Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Aralık '13

 
Kategori
Estetik / Güzellik
 

Anti aging burun estetiği ameliyatı

Anti aging burun estetiği ameliyatı
 

Yaş alma sürecinde sadece cildinizde değil burnunuzda da değişimler yaşarsınız. Zamanla gözlemleyebileceğiniz çıkıntı ve burun ucu düşmelerine karşı doğru rötuşların yapılacağı burun estetiği operasyonu, sizi 10 yaş gençleştirebilir.

 

Yaşlanma sürecinin önüne geçmenin, bir bakıma zamanı kandırmanın yollarından biridir anti aging burun estetiği operasyonları. Zamanın gerçeği olan yaş alma sürecinde burnunuzda şekil değişiklikleri, burun ucunda düşmeler, kemik yapısında çıkıntılar oluştuğunu gözlemleriz. Evet, yaş alma sürecinde sadece çizgi ve kırışıklıklarla cildimizde değil kemik yapımızda da değişimler yaşarız. Burnumuzda yaşadığımız bu süreç yüz yapımızı ve görüntümüzü farklılaştırma boyutuna geldiğinde ise rinoplasti en kalıcı sonuçları alabileceğiniz tek yöntem.

 

Eğer teknik sorunlar varsa:

Burun estetiği tek seçiminiz

Burun estetiği operasyonları gözle görülür burun sorunlarını gidermeniz için tek kalıcı yöntemdir. Görüntünüzde sizi rahatsız eden noktada ise estetik cerrahinin yardımı, plastik cerrahın görsel el yeteneği ve ince işiyle 10 yaş genç görünebileceğiniz sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğer yaşlanma sürecinde burun ucunda düşme, kemikte şekil bozuklukları varsa bunları plastik cerrahınız ile konuşarak, yüzünüze uygun çözümler hakkında bir karara varabilirsiniz. Doğru plastik cerrah seçiminde cerrahınızın estetik gözü ve yeteneği bu noktada çok önemli.

 

Eğer minimal çıkıntılar ve çökmeler varsa:

Dolgu enjeksiyonu ile müdahele size daha uygun

Zamanla oluşabilen minimal çıkıntılar ve çökmeler görüntünüzde büyük farklılıklar yaratmasa da gözünüzü rahatsız ediyorsa hyalüronik asit dolgular yardımıyla küçük rötuşlarla bu çıkıntı ve çözmeleri doldurarak daha doğal bir görüntü kazandırabiliyoruz. Hyalüronik asit dolguların burnunuza enjekte edilmesi burun fonksiyonlarına zarar vermez. Sadece görüntünüzde yaşadığınız sorunu düzeltilmesine yardımcı olur ve olumsuz yan etkileri yoktur. Yapılacak işleme göre değişiklk gösterse de yaklaşık 10-15 dakika süren bu işlemin altı ay ila bir sene sonra yenilenmesi gerekir.

Op. Dr. Güncel Öztürk

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

www.burunestetiksanati.com

twitter: burunsanati

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 301
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 326
Kayıt tarihi
: 29.11.12
 
 

TIP EĞİTİMİ İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İstanbul UZMANLIK EĞİTİMİ İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster