Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Ekim '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
2903
 

10 - 16 Ekim 2016 Haftalık burç astroloji: 11 Ekim Ay, Satürn Süper, 13 Ekim Marsa dikkat!

10 - 16 Ekim 2016 Haftalık burç astroloji: 11 Ekim Ay, Satürn Süper, 13 Ekim Marsa dikkat!
 

haftalık astroloji


11 Ekim Ay ve Satürn +4 katsayısı ile öncelikli olarak Koç, İkizler, Aslan, Terazi, Yay, Kova burçlarını sembolize eden şeyleri son derece olumlu etkileyebilir. Natal Marsı Terazi olan Türkiye de Satürnü (Oğlak) sembolize eden Rusyadan Satürn bazında (otorite sahibi kişiler), Ay.ı (Yengeç) sembolize eden Amerika'dan Ay bazında (ülke güvenliği) son derece olumlu etkiler alabilir. Bilindiği üzere 11 Ekimde Rusya başkanı Putin de Türkiye'ye gelecektir. Türkiye kişi bazında değil ama devlet bazında Rusya ve Amerikadan olumlu etkiler alabilir. 11 Ekimde kişisel olarak Natal gezegenleri Yengeç veya Oğlak olanların Ay veya Satürn transiti hangi evlerine denk geliyorsa o evin konularında enerjileri artabilir. Natal Marsı Koç, İkizler, Aslan, Terazi, Yay, Kova olanlar da 11 Ekimde Ay ve Satürn transitleri hangi evlerinde ise o evin konularından son derece olumlu etkiler alabilir. (Ekim 2016 burç)

13 Ekim Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burçlarını sembolize eden şeyler Marsdan olumsuz etkiler alırken Boğa, Başak, Akrep, Balık burçlarını sembolize eden şeyler Marsdan son derece olumlu etkiler alabilir. Dünya genelinde Bangladeş, Venezuella, Filipinler, Irak, Suriye, Nijerya gibi ülkeler NATO, IMF, FED gibi gruplar Marsdan yani öfkeli ve savaşçı kişilerden, asker, polis ve güvenlik birimlerinden, yeni başlangıçlardan Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık burçlarından, Natal Güneşi ve/veya Marsı Koç burçlarından, ABD Başkanı Obama'dan, Kuzey Kore'den, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi'den, Suriye Başkanı Esad'dan, IMF Başkanı Christine Lagarde'dan, Işid'den, İran'dan, PYD'den son derece olumsuz etkiler alabilir. (haftalık burç)

Özellikle 13 Ekim günü Işid Mars bazında Irak ve Suriyeye yada NATO'ya son derece olumsuz etkiler verebilir. Ancak her ne kadar Işid'in Natal Marsı, Oğlak burcundaki Mars transitinden olumlu etki alsa da Natal Güneşi Koç olduğundan Mars (asker, polis ve savaşçı insanlar) transitiyle ilgili konularda içsel çatışma yaşayabilir. Yani hem kendi kendine hem de Irak ve Suriyeye olumsuz etki verebilir. Türkiye açısından incelersek, Türkiye'nin Natal Marsı Terazi yani askeri gücü Terazi burcunda olduğundan Mars transitinden olumsuz etki alırken Jüpiter transitinden ise olumlu etki almaktadır. Yani Türkiye'nin askeri gücü bir yandan ilerlerken bir yandan da Marsdan ve Marsı sembolize eden Işid'den son derece olumsuz etkiler alabilir. (Ekim astroloji)

Bütün bir hafta Natal Güneşi Yengeç olan Amerika ve Natal Güneşi Oğlak olan Rusya'nın da Mars transitine Işid ve/veya İran'a, öfkeli ve saldırgan kişilere son derece dikkat etmeleri gerekebilir. Işid saldırıları Amerika ve Rusya'nın da keyfini kaçırabilir. (haftalık astroloji)

Bütün bir hafta kişisel olarak Mars transiti hangi evinizdeyse o konularda kavga ve tartışmalardan uzak durmanız gerekebilir. Bilhassa Natal Güneş ve Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanların Mars transitine daha çok dikkat etmesi gerekebilir. Mars transiti Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcundaki evlerinizi olumsuz etkilerken Boğa, Başak, Akrep, Balık burcundaki evlerinizi ise son derece olumlu etkileyebilir. Dünya genelinde bütün bir hafta Mars transiti gizli saklı işleri, yer altı kaynaklarını olumlu etkilerken askeri konuları, vatani konuları, ülke güvenliklerini, sosyal ve siyasi ilişkileri, ülkeleri yöneten kişileri olumsuz olarak etkileyecektir. (2016 Ekim burç)

Jüpiter hafta içi yüksek katsayıda olup Terazi, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Akrep, Oğlak, Kova burçlarını sembolize eden şeyleri olumlu etkilerken ne yazık ki Başak ve Balık burçlarını olumsuz etkilemeye devam edecektir. Örneğin Natal Güneşi ve Marsı Başak, Balık olan Ukrayna, Kırgızistan gibi ülkeler, PYD gibi gruplar Jüpiteri sembolize eden yada Jüpiterden olumlu etki alan Natal Marsı Terazi, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Akrep, Oğlak, Kova olan ülke, grup ve kişilerden olumsuz etkiler alabilir. Örneğin PYD, Natal Marsı Terazi olan Türkiye'den, Ukrayna ise Natal Marsı Kova olan Birleşik Rusya Partisinden yada Natal Marsı Koç olan NATO'dan olumsuz etki alabilir. (2016 haftalık burç)

Venüs transiti bütün hafta boyunca düşük katsayıda olacağından 10, 11 Ekim günleri Akrep, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Oğlak, Kova, Balık burcunu sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyebilir. 12, 13, 14, 15, 16 Ekim günleri ise Akrep, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Yay, Oğlak, Balık burçlarını sembolize eden şeyler olumsuz etki alabilir. Bütün bir hafta boyunca Akrep, Boğa, Yengeç, Başak, Oğlak, Balık burçları Venüs transiti hangi evlerindeyse o konulara dikkat etmek zorunda kalabilirler. Dünya genelinde İngiltere, Kanada, Kuzey Kore, Ukrayna, Kırgızistan, KKTC, Türkmenistan, İtalya, Tayvan, Tunus gibi ülkeler, AB, BM, IMF, FED gibi kuruluşlar, PYD gibi gruplar, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif gibi kişiler Venüs transitini sembolize eden sosyal ve siyasi konulardan, mal-mülk, para ve toprak paylaşımlarından olumsuz etkiler alabilirler. (Ekim 2016)

10, 11 Ekim günleri Hillary Clinton Venüsü sembolize sosyal ve siyasi konulardan, parasal konulardan, Natal Marsı Terazi olan Türkiye'den yada Natal Güneşi Terazi olan Rusya Başkanı Putin'den olumsuz etkiler alabilir. (Ekim 2016 burç)

12, 13, 14, 15, 16 Ekim günleri Venüs transitinden Amerika, Rusya gibi ülkeler, Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu, Abdullah Gül, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Başkanı Hasan Ruhani gibi kişiler de olumsuz etkiler alabilirler. Örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğan Venüsü sembolize eden Natal Marsı Boğa burcunda olan Fetullah Gülen'den, Natal Güneşi Terazi olan Amerikalı Savcı Preet Bharara'dan, Natal Marsı Terazi olan Rıza Zarrab'dan sosyal ve siyasi konular bazında olumsuz etkiler alabilir. 12, 13, 14, 15, 16 Ekim günleri Amerika ve Rusya'nın da sosyal ve siyasi konular bazında Venüsü sembolize eden İngiltere, İsrail, Belçika, Almanya, Fransa, Çin, Suriye, Suudi Arabistan, Türkiye, Brezilya gibi ülkelerden Irak Başbakanı Haydar el-Abadi'den, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani'den, Rusya Başkanı Putin'den, İngiltere Başbakanı Theresa May'den, İsrail Başbakanı Netanyahu'dan olumsuz etki alması olasıdır. (Ekim astroloji)


*** Özet Transitler ***

Bütün bir hafta Irak ve Suriye gibi Marsdan olumsuz etki alan ülkelerin Işid, İran gibi ülke ve gruplara, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi ve/veya Suriye Başkanı Esad gibi kişilere dikkat etmeleri gerekebilir. NATO'nun da Işid, İran, Kuzey Kore'ye Mars bazında dikkat etmesi gerekebilir. Bu arada Işid, İran gibi ülkelerin Mars bazında (askeri konularda) içsel çatışma yaşaması olasıdır. (Bakınız Mars Transiti Bölümü)

10, 11, 12, 13, 14 Ekim PYD'nin Jüpiter bazında (hukuk ve yasalar, yabancı ülke ve kültürler, vs) Türkiye'den olumsuz etki almaya devam etmesi beklenebilir. CHP'nin Jüpiter bazında içsel çatışma yaşaması olasıdır. Suriye Başkanı Esad'ın da Jüpiter bazında (hukuk ve yasalar, vs) içsel çatışma/ikilem yaşaması olasıdır. 15, 16 Ekim Işid, İran, Irak, Türkiye, NATO, AB, BM gibi ülke ve grupların Jüpiter bazında Rusya'ya, Rusya Başkanı Putin'e, PKK'ya, İran Başkanı Hasan Ruhani'ye dikkat etmeleri gerekebilir. 15, 16 Ekim Türkiye'nin PKK saldırılarına, Kürdistan Bölgesel Yönetimine, Rusya ve Rusya Başkanı Putine dikkat etmesi gerekebilir. Işid'in de Rusya ve Rusya Başkanı Putine, Cumhurbaşkanı Erdoğana ve Almanya Başbakanı Angela Merkele dikkat etmesi gerekebilir. Bu arada NATO'nun Rusya ve Rusya Başkanı Putinden Jüpiter bazında olumsuz etkiler alması olasıdır. (Bakınız Jüpiter Transiti Bölümü)

10, 11 Ekim Hillary Clinton, Fetullah Gülen, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Obama, Suriye Başkanı Esad, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kuzey Kore Lideri Kim Jong gibi kişiler Venüs bazında (sosyal, siyasi ve mal-mülk, para, toprak paylaşımları) olumsuz etkiler alabilirler. 12, 13, 14, 15, 16 Ekim Cumhurbaşkanı Erdoğan Venüs bazında Rıza Zarrab'dan, Fetullah Gülen'den, Amerikalı Savcı Preet Bharara'dan, Rusya Başkanı Putin'den olumsuz etkiler alabilir. Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Binali Yıldırım, Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener, Sinan Ogan gibi kişiler de Venüs bazında HDP'den olumsuz etkiler alabilir. Amerika, Rusya, İngiltere, AB, BM, IMF, FED gibi ülke ve kuruluşlar Venüs bazında (sosyal ve siyasi konular) Türkiye'den olumsuz etki alabilir. Amerika'nın Venüs (sosyal ve siyasi konular) bazında Suudi Arabistan ve/veya Suriyeden, Rusya Başkanı Putin'den olumsuz etki alması da olasıdır. (Bakınız Venüs Transiti Bölümü)

10 Ekim para kuruluşları olan IMF ve/veya FED'in Ay (üretim, vs) bazında Amerika, Rusya gibi dünyanın bir çok ülkelerinden, IMF Başkanı Christine Lagarde'dan olumsuz etki alması olasıdır. 10 Ekim Amerika, Rusya gibi ülkelerde Ay bazında (vatani konular, ülke güvenliği) içsel çatışma olabilir. 10 Ekim Devlet Bahçeli, Meral Akşener gibi isimler Ay bazında (güvenlik, vs) içsel çatışma/ikilem yaşayabilirler. 11 Ekim Amerika, Rusya, Türkiye, Suriye, Irak, Kuzey Kore gibi ülkelerin Ay bazında (güvenlik, üretim, vs) olumlu etkiler alması olasıdır. (Bakınız Ay Transiti Bölümü)

Bütün bir hafta Işid'in Birleşik Rusya Partisinden; Türkiye'nin Fetullah Gülen'den, Kürdistan Bölgesel Yönetiminden; NATO'nun Kuzey Kore Lideri Kim Jong'dan; Devlet Bahçeli'nin, Meral Akşener'in, Sinan Ogan'ın MHP'den, Selahattin Demirtaş'dan; Kuzey Kore'nin Japonya'dan; KKTC'nin, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın Yunanistan'dan Uranüs bazında (geleceğe dair plan ve projeler, asi ve aykırı kişiler, vs) olumsuz etki alması olasıdır. (Bakınız Uranüs Transiti Bölümü)

12 Ekim Suriye, Türkiye, Irak gibi ülkeler İsrail'den, Obama'dan olumlu etkiler alabilirler. 13, 14, 15, 16 Ekim Irak, Suriye gibi ülkelerin Güneş bazında (egoist ve baskın kişiler, vs) Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani'ye, Obama'ya dikkat etmesi gerekebilir. 15, 16 Ekim Türkiye'nin Güneş bazında İsrail'e, Suudi Arabistan'a, Obama'ya, Yunanistan Başbakanı Çipras'a, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani'ye dikkat etmesi gerekebilir. KKTC'nin de Kıbrıs Rum Cumhuriyeti'ne dikkat etmesi gerekebilir. (Bakınız Güneş Transiti Bölümü)

12, 14 Ekim Suriye, Türkiye, Irak gibi ülkeler Amerika, Almanya, Fransa gibi ülkelerden Merkür bazında (iletişim, bilgi, belge, vs) son derece olumlu etkiler alabilir. (Bakınız Merkür Transiti Bölümü)

10, 12, 13, 14 Ekim Irak, Suriye, Türkiye gibi ülkeler Plüton bazında (gizli saklı işler, yer altı kaynakları, petrol, doğal gaz, vs) Türkiye'den, Suriye Başkanı Esad'dan, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi'den son derece olumlu etkiler alabilir. 10, 12, 13, 14 Ekim Işid'in de Plüton bazında olumlu etkiler alması olasıdır. 10, 12, 13, 14 Ekim bütün olumsuz transitlere rağmen Türkiye, Suriye, Irak gibi ülkelerin güç ve metanetlerinin artması olasıdır. (Bakınız Plüto Transiti Bölümü)

11, 12, 15 Ekim Suriye, Türkiye, Irak gibi ülkelerin Satürn bazında (otorite sahibi kişiler, tedbir ve disiplin) Rusyadan olumlu etkiler alması olasıdır. Ancak Işid'in de Satürn bazında olumlu etkiler alması olasıdır. (Bakınız Satürn Transiti Bölümü)

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/10-16-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_72.html

 

Yükselen Koç
11 Ekim 9.ev Satürn, 11.ev Ay Süper, 13 Ekim 10.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Yengeç, Koç, Yay, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Yükselen Boğa
11 Ekim 8.ev Satürn, 10.ev Ay Süper, 13 Ekim 9.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Yükselen İkizler
11 Ekim 7.ev Satürn, 9.ev Ay Süper, 13 Ekim 8.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Yay, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Yükselen Yengeç
11 Ekim 6.ev Satürn, 8.ev Ay Süper, 13 Ekim 7.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Yay, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Yükselen Aslan
11 Ekim 5.ev Satürn, 7.ev Ay Süper, 13 Ekim 6.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Yengeç, Koç, Oğlak, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Yükselen Başak
11 Ekim 4.ev Satürn, 6.ev Ay Süper, 13 Ekim 5.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Yay, Oğlak, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Yükselen Terazi
11 Ekim 3.ev Satürn, 5.ev Ay Süper, 13 Ekim 4.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Yengeç, Koç, Yay, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Yükselen Akrep
11 Ekim 2.ev Satürn, 4.ev Ay Süper, 13 Ekim 3.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Yükselen Yay
11 Ekim 1.ev Satürn, 3.ev Ay Süper, 13 Ekim 2.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Yay, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Yükselen Oğlak
11 Ekim 12.ev Satürn, 2.ev Ay Süper, 13 Ekim 1.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Yay, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Yükselen Kova
11 Ekim 11.ev Satürn, 1.ev Ay Süper, 13 Ekim 12.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Yengeç, Koç, Oğlak, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Yükselen Balık
11 Ekim 10.ev Satürn, 12.ev Ay Süper, 13 Ekim 11.ev Mars Dikkat!

Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Yay, Oğlak, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Yay, Kova olup katsayısı düşük olanlar ciddi hastalıklara dikkat
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 505
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1982
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster