Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Eylül '18

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
501
 

Av. Vahit KAYA organizasyonuyla İstanbul'daki Diyarbakırlı İş İnsanları Buluşması

Av. Vahit KAYA organizasyonuyla İstanbul'daki Diyarbakırlı İş İnsanları Buluşması
 

Günün fotoğrafı


Dr. Av. Vahit KAYA Başkanlığındaki İstanbul Asya daki Diyarbakırlılar DİYARDER Derneği bugün Maltepe AYDOS Ormanlarındaki YEDİTEPE Restoranda kahvaltı sohbetinde buluştular.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Av. Vahit KAYA, DİYADER olarak fayda üretecek toplantıların ilkini bugün burada başlatıyoruz ve engel oluşmazsa buluşmalarımızı aylık periyotlarda yapma düşüncesindeyiz ve bugün aramızda olan Diyarbakır Ticaret odası Başkanı Sn. Mehmet KAYA’YA katılımı için teşekkür ederek sunumunu yapmasını rica ediyoruz diyerek sözü ona bıraktı.

DİTSO Başkanı Sn. Mehmet KAYA ittifakla seçilip göreve başladıktan sonra Tekstil, Sanayi ve Hayvancılık konseptlerine sahip Organize Bölgelerinin oluşumlarını ekip olarak hızlandırdıklarını, bu kapsamda oluşturulan TEKSTİLKENT’İN iş insanlarına sunulan ilk bölümünün talebinin tamamlandığını ikinci bölümünün sunumuna başlandığını söyledi.

Sn. Mehmet KAYA’YA Turizm sektörüne dair düşüncelerini sorduğumda Diyarbakır’ın tanıtımına yoğunlaştıklarını bu doğrultuda yerelliği yaşatacak Butik Oteller oluşumuna destek verdiklerini de sözlerine ilave etti.

AYRICA Diyarbakırlı iş insanlarının ve firmaların ortak olabileceği Diyarbakır Güç Birliği A.Ş. nin oluşumu ve gelişimi hakkında verdiği detaylı bilgileri ilgiyle ve sevinçle dinledik. Diyarbakır’da iş yaşamının gelişerek işsizliğin azalmasına hizmet edecek tüm çalışmaları gönülden desteklediğimi bir  (Yönetim Danışmanı – Mali Müşavir ) MENTÖR olarak bana düşecek konularda Diyarbakır’ın emrinde olduğumu belirterek kendilerine çok teşekkür ediyorum ve ilave başarılar diliyorum.

NOT: Toplantıya misafir olarak katılan İstanbulda yaşayan bir Bingöllü siyasetçi ortamı provoke ederek şov yapmak amacıyla anım diyerek Diyarbakır’a dair olumsuz söylemini toplantıda protesto ettim ve buradan da tekraren protesto ediyorum.        

MENTÖR Kadri KANPAK (Yönetim Danışmanı – Mali Müşavir) 

 

Abdülkadir Güler bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kıymetli Kadri KANPAK; Diyarbakır'daki toplantıyı Bir Bingöllünün provoke etmesi hiç tasvip edilecek konu değil.Mesele mahiyetini hakkında nasıl bir provok olduğu kapalı kalmış.Bazılarının içinde yağ çok onu başkalarına sürmek için çaba harcıyor.Belki de esas mesleği yağcılıktır.Diyarbakırda da ülkenin yararına toplantılar yapılmalı, Diyarbakırda artık huzur bulmalı. Bazıları bu kin ve nefreti içinden atılmalı.Sygılar sunuyorum.Sağlık ve mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

Mehmet Burakgazi 
 20.09.2018 7:34
Cevap :
Değerli Mehmet bey, toplantı bir Diyarbakır derneği tarafından organize edilmiş olup gündem Ticaret ve Sanayi Odası başkanının Diyarbakır'a dair sohbet etmesi söz konusu iken bir şekilde katılımcı olan şahıs sivrilik yaparak fark edilmek için absürt şeyler konuşunca orada da buradan da protesto ettim. Tabii ki tüm Bingöllüleri kapsamaz ancak şahsın ismini verip rencide etmemek için bir Bingöllü diyerek tüm Bingöllüleri kapsamadığını da vurguladım. Hoş göreceğinizi umuyorum. Sevgiler selamlar.   23.09.2018 18:01
 

Bingöllü ile Diyarbakırlı niye anlaşamaz ki

Kerim Korkut 
 19.09.2018 12:48
Cevap :
Detayı kaçırmamışsın :) Çok konuşan boş konuşan dengesiz biriydi...   20.09.2018 10:20
 
 
Toplam blog
: 609
Toplam yorum
: 2063
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1160
Kayıt tarihi
: 03.12.07
 
 

Her kesimi anlama ve kabullenme bilincimle; her kişinin asgari yaşam şartlarına sahip olabildiği,..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster