Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Temmuz '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
3068
 

10 - 16 Ağustos 2015 Haftalık burç astroloji: 12, 13 Ağustos Aslan, Başak ve Yaylar Dikkat !

10 - 16 Ağustos 2015 Haftalık burç astroloji: 12, 13 Ağustos Aslan, Başak ve Yaylar Dikkat !
 

haftalık burç


Aylar öncesinden yaptığımız hem yıllık hem de haftalık yorumlarımızda 30 Temmuza dikkat çekmiş ve bu günün -15 katsayısıyla Temmuz ayının en yoğun günü olabileceğini deprem, terör saldırıları gibi ülke güvenliğini olumsuz etkileyebilecek şeylerin meydana gelebileceğini söylemiştik. Gerçekten de 30 Temmuz günü Akdenizde 5.2 ve 4.4 olmak üzere 2 deprem, Van.da 3.2 şiddetinde deprem, MIT binasına bombalı saldırı, Diyarbakırda 2 polis, Şırnakta 3 asker şehit, Ankara - İran trenine ve yük trenine bombalı saldırı, İstanbul'da askeri tabura saldırı oldu. Ayrıca bireysel açıdan da Koçları -2 katsayısıyla olumsuz etkileyen Tr Uranüs yüzünden Koç burcu olan HDP Başkanı Demirtaşa da soruşturma açıldı. Eh daha ne olsun ! Bunlar sadece basına yansıyanlardı. Zaten gerilen ok 30 Temmuzda yaydan çıkmış oldu. Daha önümüzde 26 Ağustos (-18) var. Bu durum Ekim ayına kadar sürebilir. Ekim ayından sonra transitlerin durumu tam değil ama biraz hafifleyecek inşallah ! (2015 Ağustos burç)

 

13 Ağustos Perşembe toplam -13 katsayısıyla haftanın en yoğun günü sayılmaktadır. Bu günde Güneş, Ay, Venüs, Mars Aslanda, Merkür, Jüpiter Başakda, Satürn Akrepde, Uranüs Koçda, Neptün BAlıkda, Plüto Oğlakda düşük katsayıda bulunmaktadır. Şöyle bir bakınca bütün gezegenlerin düşük katsayıda olduğunu görmekteyiz. Bu olumsuz etkiden en çok Aslan, Başak ve Yay burcunu sembolize eden şeyler nasibini alabilir. Çünkü Aslan burcunda bir gezegen yığılması vardır (Güneş, Ay, Venüs, Mars Aslanda) ve hepsi de düşük katsayıdadır. Haftanın en düşük katsayıdaki gezegeni ise Başak burcundaki Jüpiterdir (-3). Jüpiter 12 ve 13 Ağustos günleri Başak burcunda -3 katsayısında olacaktır. Jüpiterin Aslandan Başak burcuna geçişi de 12 Ağustos günü olacaktır. Bu tablodan Natal Güneşi Aslanda ve Natal Marsı Başak burcunda olan Amerikan Başkanı Obamanın daha çok etkilenebileceği ortaya çıkıyor. (Ağustos 2015 burç)

Obamanın Natal Güneşi Aslanda ve Aslanın yöneticisi Tr Güneş de yine Aslan burcunda düşük katsayıda olduğundan Obama kendisini baskın bir şekilde ifade edebilir. Obamanın Natal Marsı Başak burcunda ve Başak burcunun yöneticisi Tr Merkür de yine Başakda düşük katsayıda olduğundan hareket ve davranışlarında iki yüzlülük, aşırı titizlik yada kurnazlık oluşabilir. Obamanın bu olumsuz hareketleri kendisi gibi Natal Güneşi veya Marsı Aslan veya Başak burcundan kişileri (Fransa Başkanı Hollande, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Başkanı Barzani, Suriye Başkanı Esad, Başbakan Davutoğlu, Hizbullah lideri Hasan Nasrallah, vs), ülkeleri (Çin, İsrail, Suudi arabistan, Kuveyt, Almanya, Fransa, İtalya, Kıbrıs Rum Kesimi, KKTC, Ermenistan, Mısır, Yemen, Ukrayna, Makedonya), grupları (AKP, CHP, PYD) yada şeyleri (Nüfuzlu ve tanınmış kişiler, liderler, gençler, spekülatif konular Borsa, altın, döviz, Her türlü iletişim, her türlü hizmet, ticari konular, komşu ülkeler, vs) olumsuz etkileyebilir. (haftalık burç)

Bu arada Obamanın hareket ve davranışları Başak burcundaki Tr Jüpiterden olumsuz etkiler alabilir. Bunun sonucunda Obamanın hareket ve davranışları Natal Güneş ve Marsı Yay burcunda olan ve Tr Jüpiteri simgeleyen kişiler (Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Merkel, Irak eski Başkanı Celal Talabani, İran Başkanı Hasan Ruhani, vs), ülkeler (Rusya, Yunanistan, Kürdistan), gruplar (HDP, PKK, AKP) yada şeyler (Din, inanç ve felsefeyele ilgili konular, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle ilgili konular) tarafından olumsuz etkiler alabilir. (haftalık astroloji)

Örneğin Obama Cumhurbaşkanı Erdoğandan, Rusya Başkanı Putinden veya İran Başkanı Hasan Ruhaniden olumsuz etkiler alabilir ve kendisi de Suriye Başkanı Esadı olumsuz etkileyebilir. Yukarda verilen isimlerden başka kombinasyonlar da çıkabilir. Yada Amerikan başkanı Obama kendi ülkesiyle ilgili hukuk ve yasalardan olumsuz etkiler alabilir. Bu yüzden de ülkedeki gençleri olumsuz etkileyebilecek kararlar alabilir. (Ağustos astroloji)

Örnek olarak Amerikan Başkanı Obamayı aldım çünkü etkiler en yukardan aşağıya doğru kelebek etkisiyle meydana çıkmaktadır. (2015 Ağustos burç)

13 Ağustos günü :

                       Güneş <-> Aslan (Güneş)
                                Ay -> Aslan
                          Venüs -> Aslan
Uranüs -> Koç (Mars) -> Aslan

Merkür <-> Başak (Merkür)
Jüpiter -> Başak

Satürn <-> Akrep (Plüto)

Nepütn <-> Balık (Neptün)

Not: Güneş burcu kadar Mars burcu da çok önemlidir. Natal Güneş ve Mars kişiyi ortaya koyan gezegenlerdir. Bu yüzden aşağıda Natal Güneşin yanı sıra bir çok ünlünün Natal Marsları da baz alınmıştır. Astrolojiden iyi verim alabilmek için Güneş burcunuzun haricinde diğer gezegenlerinizin de burcunu bilirseniz daha iyi olur. Bunun için Astrolog 5.4 gibi bedava yazılımları indirebilirsiniz. Natal gezegenler sizi siz yapan gezegenlerdir. Transitler ise karşılaşabileceğiniz kişi ve olaylardır. (Ağustos 2015)

Güneş Aslanda düşük katsayıda

Güneşi (Aslan burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Aslan burcundan ünlüler: Obama, Fransa Başkanı Hollande, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Başkanı Barzani, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Abdulah Öcalan
- Güneşi yada Marsı Aslan burcundan ülkeler: Çin, İsrail, Kıbrıs Rum Kesimi, Suudi arabistan, Kuveyt
- Güneşi yada Marsı Aslan burcundan partiler, gruplar: AKP, CHP
- Aslan burcunu (Güneşi) simgeleyen şeyler: Nüfuzlu ve tanınmış kişiler, liderler, gençler, spekülatif konular (Borsa, altın, döviz)

Güneşi simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar gurur, kibir, egoistlik ve baskınlığa yol açabilirler. Bu durum yine Güneşi simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Güneşi simgeleyen şeylerde gurur, kibir, baskınlık, yetersizlik ve egoistlik olabilir. (Ağustos 2015 )

 

 

Örneğin spekülatif konularda (Borsa, vs) egoistlik, baskınlık yada yetersizlik olabilir. Yada Obama Netanyahuyu veya Barzaniyi olumsuz etkileyebilir. AKP ve CHP birbirlerini olumsuz etkileyebilir.Obama ve Çin birbirlerini olumsuz etkileyebilir. Yukardaki örneklerden oluşacak anlamlı kombinasyonlar çoğaltılabilinir. (Ağustos 2015 burç)

Ay Aslanda düşük katsayıda

Ay.ı (Yengeç burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Yengeç burcundan ünlüler: Almanya Başbakanı Merkel, aktivist Julian Assange, Türkmenistan Başbakanı Muhammedov
- Güneşi yada Marsı Yengeç burcundan ülkeler: Amerika, İngiltere, Irak, Mısır, Nijerya
- Güneşi yada Marsı Yengeç burcundan partiler, gruplar: IMF (Para Fonu), FED (Federal Rezerv), BM (Birleşmiş Milletler)
- Yengeç burcunu (Ay.ı) simgeleyen şeyler: Vatani konular, ülke güvenliği, üretimle ilgili konular

Ay.ı simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar aşırı hassasiyete, güvenlik problemlerine yada verimsizliğe yol açabilirler. Bu durum Güneşi simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Ay.ı simgeleyen şeylerde gurur, kibir, baskınlık, yetersizlik ve egoistlik olabilir. (haftalık burç)

Örneğin aktivist Julian Assange bu günde güvenlik problemlerine yol açabileceğinden Obama'yı olumsuz etkileyebilir. Vatani konularda ise baskınlık ve egoistlik hüküm sürebilir. (haftalık astroloji)

Venüs Aslanda düşük katsayıda

Venüsü (Boğa ve Terazi burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundan ünlüler: Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Kürdistan Başkanı Barzani
- Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundan ülkeler: İngiltere, İsrail, Çin, Almanya, Fransa, Türkiye, Suriye, Suudi Arabistan, Nijerya, Makedonya
- Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundan partiler, gruplar: HDP
- Boğa ve Terazi burcunu (Venüsü) simgeleyen şeyler: Mal-mülk, para ve toprak paylaşımıyla ilgili konular, sosyal, siyasi ve diplomatik konular

Venüsü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar talepkarlığa, yavaşlamaya yada kararsızlığa yol açabilirler. Bu durum Güneşi simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Venüsü simgeleyen şeylerde gurur, kibir, baskınlık, yetersizlik ve egoistlik olabilir. (Ağustos astroloji)

Örneğin Putin yada Netanyahu her zamankinden daha talepkar olabilirler ve bu durum Aslan burcunda olan ve Güneşi simgeleyen Obamayı olumsuz etkileyebilir. HDP'de de bir talepkarlık olabilir. Bu durumdan AKP yada CHP olumsuz etkilenebilir. Mal-mülk ve toprak paylaşımıyla ilgili yada para konularıyla veya siyasi konularla ilgili baskınlıklar ve egoistlikler olabilir. (2015 Ağustos burç)

Mars Aslanda düşük katsayıda

Marsı (Koç burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Koç burcundan ünlüler: HDP Başkanı Selahattin Demirtaş, Abdullah Öcalan, PYD Başkanı Salih Müslim
- Güneşi yada Marsı Koç burcundan ülkeler: Filistin, İran, Irak
- Güneşi yada Marsı Koç burcundan partiler, gruplar: Işid, DHKP-C, NATO
- Koç burcunu (Marsı) simgeleyen şeyler: Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler

Marsı simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar kavga, tartışma yada saldırganlıklara yol açabilirler. Bu durum Güneşi simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Marsı simgeleyen şeylerde gurur, kibir, baskınlık, yetersizlik ve egoistlik olabilir. (2015 haftalık burç)

Örneğin Selahattin Demirtaş yada Abdullah Öcalan veya Salih Müslim her zamankinden daha agresif olabilirler ve bu durumdan Güneşi ve Aslan burcunu simgeleyen AKP olumsuz etkilenebilir. Işid ise başta Obama olmak Güneşi simgeleyen diğer ünlüleri ve ülkeleri olumsuz etkileyebilirler. Ayrıca Işid gençleri de olumsuz etkilemeye devam edebilir. Bu arada olasılık dışı mı bilemiyorum ama Işidin İsraili de olumsuz etkilemesi söz konusu olabilir. Çünkü Mars Aslanda ve İsrailin her ne kadar Güneşi Boğada olsa da Marsı Aslanda bulunmaktadır. Asker, polis ve güvenlik birimleri içinde de baskınlık, yetersizlik ve egoistlikten kaynaklı olumsuz şeyler olabilir. (Ağustos 2015)

Uranüs Koçda düşük katsayıda

Uranüsü (Kova burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Kova burcundan ünlüler: HDP Başkanı Selahattin Demirtaş, aktivist Julian Assange
- Güneşi yada Marsı Kova burcundan ülkeler: Rusya, Japonya, Yunanistan, Kürdistan, Libya
- Güneşi yada Marsı Kova burcundan partiler, gruplar: HüdaPar, MHP
- Kova burcunu (Uranüsü) simgeleyen şeyler: Grup ve organizasyonlar, plan ve projeler, teknolojik konular, özgürlükçü ve hümanist kişiler

Uranüsü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar huzursuzluklara, asilik ve aykırılıklara yol açabilirler. Bu durum Marsı simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Uranüsü simgeleyen şeylerde kavga, tartışma ve saldırganlıklar olabilir. (Ağustos 2015 burç)

Örneğin Selahattin Demirtaş her zamankinden daha huzursuz yada asi olabilir. Bu durumdan hem kendisi hem de Abdullah Öcalan gibi Koç burcundan kişiler olumsuz etkilenebilir. Grup ve organizasyonlar içinde de huzursuzluklar yada asilikler olabilir. Bu durumdan asker, polis ve güvenlik birimleri olumsuz etkilenebilir. MHP içinde de huzursuzluklar ve aykırılıklar olabilir. Bu durumdan Selahattin Demirtaş, Abdullah Öcalan gibi Koç burcundan kişiler olumsuz etkilenebilir. (Ağustos astroloji)

Merkür Başakda düşük katsayıda

Merkürü (İkizler ve Başak burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundan ünlüler: Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, KKTC Başkanı Mustafa Akıncı, Suriye Başkanı Esad, Başbakan Davutoğlu, MHP Başkanı Bahçeli, Hizbullah lideri Hasan Nasrallah
- Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundan ülkeler: Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Kıbrıs Rum Kesimi, KKTC, Ermenistan, Mısır, Yemen, Kuveyt, Ukrayna, Makedonya
- Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundan partiler, gruplar: CHP, TÜRAŞ, PYD
- İkizler ve Başak burcunu (Merkürü) simgeleyen şeyler: Her türlü iletişim (konuşma, yazışma, bilgi, belge, antlaşma), her türlü hizmet (sağlık, eğitim, ulaşım), işçi ve çalışanlar, ticari konular, komşu ülkeler

Merkürü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar iletişimsizliklere, aşırı titizliğe, kurnazlık ve hilekarlıklara yol açabilirler. Bu durum yine Merkürü simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Merkürü simgeleyen şeylerde iletişimsizlikler, aşırı titizlik, kurnazlık ve hilekarlıklar olabilir. (2015 Ağustos burç)

Örneğin Obama, Çipras, Esad, Başbakan Davutoğlu veya MHP Başkanı Bahçeli aşırı titiz yada kurnaz olabilirler. Bu durum hem kendilerini hem de diğer Merkürü simgeleyen ünlüleri olumsuz etkileyebilir. Her türlü iletişimde (konuşma, yazışma, bilgi, belge, vs), her türlü hizmette (sağlık, eğitim, ulaşım, vs) iletişimsizlik, aşırı titizlik yada kurnazlık olabilir. Ulaşımla ilgili problemler olabilir. Her türlü bilgi ve belgede kurnazlık ve hilekarlık olabilir. Komşu ülkelerde de iletişimsizlik yada kurnazlık olabilir. (2015 haftalık burç)

Jüpiter Başakda düşük katsayıda

Jüpiteri (Yay burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Yay burcundan ünlüler: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül, CHP Başkanı Kılıçdaroğlu, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Merkel, Irak eski Başkanı Celal Talabani, İran Başkanı Hasan Ruhani
- Güneşi yada Marsı Yay burcundan ülkeler: Rusya, Yunanistan, Kürdistan
- Güneşi yada Marsı Yay burcundan partiler, gruplar: HDP, PKK, AKP
- Yay burcunu (Jüpiteri) simgeleyen şeyler: Din, inanç ve felsefeyele ilgili konular, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle ilgili konular

Jüpiteri simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar abartılı davranışlara (kaba, savurgan, sorumsuz, fanatik) yol açabilirler. Bu durum Merkürü simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Jüpiteri simgeleyen şeylerde iletişimsizlikler, aşırı titizlik, kurnazlık ve hilekarlıklar olabilir. (Ağustos 2015)

Örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğanın abartılı davranışları olabilir. Bu durumdan da Merkürü simgeleyen Obama, Esad, Başbakan Davutoğlu, MHP Başkanı Bahçeli olumsuz etkilenebilir. Yada Putinin veya İran Başkanı Hasan Ruhaninin abartılı davranışları Obamayı olumsuz etkileyebilir. AKP'nin de CHP'yi olumsuz etkileme olasılığı mevcut. Din ve inançlarla ilgili konularda yada hukuk ve yasalarla ilgili konularda kurnazlık ve hilekarlıklar olabilir. (Ağustos 2015 burç)

Satürn Akrepde düşük katsayıda

Satürnü (Oğlak burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan ünlüler: CHP Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Başkanı Bahçeli, KKTC Başkanı Mustafa Akıncı
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan ülkeler: İtalya, Tunus
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan partiler, gruplar: HüdaPar, IMF, FED (Federal Rezerv)
- Oğlak burcunu (Satürnü) simgeleyen şeyler: İş, Meslek, kariyerle ilgili konular, Başkan, patron ve otorite sahipleri

Satürnü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar bunalımlara, engel, yasak ve aksiliklere yol açabilirler. Bu durum Plütonu simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Satürnü simgeleyen şeylerde olumsuz değişimler (ölüm, yıkım, vs) olabilir. (Ağustos astroloji)

Örneğin CHP Başkanı Kılıçdaroğlu yada MHP Başkanı Bahçelinin korku, kaygı ve kuşkuları çoğalabilir. Bu durumdan Marsı Akrepde olan MHP yada Güneşi Akrepde olan Türkiye olumsuz etkilenebilir. IMF ve FED de bunalılara sebep olabilir. Bu durumdan AB (Avrupa Birliği) yada Türkiye olumsuz etkilenebilir. Başkan, patron ve otorite sahiplerinde de ölüm, yıkım gibi olumsuz değişimler olabilir. (haftalık astroloji)

Plüton Oğlakda düşük katsayıda

Plüto (Akrep burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Akrep burcundan ünlüler: Abdullah Gül, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Suriye Başkanı Esad, Irak eski Başkanı Celal Talabani, İran Başkanı Hasan Ruhani
- Güneşi yada Marsı Akrep burcundan ülkeler: Japonya, Filistin, Türkiye, KKTC, Türkmenistan
- Güneşi yada Marsı Akrep burcundan partiler, gruplar: MHP, AB (Avrupa Birliği), BM (Birleşmiş Milletler), TÜPRAŞ
- Akrep burcunu (Plütonu) simgeleyen şeyler: Gizli saklı işler ve gruplar, bankacılık konuları, yer altı ve üstü kaynaklar (petrol, doğalgaz, madenler, barajlar, vs)

PLütonu simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) yol açabilirler. Bu durum Satürnü simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Plütonu simgeleyen şeylerde bunalımlar, engel, yasak ve aksilikler olabilir. (haftalık burç)

Örneğin Türkiye yada Filistin bir takım olumsuz değişimlere yol açabilirler. MHP de bir takım olumsuz değişimlere yol açabilir. Bu durumdan MHP Başkanı Bahçeli yada CHP Başkanı Kılıçdaroğlu olumsuz etkilenebilir. AB yada BM de bir takım olumsuz değişimlere yol açabilirler. Bu durumdan da IMF veya FED olumsuz etkiler alabilir. Gizli saklı işlerde, gruplarda, bankacılık konularında, ülkenin yer altı ve üstü kaynaklarında (petrol, doğalgaz, madenler, vs) bunalımlar, engel, yasak ve aksilikler olabilir. Yer altındaki fay hatlarında sonradan deprem yapmak üzere önemli bir baskı oluşabilir. (2015 haftalık burç)

Neptün Balıkda düşük katsayıda

Neptünü (Balık burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Balık burcundan ünlüler: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, PYD Başkanı Salih Müslim
- Güneşi yada Marsı Balık burcundan ülkeler: İran, Yemen, Tunus
- Güneşi yada Marsı Balık burcundan partiler, gruplar: Işid, DHKP-C, PYD
- Balık burcunu (Neptünü) simgeleyen şeyler: Büyük kurum ve kuruluşlar (Hastaneler, hapishaneler, vakıflar, üniversiteler, özel şirketler, kamu kurumları), Başka devletler, bağımlılık yaratan maddeler (ilaç, alkol, uyuşturucu vs) yada alışkanlıklar

Neptünü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar bulanık olaylara, karışıklıklara, aldanmalara, belirsizliklere yol açabilirler. Bu durum yine Neptünü simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Neptünü simgeleyen şeylerde bulanık olaylar, karışıklıklar, aldanmalar ve belirsizlikler olabilir. (Ağustos 2015 )

Örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğan yada Başbakan Davutoğlu veya PYD Başkanı Salih Müslim bulanık olaylara, karışıklık ve belirsizliklere yol açabilirler. Balık burcundan ünlüler yine Balık burcundan ünlülerin yada kendilerinin aldanmasına yol açabilirler. Işid yada PYD veya İran bulanık olaylara neden olabilirler. Büyük kurum ve kuruluşlar (Kamu yada özel şirketler veya vakıflar) içinde bulanık kimin yaptığı belli olmayan olaylar olabilir. Hastaneler içinde dikkatsizlik yüzünden salgın hastalıklara neden olabilir. Veya psikolojisi bozuk kişilerin neden olacağı olaylarda artışlar olabilir (İntihar bombacısı, vs). Bağımlılık yapan maddelerde (uyuşturucu, ilaç, alkol, vs) dikkatsizlik yüzünden ölümler aratbilir yada baskınlar çoğalabilir. Başka devletler diğer devlet kurumlarını olumsuz etkileyebilir. (Ağustos astroloji)

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/07/10-16-agustos-2015-haftalk-burc.html

 

Etkisi en çok hissedilecek Natal gezegenler ve etkileri

Koç Bütün bir hafta Koç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Kova burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Koç burcundaysa o konularda biraz agresif olma olasılığınız mevcut.
11, 12, 13, 14, 15, 16 Ağustos Koç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Boğa Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Boğa burcundaysa o konularda biraz talepkar yada kararsız davranma olasılığınız mevcut.
11, 12, 13, 14, 15, 16 Ağustos Boğa burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

İkizler 15 Ağustos İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
10, 12, 13, 14, 15 Ağustos hangi Natal gezegenleriniz İkizler burcundaysa o konularda iletişimsiz ve biraz kurnaz davranma olasılığınız mevcut.
10, 12, 13, 14, 15 Ağustos İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler, Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
12, 13, 14, 15, 16 Ağustos İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Yengeç 12, 13, 15 Ağustos hangi Natal gezegenleriniz Yengeç burcundaysa o konularda aşırı hassas yada güvensiz davranma olasılığınız mevcut.
12 Ağustos Yengeç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
13 Ağustos Yengeç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
15 Ağustos Yengeç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler, Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Aslan 11, 12, 13, 14, 15, 16 Ağustos hangi Natal gezegenleriniz Aslan burcundaysa o konularda biraz egoist ve aşırı gururlu davranma olasılığınız mevcut.
11, 12, 13, 14, 15, 16 Ağustos Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
13 Ağustos Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Boğa, Terazi, Koç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
10, 11 Ağustos Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Başak 15 Ağustos Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
10, 12, 13, 14, 15 Ağustos hangi Natal gezegenleriniz Başak burcundaysa o konularda iletişimsiz, aşırı titiz ve kurnaz davranma olasılığınız mevcut.
10, 12, 13, 14, 15 Ağustos Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler, Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
12, 13, 14, 15, 16 Ağustos Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Terazi Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Boğa burcundaysa o konularda biraz talepkar yada kararsız davranma olasılığınız mevcut.
11, 12, 13, 14, 15, 16 Ağustos Terazi burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Akrep Bütün bir hafta Akrep burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Oğlak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Akrep burcundaysa o konularda biraz katı yada biraz kıskanç davranma olasılığınız mevcut.

Yay 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 Ağustos hangi Natal gezegenleriniz Yay burcundaysa o konularda biraz sorumsuz, savruk yada tembel davranma olasılığınız mevcut.
11 Ağustos Yay burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
12, 13, 14, 15 Ağustos Yay burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler, Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Oğlak Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Oğlak burcundaysa o konularda bunalımlı ve kuşkucu davranma olasılığınız mevcut.
Bütün bir hafta Oğlak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Akrep burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Kova Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Kova burcundaysa o konularda huzursuz ve aykırı davranma olasılığınız mevcut.
Bütün bir hafta Kova burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Koç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Balık 10, 12, 13, 14, 15, 16 Ağustos hangi Natal gezegenleriniz Balık burcundaysa o konularda biraz aldatıcı, dikkatsiz, düşüncesiz davranma olasılığınız mevcut.
10, 12, 13, 14, 15, 16 Ağustos Balık burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Balık burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.


  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 607
Toplam yorum
: 38
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1738
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster