinizi unutmayacağım:)Görüşmek dileğiye..  13.08.2008 10:32
 

Buluşanlara, buluşturanlara, paylaşanlara, gülüşenlere, konuşanlara ne mutlu. Aranızda olmak isterdim. Lakin; Yol uzun zaman kısa. Saygılarımla.

ikram Kali 
 07.08.2008 18:41
 

ortak duygular samimi duruşlar,orada olasım geldi.

theory 
 07.08.2008 10:05
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 363
Toplam yorum
: 1384
Toplam mesaj
: 158
Ort. okunma sayısı
: 351
Kayıt tarihi
: 09.12.07
 
 

Buca Eğitim Enstitüsü mezunuyum. Emekli öğretmenim. İzmir'de yaşıyorum. Adaletin, yalınlığın, sev..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster