Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1973 Ankara doğumluyum. Halen özel bir şirkette itfaiyeci olarak çalışıyorum. En çok keyif aldığım kitap okumak, yüzmek, gezmek zaman ve mekan farketmeksizin, masa tenisi oynamak ve voleybol.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Beni aldattın öylemi?

Sadece yeşil gözlere degil doğru kişi ile doğru kalp ile doğru sevgi ile hakedilen ile sevgiyi hakedene uğrunda ölünebilmeli o hakeden bulunduğunda. İşte bu hakeden yoksa arkasından üzülmeye göz yaşı dökmeye değmez çünkü döktüğün göz yaşları uğruna ağlanabilecek kişi olsun çünkü değmeyen için senin göz yaşların çok değerlidir kaldıramaz. Aramıza hoş geldin yeni yazılarını sabırsızlıkla bekliyorum senin her dakikan bir olay çünkü :)

21 Temmuz 2008 18:22
Gözlerimde bile yeri olmayanlar..

Bir koşula bağlı olmadığı için ve karşılığında bir şey beklenmediği için, eğer türü sevgiden farklıdır bu..Sevilen kişinin çekici bir niteliğine dayanıp, böyle bir şeyin varlığını temel olarak almadığından, çünkü türü sevgi de değildir bu.. Bu üçüncü tür sevgide,insan "bir şey olduğu için değil, bir şey olmasına rağmen sevilir..Kişi dünyanın en çirkin,en sefil,en zavallı insani olabilir.Bunlara rağmen sevilebilir.Tabii bu sevgiyle karşılaşması şartı ile.. Burada insanin, iyi, çekici, basarili ya da zengin bir konum edinerek sevgiyi kazanması gerekmiyor. Kusurlarına, cahilliğine, kötü huylarına ya da kotu geçmişine rağmen olduğu gibi, o haliyle sevilebiliyor kişi. Bütünüyle çok değersiz biri gibi görünebiliyor ama değerli gibi sevilebiliyor. Farkında olsanız da, olmasanız da,bu tur sevgi sizin için yiyecek, içecek,giysi,ev,aile,zenginlik,basari ya da ünden daha önemlidir. Bugün yaşamınızı sürdürebilmenizin nedeni Rağmen türü sevgiyi su anda yaşıyor olmanız ya da bir gün bu sevgiyi bulac

12 Temmuz 2007 14:41
 
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 16
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1191
Kayıt tarihi
: 29.05.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster