Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Mart '13

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
1677
 

Yetenek sizsiniz finalinde, küçük Baha'ya yaşatılan kabus dolu dakikalar,

Yetenek sizsiniz finalinde, küçük Baha'ya yaşatılan kabus dolu dakikalar,
 

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının finali yapıldı, Star Tv. para kazandı, Acun Medya para kazandı, yeni yetenekler ortaya çıktı. Buraya kadar herşey güzeldi de, küçük Baha Bayır'lıya yaşatılan Çin işkencesi neydi?

Stand up'cı Atalay Demirci'nin birinci olmasıyla başladı dört yaşındaki Baha'nın kabusu.

Atalay Demirci, Baha'yı kucağına alıp sahneye gelmesiyle şok yaşamaya başladı küçük Baha Bayırlı. Şaşkınlık ve korku içinde ne olduğunu anlamaya çalışırken, o görkemli sahneden dökülen kıvılcımlar korkusunu bir kat daha arttırdı. Kıvılcımlardan korunmak için sahnenin ucuna kadar gelmek zorunda kaldılar. Konveti şovu ise küçük Baha'nın kabusu gibiydi.

Teskin etmek için Atalay Demirci'nin 'ne güzel kar yağıyor'  Baha demesini bile, duyacak halde değildi, o güleryüzlü sevimli ve yetenekli Baha donup kalmıştı.

Küçük çocukları bu tür organizasyonlarda kullanmak, onların üzerinden ilgi çekmek reytingleri patlatmak ve rant elde etmek için kanallar, yapımcılar küçükleri kullanırken (RTÜK) denen , Radyo, Televizyon Üst Kurulu ne iş yapar?

Dört yaşındaki küçük Baha Bayırlı'nın psikolojisi onları ilgilendirmiyor mu?    

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Her şey para için!! Programı kanala sat, para al; reklamlardan para al; oylamayı halka yaptır, sms'ten vur parayı; halk birinciyi zaten seçmiş; ama sen ilk ikiyi bir daha oylat ki diğer adayların sms atanları da bir kez daha sms atsın, katmerli vur beline paranın! Zavallı Baha'yı kim düşünür! Şimdi de bütün ekip ZorVayvır'da! Sonra "O Gürültü Türkiye" ve yine "Yeteneksizsiniz." Benim saf ve temiz halkım da TV karşısında esir! Koskoca kanal Macun'a yaslamış sırtını gidiyor!! Nerde müzik programları, nerede belgeseller, açık oturumlar! Öyle acınası bir haldeyiz ki.. Kim atıyor o sms'leri çok merak ediyorum!! Lütfen biraz akıl serp ülkeme tanrım! Sevgiler.

Ata Kemal Şahin 
 13.03.2013 18:24
Cevap :
Ata bey, Doğru söze ne denir. Açıklamalarınız için teşekkür ederim. İnsanlarımız gaflet uykusundan uyanmamakta ısrar etmeye devam ettikçe sömürülmektende kurtulmaları mümkün görülmüyor. Sevgi ve saygılarımla..  14.03.2013 0:01
 

O bu şu para peşinde oraya kadar anlarım da anne babayı anlamam mümkün değil..Çok tatlıs evimli bir o kadar masum yavrunun kullanılmasına nasıl alet oluyorlar anlayamıyorum.Acun Medya da artık doymayanlar sınıfına geçmiş oldu. Her yükselişin bir çöküşü olacaktır. Tabiki yazıklar olsun diyorum insanların bu hale gelmesine getirilmesine...selamlarımla.

Tülay EKER 
 13.03.2013 11:51
Cevap :
Sn.Tly Ekr, Evet, insanların bu hale getirilmesine ve getirenlere yüzkere binkere yazıklar olsun.Yorum ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla.  13.03.2013 12:38
 

Çok üzüldüm Çok üzüldüm ne dyeceğimi bilemiyorum şu an bize yazıklar olsun on bin kerre yüzbin kerre yazıklar olsun Hasan Bey .

Şennur Köseli 
 12.03.2013 13:30
Cevap :
Sv.Şennur, Bizim üzüldüğümüz gibi onlarında bu durumdam üzülmesini isteriz ki bir daha böyle olaylara mehal vermesinler. Böyle büyük organizasyonlar yapılırken, çocukların etkileneceği düşünülmeli, psikologlarına danışılmalıydı. Sevgilerimle..  12.03.2013 15:52
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 463
Toplam yorum
: 695
Toplam mesaj
: 119
Ort. okunma sayısı
: 1526
Kayıt tarihi
: 03.12.07
 
 

Çevreye saygı, insanlık görevi olarak algılanmalıdır. Bankacılık ve finans yöneticiliği  uğraşım ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster