Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Ağustos '21

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
101
 

06 - 12 Eylül 2021 Astroloji

06 - 12 Eylül 2021 Haftalık Burç Astroloji: 11 Eylül Venüs ve Satürn Dikkat! 
 
11 Eylül -11 Katsayısıyla haftanın en yoğun günü olup bugünde Tr Venüs Akrep burcunda ve -2 katsayına düşüyor. Venüs Akrep burcunda pek rahat edemez. Akrep burcu gizli saklı işleri, casusları, yer altı dünyasını, ölümü, olumlu/olumsuz değişimleri, başkalarıyla ortaklaşa paylaşılan değerleri (para, miras, sigorta, vergi, vs) sembolize eder. Venüs düşük katsayıda talepkar insanları, açgözlülüğü, kararsızlığı ve dengesizliği sembolize etmektedir. Venüs aynı zamanda politikacıları, sosyal ve siyasal olayları, mal-mülk ve para konularını sembolize eder. 
 
Venüs Hafta boyu düşük katsayıda ama bilhassa 11 ve 12 Eylülde -2 seviyesine düşüyor. Venüs Transiti Terazi, Koç, Boğa, Yengeç**, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak**, Kova, Balık burçlarını olumsuz etkilerken Natal Marsı İkizler, Yay olanlara ise çeşitli fırsatlar sunabilir. 
 
11 Eylül Dünya genelinde bir takım gizli saklı işlerde, yer altı kaynaklarında (petrol, doğalgaz, vs) talepkarlıklara, açgözlülüklere, dalgalanmalara işaret etmektedir. 11 Eylülden itibaren Venüs Akrep burcunda ilerlerken yer altı kaynaklarında (petrol, doğalgaz, vs), bankacılık konularında kavgalar, çıkar çatışmaları, skandallar ortaya çıkabilir. 
 
11 Eylülde Venüsden en çok olumsuz etkiyi Yengeç ve Oğlak burçları almaktadır. 11 Eylülden itibaren Yengeç ve Oğlak burçları Tr Venüsden çift yönde olumsuz etkiler alabilir. 
 
11 Eylülde Natal Güneşi Boğa Marsı Aslan olan ülkeler de Tr Venüsden hem olumsuz etkiler alabilir hem de çevresini olumsuz yönde etkileyebilir. 
 
Kişisel olarak 11 Eylülden itibaren Tr Venüs hangi evinizdeyse o konulardan kaynaklı mal-mülk, para ve ikili ilişkiler problem çıkarabilir. Bu durum en çok Terazi burcu olan evinizi olumsuz etkileyecektir. Örneğin Tr Venüs 4.evinizdeyse (Yükselen Aslan) 3.eviniz Terazi olacağından 4.evi sembolize eden ev, aile, anne ile ilgili Venüsyen (para, ikili ilişkiler) problemler 3.evinizi yani yakınlarınızla olan ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. 
 
11 Eylülde Zayıf Fay Hatlarında Tr Venüs ve Uranüs yüzünden şiddetli Depremler de olabilir!
 
11 Eylül Asto Carto Grafide Tr Venüs ve Uranüsden olumsuz etki alan Ay ve Satürn çizgilerinin geçtiği bölgelerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak kaymaları, volkanik aktivite, yangın ve patlamalar, şiddet ve terör olayları, ülkelerde güvenlik problemeleri, sınır savaşları, ayaklanmalar, engel, yasak ve kısıtlamalar, sosyal, siyasi ve ekonomik problemler oluşabilir.
 
11 Eylülde Bunalım ve Krizleri Sembolize eden Satürn -3 Katsayısında Olacaktır! 
 
11 Eylülde Tr Venüse -3 katsayısıyla Satürn Transiti de eşlik edecektir. Hafta boyu ve bilhassa 11 ve 12 Eylülde Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak olanlar Tr Satürnden olumsuz etki alırken Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanlar Tr Satürnden bir takım fırsatlar elde edebilirler.
 
08 Eylülde Tr Güneş, Ay ve Marsın İkizler - Yay burçlarını sembolize eden şeyleri olumsuz etkilemesi yüzünden Dünyanın muhtelif yerlerinde olumsuz hava koşulları, her türlü iletişim kazaları oluşabilir. 08 Eylül yolculuklar için uygun bir gün olmayabilir. Dikkatli olmakta fayda var! 
 
10 Eylülde Tr Plüto +4 katsayısında olup Natal Marsı Oğlak, Koç**, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi**, Yay, Balık olanları olumlu etkilerken Natal Güneşi Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanları ise olumsuz yönde etkileyebilir. 
 
10 Eylülde Natal Marsı Terazi olan ülkelerin Tr Plütondan güçlendirici etkiler alması olasıdır. 1
 
10 Eylülde Tr Plüton hangi evimizdeyse o konulardan kaynaklı olumlu/olumsuz etkiler alabiliriz. Örneğin Natal Marsınız İkizler olup Tr Plüton 6.evinizdeyse sağlık, çalışanlarınız, iş arkadaşlarınızdan kaynaklı Plütonik (keskin, nüfuz edici, ıslah edici) etkiler alabilirsiniz. Bu durum Akrep burcu olan 4.evinizi olumlu etkileyebilir.
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsayısını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. https://www.facebook.com/MediaCat25 
 
Yükselen Koç -----------------------------------
(11, 12 Eylül 8.ev Venüs, 11.ev Satürn Dikkat)
Yükselen Boğa -----------------------------------
(11, 12 Eylül 7.ev Venüs, 10.ev Satürn Dikkat)
Yükselen İkizler -----------------------------------
(11, 12 Eylül 6.ev Venüs, 9.ev Satürn Dikkat)
Yükselen Yengeç -----------------------------------
(11, 12 Eylül 5.ev Venüs, 8.ev Satürn Dikkat)
Yükselen Aslan -----------------------------------
(11, 12 Eylül 4.ev Venüs, 7.ev Satürn Dikkat)
Yükselen Başak -----------------------------------
(11, 12 Eylül 3.ev Venüs, 6.ev Satürn Dikkat)
Yükselen Terazi -----------------------------------
(11, 12 Eylül 2.ev Venüs, 5.ev Satürn Dikkat)
Yükselen Akrep -----------------------------------
(11, 12 Eylül 1.ev Venüs, 4.ev Satürn Dikkat)
Yükselen Yay -----------------------------------
(11, 12 Eylül 12.ev Venüs, 3.ev Satürn Dikkat)
Yükselen Oğlak -----------------------------------
(11, 12 Eylül 11.ev Venüs, 2.ev Satürn Dikkat)
Yükselen Kova -----------------------------------
(11, 12 Eylül 10.ev Venüs, 1.ev Satürn Dikkat)
Yükselen Balık -----------------------------------
(11, 12 Eylül 9.ev Venüs, 12.ev Satürn Dikkat)
ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 572
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1822
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster