Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Mayıs '19

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
447
 

13-19 Mayıs 2019 Haftalık Burç

13 - 19 Mayıs 2019 Haftalık Burç Astroloji: 15 Mayıs Aslan, Kovalar Venüse Dikkat!
 
Hafta boyu ama bilhassa 15 Mayısda Tr (Transit) Venüs -2 katsayısında olacağından ve Natal Güneşi Aslan, Kova burçlarını çift yönde olumsuz etkileyeceğinden Aslan ve Kova burçlarının Tr Venüs hangi evlerindeyse o konularda talekar kişilere, çok para gitmesine, yavaşlık ve aksaklıklara, kararsızlıklara dikkat etmeleri gerekebilir. (Mayıs 2019 burç) 
 
Aslan burcu deyince akla Kıbrıs Rum Cumhuriyeti (16 Ağustos 1960 Güneş Aslan Mars İkizler) geliyor. Türkiye'nin Natal Marsı Venüs yönetiminde Terazi burcu olduğundan 13 Mayıs haftası boyunca ama bilhassa 15 Mayısda Kıbrıs Rum Cumhuriyeti Tr Venüs bazında (sosyal ve siyasi konular, diplomatik ilişkiler, mal-mülk, toprak paylaşımları, rakipler) Türkiye'den olumsuz etkiler alabilir. Kova burcu deyince de akla Yunanistan ve Kürdistan Bölgesel Yönetimi gelmektedir. 13 Mayıs haftası boyunca ve bilhassa 15 Mayısda Yunanistan ve/veya Kürdistan Bölgesel Yönetimi de Tr Venüs bazında sosyal ve siyasi konular bazında Türkiye'den olumsuz etkiler alabilir. (haftalık burç)
 
13, 14 Mayıs (-1), 15 Mayıs (-2), 16, 18, 19 Mayıs (-1)
Venüsden çift yönde olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneşi Aslan**, Kova** olanlar)
Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda / AKP, MHP / FBI (Federal Soruşturma), Avrupa Ordusu / Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Ürdün Kralı 2.Abdullah 
 
13, 14 Mayıs (-1), 15 Mayıs (-2), 16, 18, 19 Mayıs (-1)
Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Boğa, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan**, Terazi, Akrep, Yay, Kova** olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, İngiltere, İsrail, Ekvador, Mısır, Ürdün, Kuveyt, Irak, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Meksika, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Lübnan, Arnavutluk, Birleşik Rusya Partisi, Tayvan, Rusya, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda / AKP, HDP, İYİ Parti, MHP / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED / PKK / Fenerbahçe, Galatasaray / ABD Doları, Türk Lirası, BitCoin / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Muharrem İnce, Fetullah Gülen, Can Dündar, Abdullah Gül, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu, Koray Aydın, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Edward Snowden, Donald Trump, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Rusya Başkanı Putin, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu
 
13, 14 Mayıs (-1), 15 Mayıs (-2), 16, 18, 19 Mayıs (-1)
Venüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Başak, Balık olanlar)
Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / Euro / DHKP-C, PYD / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa, Terazi olanlar)
İngiltere, İsrail, Ekvador, Makedonya, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Türkiye, Brezilya, Tayvan, İspanya, Güney Kore / HDP, İYİ Parti / Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), TC Merkez Bankası / Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş / Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Muharrem İnce, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 
Yukardaki tablodan Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Venüsü sembolize eden yada Venüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişilere dikkat etmeleri gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir. (haftalık astroloji)
 
Yukardaki Venüs tablosunda Natal Güneşi Akrep olan Türkiye'nin Aslan ve Kova burçları kadar olmasa da Tr Venüsden olumsuz etki alabilir. Örneğin Türkiye 13 Mayıs haftası boyunca bilhassa 15 Mayısda Boğa burcu İsrail'den sosyal ve siyasi konular bazında olumsuz etkiler alabilir. Ama Türkiye'Nin Natal MArsı Terazi olduğundan Türkiye de İsrail'i Venüsyen konularda olumsuz etkileyebilir. Kısaca 13 Mayıs haftası boyunca Türkiye ve İsrail birbirlerini diplomatik konularda zorlayabilirler. (Mayıs astroloji)
 
13 Mayıs haftası boyunca özellikle 15 Mayısda TSK'nın (Türk Silahlı Kuvvetleri) ve Türkiye'nin Natal Marsı Başak olan PYD'den olumsuz etkiler alması olasıdır. Ama bu arada TSK'nın terör örgütü PKK'yı da olumsuz etkilemesi olasıdır. 13 Mayıs haftası boyunca özellikle 15 Mayısda TSK, terör örgütü PKK'ya ağır kayıplar verdirebilir. Ama TSK'nın terör örgütü PYD saldırılarına ve/veya Işid saldırılarına da çok dikkat etmesi gerekebilir. Hafta boyunca Türkiye'nin Ermenistanla ilgili konulara da dikkat etmesi gerekebilir. (2019 Mayıs burç)
 
13 Mayıs haftası boyunca bilhassa 15 Mayısda Venüsden çift yönde olumsuz etki alan Kürdistan Bölgesel Yönetimi ve Başkanı Mesut Barzani'nin Türkiye'den, TSK'dan hem diplomatik hem de toprak paylaşımı konularında olumsuz etkiler alması olasıdır. Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani'nin Natal Marsı Terazi olduğundan o da Türkiye'yi ve Suriye'yi olumsuz yönde etkileyebilir. (2019 haftalık burç)
 
İkizler burcu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hafta boyu ve bilhassa 15 Mayısda Tr Venüsden olumsuz etki almaya devam ediyor. Tr Venüs 15 Mayısda Ekrem İmamoğlu'nun 10.evinden (kariyer) 11.evine geçiyor ve -2 katsayısında olduğundan hem kariyer hem de geleceğe dair plan ve projeler bakımından sosyal ve siyasi konular yüzünden zorlanabilir. Ama İmamoğlu'nun 11.evindeki Tr Güneş lehine parlamaya devam ediyor ve Güneşi sembolize eden bir takım önemli, nüfuzlu kişilerden olumlu etkiler almaya devam ediyor. 
 
Hafta boyu ve bilhassa 15 Mayısda Aslan burcu AKP ile Kova burcu MHP Tr Venüsden, sosyal ve siyasi konulardan, Fetullah Gülen'le ilgili konulardan yada bir takım rakiplerden, Meral Akşener'den olumsuz etkiler alması olasıdır. 15 Mayıs ve civarı Devlet Bahçeli'nin de Aslan burcu AKP'yi yada kendi partisi MHP'yi Venüsyen konularda (sosyal ve siyasi) zorlaması olasıdır. 
 
15 Mayıs ve civarı Kova burcu Japonya'nın Güney Kore'den ve/veya Çin'den Venüs bazında sosyal ve siyasal konular yada toprak paylaşımları ile ilgili konular yüzünden olumsuz etkiler alamsı olasıdır. (Mayıs 2019)
 
Hafta boyu özellikle 15 Mayısda Venüs ve Plütondan olumlu etkiler alan Euro'nun Dolar karşısında değerlenmesi olasıdır. 16 Mayısda Euro'da bir verim artışı olabilir.
 
13 Mayıs haftası boyunca tüm dünyayı olumsuz etkileyecek Venüs ve sosyal, siyasal çalkantılar İran'ın işine yarayabilir. İran Venüsyen konularda özellikle 15 Mayıs ve civarı Amerika'ya, Suriye'ye, Irak'a, İsrail'e yada Kürdistan Bölgesel Yönetimine karşı bir kazanım elde edebilir. 
 
16 Mayısda Natal Güneş ve Marsı Terazi, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan**, Akrep, Yay, Oğlak, Kova** burçları ama bilhassa Natal Güneşi Aslan ve Kova burçları Tr Venüsden olumsuz etki aldıkları yetmiyormuş gibi Tr Ay.dan da çift yönde olumsuz etkiler alabilirler. Natal Güneşi Aslan, Kova olanların 15 ve 16 Mayısda Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa/Terazi/Yengeç burçlarına ve Natal Marsı Başak, Balık burçlarına Tr Venüs ve Tr Ay bazında dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Kürdistan Bölgesel Yönetimi ve Başkanı Mesut Barzani'nin 15, 16 Mayısda Tr Venüs ve Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişilere, Amerika'ya, İran'a, Işid'e, Türkiye'ye, Suriye'ye dikkat etmesi gerekebilir. Aşağıdaki Ay Transiti tablosundan olasılıklar çoğaltılabilir. 16 Mayısda Tr Ay.dan olumsuz etki alanların, Tr Ay.dan olumlu etki alanlara ve Tr Ay.ı sembolize edenlere verim ve güvenlikleri açısından dikkat etmeleri gerekebilir. 
 
16 Mayıs (-1)
Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Terazi, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan**, Akrep, Yay, Oğlak, Kova** olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, İngiltere, İsrail, Ekvador, Mısır, Ürdün, Kuveyt, Irak, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Meksika, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Lübnan, Arnavutluk, Birleşik Rusya Partisi, Tayvan, Rusya, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda / AKP, HDP, İYİ Parti, MHP / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED / PKK / Fenerbahçe, Galatasaray / ABD Doları, Türk Lirası, BitCoin / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Muharrem İnce, Fetullah Gülen, Can Dündar, Abdullah Gül, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu, Koray Aydın, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Edward Snowden, Donald Trump, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Rusya Başkanı Putin, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu
 
16 Mayıs (-1)
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Başak, Balık olanlar)
Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / Euro / DHKP-C, PYD / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç olanlar)
Filipinler, İngiltere, Mısır, Irak, Amerika, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya / MİT (Milli İstihbarat), CIA (Amerikan Haber Alma), BM, IMF, FED / ABD Doları / Meral Akşener, Ümit Özdağ, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Ekrem İmamoğlu 
 
Yukardaki Ay Transiti tablosunda 16 Mayısda TSK ve Türkiye'nin ülke güvenliği açısından terör örgütü PYD saldırılarına çok dikkat etmesi gerekebilir. 
 
16 Mayısda Tr Ay yer altını ve üstündeki ekili-dikili alanları sembolize eden Akrep ve Boğa burçlarını da olumsuz etkileyeceğinden Astro Carto Grafide Tr Güneş (Aslan) ve Uranüs (Kova) çizgilerinin geçtiği noktalardaki zayıf fay hatlarında şiddetli depremlere, volkanik aktivitelere, toprak kaymalarına, göçüklere, sel ve heyelanlara, halk ayaklanmalarına, sınır çatışmalarına neden olabilir. Ayrıca Tr Ay İkizler ve Yay burçlarını da olumsuz etkileyeceğinden Astro Carto Grafide aşağıda adı geçen bölgelerde olumsuz hava şartları ve hava, kara, deniz yollarında kazalar olabilir. 16 Mayısda Tr Ay yüzünden her türlü iletişimde (Bilgi, belge, vs) güvenliğe dikkat etmek gerekebilir.
 
16 Mayıs Astro Carto Grafide Tr Güneş ve Uranüsün geçtiği bölgeler: Türkiye (Samsun, Tokat, Sivas, Kahramanmaraş, Osmaniye, İskenderun, Antakya, Gaziantep, Rize, Trabzon, Erzurum, Bingöl, Batman, Siirt, Mardin, Cizre, Şırnak, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Antalya), Irak, Suriye, Lübnan, Ürdün, Filistin, İsrail, Suudi Arabistan, Yemen, Rusya, Romanya, İtalya, Polonya, Fransa, İrlanda, İsveç, Finlandiya, İspanya, Cezayir, Libya, Sudan, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Malezya, Singapur, Endonezya, Avustralya, Papua Yeni Gine, Tayland, Çin, Japonya, Amerika, Kanada, Venezuella, Kolombiya, Peru, Brezilya, Arjantin 
 
14 Mayısda Tr Ay +5 katsayısında olup Natal Marsı Başak, Boğa, İkizler**, Aslan, Akrep, Yay**, Kova, Balık burçlarını ama bilhassa Natal Marsı İkizler ve Yay burçlarını son derece olumlu yönde etkilerken Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burçlarını ise son derece olumsuz yönde etkileyebilir. Örneğin 14 Mayısda Terazi burcu Suriye'Nin ülke güvenliği tehlike altında olabilir. 14 Mayısda Terazi burcu Suriye'nin Natal Marsı İkizler olan Amerika'ya, Natal Marsı Yay olan Rusya'ya, Kürdistan Bölgesel Yönetimine, PKK'ya ülke güvenliği açısından dikkat etmesi gerekebilir. 14 Mayısda bu nedenlerden ötürü Suriye'nin verimi ve güvenliği düşebilir. 14 Mayısda Suriye'nin PKK, PYD gibi terör örgütlerinin saldırılarına dikkat etmesi gerekebilir.
 
14 Mayısda Venezuella da ülke güvenliği açısından Amerika'ya ve/veya Rusya'ya dikkat etmesi gerekebilir. Aşağıdaki Ay Transiti tablosundan 14 Mayısda Tr Ay.dan olumsuz etki alanların Tr Ay.dan olumlu etki alanlara ve Tr Ay.ı sembolize edenlere dikkat etmeleri gerekebilir. Aşağıdaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir.
 
14 Mayıs (+5)
Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Irak, Nijerya, Suriye / NATO, MİT (Milli İstihbarat), IMF, FED / ABD Doları, BitCoin 
 
14 Mayıs (+5)
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Başak, Boğa, İkizler**, Aslan, Akrep, Yay**, Kova, Balık olanlar)
Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri), Tayvan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya,Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Hollanda, Katar / FBI (Federal Soruşturma), AB, TC Merkez Bankası /CHP, MHP, AKP, HDP / Euro, Türk Lirası / DHKP-C, PYD, PKK / Galatasaray / Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Mansur Yavaş
 
Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç olanlar)
Filipinler, İngiltere, Mısır, Irak, Amerika, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya / MİT (Milli İstihbarat), CIA (Amerikan Haber Alma), BM, IMF, FED / ABD Doları / Meral Akşener, Ümit Özdağ, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Ekrem İmamoğlu 
 
14 Mayısda Bitcoinde bir verim düşüşü yaşanabilir. 14 Mayısda Amerika ile Rusya birbirlerini Suriye, Venezuella yada Irak konuları üzerinden olumsuz etkilemeye çalışabilirler. 14 Mayısda Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve Rusya Başkanı Putin'in Tr Ay.dan verimli etkiler almaları olasıdır. Bilhassa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 14 Mayısda Rusya Başkanı Putin'den verimli etkiler alması olasıdır. 
 
Kişisel olarak 14 Mayısda Tr Ay.dan olumlu etki alan grubun içindeyseniz Tr Ay hangi evinizdeyse o konularda bir verim ve güven artışı oluşabilir. Örneğin Natal Marsınız İkizler ise ve Tr Ay 2.evinizdeyse para konularında bir verim artışı olabilir.
 
13, 14, 15, 16, 17 Mayısda Tr Mars yüksek katsayıda olup Natal Marsı İkizler, Boğa, Aslan, Başak**, Akrep, Yay, Kova, Balık** burçlarını son derece olumlu yönde etkilerken Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burçlarını olumsuz yönde etkileyebilir. Bilhassa 14 Mayısda Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burçları hem Tr Ay.dan hem de Tr Marsdan son derece olumsuz yönde etkiler alabilirler. Örneğin Terazi burcu Suriye bilhassa Natal Marsı Başak, Balık olan İran ve/veya Işid saldırılarına yada PKK, PYD saldırılarına uğrayabilir. 
 
13, 14, 15, 16, 17 Mayısda bilhassa Natal Marsı Başak, Balık olanlar Tr Marsdan çift yönde olumlu etki alıp Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burçlarını olumsuz yönde etkileyebilirler. 13, 14, 15, 16, 17 Mayısda Natal Marsı Balık olan İran ve Işid'in Tr Marsdan olumlu etki alıp bunu başkaları aleyhine kullanmaları olasıdır.
 
13 Mayıs (+2), 14 Mayıs (+3), 15, 16, 17 Mayıs (+2)
Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Irak, Nijerya, Suriye / NATO, MİT (Milli İstihbarat), IMF, FED / ABD Doları, BitCoin
 
13 Mayıs (+2), 14 Mayıs (+3), 15, 16, 17 Mayıs (+2)
Marsdan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Boğa, Aslan, Başak**, Akrep, Yay, Kova, Balık** olanlar)
Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri), Tayvan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya,Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Hollanda, Katar / FBI (Federal Soruşturma), AB, TC Merkez Bankası /CHP, MHP, AKP, HDP / Euro, Türk Lirası / DHKP-C, PYD, PKK / Galatasaray / Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Mansur Yavaş
 
Marsı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Koç olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Irak, Filistin, Lübnan / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi / DHKP-C / ABD Doları / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce
 
18, 19 Mayısda Tr Mars -1 seviyesine düşecek ve bu sefer Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Koç, Boğa, İkizler, Başak**, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Balık** burçlarını olumsuz yönde etkilerken Natal Marsı Aslan, Kova buçlarını son derece olumlu yönde etkileyecektir. 18, 19 Mayısda Başak ve Balık burçlarının Tr Mars hangi evlerindeyse o konularda olumsuz etkiler almaları olasıdır. Örneğin 18, 19 Mayısda Balık burcu Cumhurbaşkanı Erdoğan 4.evindeki Tr Marsdan ev, aile yada vatani konulardan olumsuz etkiler alabilir. 18, 19 Mayısda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tartışmacı, kavgacı ve saldırgan kişilere, Natal Marsı Aslan olan İsrail Başbakanı Netanyahu'ya, ABD Başkanı Trump'a yada CHP'li Muharrem İnce'ye dikkat etmesi gerekebilir. 
 
18, 19 Mayıs (-1)
Marsdan çift yönde olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneşi Başak**, Balık** olanlar)
Ukrayna, Kırgızistan, Katar, Makedonya, Kuzey Kore, Tunus / CHP / CIA (Amerikan Haber Alma) / PYD / Beşiktaş / Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinan Ogan, Ümit Özdağ, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, PYD Başkanı Salih Müslim
 
18, 19 Mayıs (-1)
Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Koç, Boğa, İkizler, Başak**, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Balık** olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, İngiltere, Mısır, Ermenistan, Yemen, Irak, Amerika, Kanada, Ukrayna, Kırgızistan, Makedonya, Kuzey Kore, Almanya, Fransa, Nijerya, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Lübnan, Panama, Arnavutluk, BAE, Tayvan, İtalya, Rusya, Tunus / HDP, İYİ Parti / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), CIA (Amerikan Haber Alma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED /DHKP-C, PYD, PKK / Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş / ABD Doları, Türk Lirası, BitCoin, Euro / Muharrem İnce, İlker Başbuğ, Abdullah Gül, Figen Yüksekdağ, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener, Sinan Ogan, Koray Aydın, Ümit Özdağ, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Edward Snowden, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı,  IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, PYD Başkanı Salih Müslim, Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu
 
18, 19 Mayıs (-1)
Marsdan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Aslan, Kova olanlar)
Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Hollanda, Katar, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, İspanya / FBI (Federal Soruşturma) / CHP / Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman,Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Fransa Cumhurbaşkanı Macron
 
Yukardaki Mars Transiti tablosundan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir. 18, 19 Mayısda Marsdan olumsuz etki alanlar Marsdan olumlu etki alanlara yada Marsı sembolize edenlere dikkat etmeleri gerekebilir. 
 
18, 19 Mayıs Astro Carto Grafide Tr Marsdan olumsuz etki alan Tr Merkür ve Neptün çizgilerinin geçtiği bölgelerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, volkanik aktiviteler, toprak kaymaları, heyelan, göçükler, şiddet olayları, olumsuz hava şartları, hava, kara ve deniz yolculuklarında ve her türlü iletişimde kazalar oluşabilir.
 
18, 19 Mayıs Astro Carto Grafide Tr Merkür ve Neptün çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (Edirne, Tekirdağ, Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Nazilli, Marmaris, Bodrum, Çanakkale Açıkları, Çeşme, Ege Denizi, Alanya, Konya, Ankara, Karabük), Kıbrıs Açıkları, İsrail, Mısır, Sudan, İran, Afganistan, Pakistan, Türkmenistan, Bangladeş, Çin, Tayland, Filipinler, Endonezya, Papua Yeni Gine, Avustralya, Japonya, Kuzey Kore, Güney Kore, Kanada, Amerika, Meksika, Venezuella, Brezilya, Cezayir, Bulgaristan, Romanya, Polonya, Norveç, Finlandiya, Rusya, Ukrayna 
 
18, 19 Mayısda bütün olumsuzluklara rağmen Boğa burcundaki Tr Merkür bütün burçları özellikle Natal Marsı Aslan, Başak, Kova, Balık olanları son derece olumlu yönde etkileyebilir. Örneğin Natal Marsı Aslan olan ABD Başkanı Trump ile İsrail Başbakanı Netanyahu önemli bir anlaşma yada sözleşmeye imza atabilirler. 18, 19 Mayısda Tr Merkür hangi evinizdeyse o konularda son derece olumlu etkiler alabilir, anlaşma ve sözleşmeler yapabilirsiniz. 
 
18 Mayıs (+4), 19 Mayıs (+2)
Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Bütün burçlar Bilhassa Aslan, Başak, Kova, Balık olanlar)
İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Hollanda, Katar, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / FBI (Federal Soruşturma) / CHP / DHKP-C, PYD / Euro / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
Merkürü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı İkizler, Başak olanlar)
Mısır, Ürdün, Kuveyt, Ermenistan, Yemen, Amerika, Kanada, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Ukrayna, Kırgızistan, Makedonya, Kuzey Kore, Almanya, Fransa, KKTC, Panama, İtalya, Vatikan, Katar / CHP / CIA (Amerikan Haber Alma) / PYD / Can Dündar, Devlet Bahçeli, Ahmet Davutoğlu, Sinan Ogan, AB Başkanı Donald Tusk, Edward Snowden, Donald Trump, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Belçika Başbakanı Charles Michel, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz
 
Yukardaki Tr Merkür tablosundan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir. 
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç 
(14 Mayıs 6.ev Ay, 18 Mayıs 2.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 1.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 4.ev Mars Dikkat)
Yükselen Boğa
(14 Mayıs 5.ev Ay, 18 Mayıs 1.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 12.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 3.ev Mars Dikkat)
Yükselen İkizler
(14 Mayıs 4.ev Ay, 18 Mayıs 12.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 11.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 2.ev Mars Dikkat)
Yükselen Yengeç
(14 Mayıs 3.ev Ay, 18 Mayıs 11.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 10.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 1.ev Mars Dikkat)
Yükselen Aslan
(14 Mayıs 2.ev Ay, 18 Mayıs 10.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 9.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 12.ev Mars Dikkat)
Yükselen Başak
(14 Mayıs 1.ev Ay, 18 Mayıs 9.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 8.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 11.ev Mars Dikkat)
Yükselen Terazi
(14 Mayıs 12.ev Ay, 18 Mayıs 8.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 7.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 10.ev Mars Dikkat)
Yükselen Akrep
(14 Mayıs 11.ev Ay, 18 Mayıs 7.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 6.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 9.ev Mars Dikkat)
Yükselen Yay
(14 Mayıs 10.ev Ay, 18 Mayıs 6.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 5.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 8.ev Mars Dikkat)
Yükselen Oğlak
(14 Mayıs 9.ev Ay, 18 Mayıs 5.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 4.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 7.ev Mars Dikkat)
Yükselen Kova
(14 Mayıs 8.ev Ay, 18 Mayıs 4.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 3.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 6.ev Mars Dikkat)
Yükselen Balık
(14 Mayıs 7.ev Ay, 18 Mayıs 3.ev Merkür Süper, 15 Mayıs 2.ev Venüs, 18, 19 Mayıs 5.ev Mars Dikkat)
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 519
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1955
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster