Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Mart '11

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
4347
 

Bedava Kitap ister misiniz?

Bedava Kitap ister misiniz?
 

Bu kitap ücretsiz! İyi okumalar dileğiyle...


Yıllardır Mağaranın Kamburu isimli romanımı yayınevleri vasıtasıyla bastırmaya ? muvaffak olamadığımdan, çeşitli internet sitelerinde parçalar halinde ya da bütün olarak yayımlamıştım. 

En nihayet kendi imkanlarımla Mağaranın Kamburu’nu bastırabildim. Tabii bu sefer de dağıtım sorunu çıktı karşıma. Mevcut dağıtım şirketlerinin bana olumlu cevap vermeyeceklerini düşündüğümden bu kitabımı eşe dosta göndermeye karar verdim. 

Bu göndermelerden sonra elimde yaklaşık 100 tane kitap kalıyor. Bunları dileyen arkadaşlara ücretsiz göndermek istiyorum. Posta ya da kargo ücreti de vermeyeceksiniz. O da bana ait. 

Kitabı isteyen atkadaşların ofh1952@gmail.com adresime ad-soyad ve adreslerini göndermelerini rica ederim. 

Darısı diğer basılmadık kitaplarımın başına… 

Saygılarımla… 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhabalar sayın Hocam, Kitap yazma azim ve şevkiniz hiç kırılmasın ve daim olsun inşallah. Şu dünyada yazmak kadar insanı mutlu edebilecek bir şey daha düşünemiyorum. Sizi kutlarım. En Güzel'e emanet olun ve sağlıcakla kalın inşallah!

Pervane 
 30.03.2011 10:47
Cevap :
Sevgili Pervane, Moral verici telkinleriniz için çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizler varsınız. Selam, sevgi ve saygılarımla...  30.03.2011 11:14
 

bir hayır vardır diyorum.. Tabii çok üzgün olduğumu belirterek... Yazanın çok olduğu okuyanın neredeyse yok olduğu bir ülkede yaşamanın sonuçları bunlar.. Ne acı.. Saygı ile..

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün 
 30.03.2011 1:08
Cevap :
Sayın Sabiha Rana, değerli yorumunuza çok teşekkür ederim. Sizin koyduğunuz teşhise aynen katılıyorum. İnternette bilhassa bunu açıkça görme imkanı var. Çoğunluk sitelere okumak değil, okunmak için giriyor. Bu nedenle bazıları yorum paslaşmaları yöntemiyle tıklanma sayısını artırarak moral buluyor. Sağlık olsun, demekten başka çaremiz kalmıyor. Selam ve saygılarımla...  30.03.2011 7:42
 

Önce çıplak sokaklara atmalı insan kendini ya da boğazdan aşağı atar gibi yapmalı. Meşhur olunca yazdıklarını yayımlamalı. Ne yazık ki böyle bu işler.

kuzukulaa 
 29.03.2011 23:51
Cevap :
Sayın kuzukulaa, öneriniz çok ilginçti. Hoşuma gitti. Kutlarım. Selam ve saygılarımla.  29.03.2011 23:55
 

Hayırlısı olsun Ömer Bey, keşke bu kitap basım serüvenini daha detaylı yazsaydınız. Kitap bastırmak isteyen arkadaşlar da, söz konusu zorluklara karşı kendini bi nebze hazırlamış olurlardı. İnşallah bundan sonraki kitaplarınızda zahmet çekmezsiniz. Selam ve saygılar... Not: Adresimi e-mail ettim. :)

M.Talip Girgin 
 28.03.2011 21:58
Cevap :
Sayın M. Talip Girgin, Değerli yorumunuza çok teşekkür ederim. Parası olan ya da çevresi olan için kitap bastırmak tabii ki çok kolay. Reklam dertleri zaten hiç yok. Çünkü, yazarlar, çizerler bu işi gönüllü yapıyorlar. Ya diğerleri??? İnternette çok güzel yazılar okuyorum, bırakın o insanların eserlerini yayımlamayı yazılarını tıklayan bile yok. Neyse, başınızı ağrıtmayayım. Bu konu apayrı bir yazıda ele alınıp işlense daha iyi olur sanırım. Selam ve saygılarımla.  28.03.2011 22:25
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1081
Toplam yorum
: 219
Toplam mesaj
: 15
Ort. okunma sayısı
: 909
Kayıt tarihi
: 30.07.10
 
 

Uzun yıllar çeşitli sitelerde Oruç Yıldırım adı ile yazı yazdım. Dört tane romanım ve çokca da de..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster